Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś tu wie jak to jest z nagrywaniem rozmów u psychologa? Jest taka możliwość? Psycholodzy godzą się na coś takiego?
0
@Amigo_Blanco Dzięki za info, jak oceniasz te zmiany przed jutrzejszym wyścigiem?
0
@Hosh Dzięki wielkie za odpowiedź, i jak do tej pory oceniasz ten weekend wyścigowy?
0
Ktoś mi wyjaśni co się dzieje w ten weekend w F1?
0
@dzagos Ukraina mi jutro w ogórki nie wejdzie... -_-
1
@AntekGriezmann Spokojnie to też tu mamy, w Płocku jeszcze mamy molo pewnie nam je rozpierd...
1
@AntekGriezmann W Płocku jest dramat, nie ma prądu a cały czas widno, tak napinkalają pioruny.
0
@Encore mniej więcej o której wyjdą do klatki?
0
Jak dla mnie to sędziowanie było pod Argentynę bardzo widoczne.
1
@Grzbiet Ja polecam Eukanube, zwłaszcza jeśli masz dużego pieska ze względu na cenę. Jedna z tańszy dobrych karm według mnie.
0
@Mns21 Mi na życiu nie zależy, ja mogę żyć i żyć
1
@Pawelec7 Dzięki za info.
3
Fajna reklama ;D
https://zapodaj.net/e45d0f04f255f.jpg.html
0
@Zieliniak Nie piszę że jestem lepszym piłkarzem tylko, że to co zrobił to nic trudnego a wszyscy się ekscytują.
0
@DonMatteo901 Nie to żebym się chwalił ale robi się takie rzeczy i piłka nie kozłuje przed bramką tylko wpada w boczną siatkę dalszego słupka nie dotykając ziemi.
0
@DaPidejpi Jaki jest według Ciebie najlepszy polski serial?
0
@EleanoR lewy góry róg?
8
Widzę, że na La Rambli panuje przeświadczenie jakoby wszystko co napisze użytkownik @Chakalaka było prowokacją i brakiem kultury który trzeba odrazu szkalować. Pomijając moją opinię na temat Religii w szkole uważam, że nie napisał niczego obraźliwego rozpoczynając ten temat. Według mnie oczywiście.
0
@10SzymonBarca10 Dziewczyna zwariowała w tym Ursusie, niech ona wyjdzie z tego ciągnika i przestanie wstawiać głupoty na Instagrama.
2
@TheGoldenEleven Jedną nogę, za resztę musieliby dopłacić z 60mln
1
@barcanawieki W Polsce nie spotkałem dobrej czekolady do picia, trzeba kupić czekoladę i rozpuścić w kąpieli wodnej.
0
@Herato Forma Lewego nie będzie miała znaczenia jeśli znajdzie się lepsza drużyna od Bayernu w Bundeslidze.
1
Napoli to taki włoski Arsenal. Nie można na nich liczyć.
0
@clyde Teraz jest to zielony Aston Martin, też ładny bolid.
0
Nie oglądam meczu na szczęście ale z tego co widzę na FlashScore to nas nieźle cisną. Ostatnia drużyna La Liga...
1
"Miodowe lata" to słaby i nie zabawny serial! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@daniel32778 Mam zupełnie inną opinię na ten temat.
6
@BorzyKrzys To podobnie jak u mnie, mam 23 mentalnie 10 i dlatego nie mam dziewczyny ;D
0
@Janiama Według mnie Koeman wykonał dobrą robotę w Barcelonie ale powinien odejść nie dlatego, że nie wygrał ligi i CL tylko dlatego, że nie jest wystarczająco dobrym trenerem na Barcelonę.
10
@AV0CAD0 Obrona Chelsea pod wodzą Lamparda to był dramat a za Tuchela jest nie do przejścia mimo że nie dostał żadnego transferu. Zidane w klasyku obronę zlepił z czego się dało i pewnie jakby musiał to ze mną w składzie by wygrał El Clasico. Według mnie klasowy trener więcej by wycisnął z naszych piłkarzy. Ja od początku nie byłem fanem Koemana.