0

Ktoś tu wie jak to jest z nagrywaniem rozmów u psychologa? Jest taka możliwość? Psycholodzy godzą się na coś takiego?

0

@Amigo_Blanco Dzięki za info, jak oceniasz te zmiany przed jutrzejszym wyścigiem?

0

@Hosh Dzięki wielkie za odpowiedź, i jak do tej pory oceniasz ten weekend wyścigowy?

0

Ktoś mi wyjaśni co się dzieje w ten weekend w F1?

0

@dzagos Ukraina mi jutro w ogórki nie wejdzie... -_-

1

@AntekGriezmann Spokojnie to też tu mamy, w Płocku jeszcze mamy molo pewnie nam je rozpierd...

1

@AntekGriezmann W Płocku jest dramat, nie ma prądu a cały czas widno, tak napinkalają pioruny.

0

@Encore mniej więcej o której wyjdą do klatki?

0

Jak dla mnie to sędziowanie było pod Argentynę bardzo widoczne.

1

@Grzbiet Ja polecam Eukanube, zwłaszcza jeśli masz dużego pieska ze względu na cenę. Jedna z tańszy dobrych karm według mnie.

0

@Mns21 Mi na życiu nie zależy, ja mogę żyć i żyć

1

@Pawelec7 Dzięki za info.

3

0

@Zieliniak Nie piszę że jestem lepszym piłkarzem tylko, że to co zrobił to nic trudnego a wszyscy się ekscytują.

0

@DonMatteo901 Nie to żebym się chwalił ale robi się takie rzeczy i piłka nie kozłuje przed bramką tylko wpada w boczną siatkę dalszego słupka nie dotykając ziemi.

0

@DaPidejpi Jaki jest według Ciebie najlepszy polski serial?

0

@EleanoR lewy góry róg?

8

Widzę, że na La Rambli panuje przeświadczenie jakoby wszystko co napisze użytkownik @Chakalaka było prowokacją i brakiem kultury który trzeba odrazu szkalować. Pomijając moją opinię na temat Religii w szkole uważam, że nie napisał niczego obraźliwego rozpoczynając ten temat. Według mnie oczywiście.

0

@10SzymonBarca10 Dziewczyna zwariowała w tym Ursusie, niech ona wyjdzie z tego ciągnika i przestanie wstawiać głupoty na Instagrama.

2

@TheGoldenEleven Jedną nogę, za resztę musieliby dopłacić z 60mln

1

@barcanawieki W Polsce nie spotkałem dobrej czekolady do picia, trzeba kupić czekoladę i rozpuścić w kąpieli wodnej.

0

@Herato Forma Lewego nie będzie miała znaczenia jeśli znajdzie się lepsza drużyna od Bayernu w Bundeslidze.

1

Napoli to taki włoski Arsenal. Nie można na nich liczyć.

0

@clyde Teraz jest to zielony Aston Martin, też ładny bolid.

0

Nie oglądam meczu na szczęście ale z tego co widzę na FlashScore to nas nieźle cisną. Ostatnia drużyna La Liga...

1

"Miodowe lata" to słaby i nie zabawny serial! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@daniel32778 Mam zupełnie inną opinię na ten temat.

6

@BorzyKrzys To podobnie jak u mnie, mam 23 mentalnie 10 i dlatego nie mam dziewczyny ;D

0

@Janiama Według mnie Koeman wykonał dobrą robotę w Barcelonie ale powinien odejść nie dlatego, że nie wygrał ligi i CL tylko dlatego, że nie jest wystarczająco dobrym trenerem na Barcelonę.

10

@AV0CAD0 Obrona Chelsea pod wodzą Lamparda to był dramat a za Tuchela jest nie do przejścia mimo że nie dostał żadnego transferu. Zidane w klasyku obronę zlepił z czego się dało i pewnie jakby musiał to ze mną w składzie by wygrał El Clasico. Według mnie klasowy trener więcej by wycisnął z naszych piłkarzy. Ja od początku nie byłem fanem Koemana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?