0

@Janas11224 Arsenal, Dortmund i Napoli ile oni popsuli mi kuponów...

1

@mientusek1407 weź nie strasz ludzi ;D

0

Tylko ja tu wstałem oglądać Canelo?

1

@rayan_7 ....not...

0

@ksobi tylko w innych klubach trener tak nie usprawiedliwi nieudanych meczów

0

@ksobi Wymień mi jednego obrońcę Barcelony który nie popełnił błędu prowadzącego do utraty gola w tym sezonie?

0

Zmarnowane sytuację głupi błąd i nie wygrywamy meczu, to nie wina Koemana. Tylko taka nie wina Koemana zdarza się po raz kolejny w tym sezonie, musi być to wina trenera.

1

Za bardzo się śpieszy Iga, dłuższe wymiany częściej wygrywa.

0

@masq To że wygraliśmy walcząc w końcówce to nie znaczy że to był spektakl. Według mnie padaka straszna szczególnie w pierwszej połowie.

1

Alison pijany xD

1

@Ojciec5tkidzieci To ja mam zupełnie inaczej, staram mieć wywalone w głupotę innych i nie wchodzić w dyskusję bo wiadomo, że z głupim nie wygrasz. Chodziłem do szkoły z wieloma przyszłymi rolnikami i zazwyczaj od młodego żyli w swoim świecie i gadania innej osoby tego nie zmieniały ale to moje spostrzeżenie, ja to w większości spraw mam wywalone więc na niektóre sprawy nie zwracam uwagi.

2

@Ojciec5tkidzieci Wiesz ale to głównie na rolników wszyscy najeżdżają dlatego napisałem o nich. Gospodarstwa w Polsce nie są rozwinięte jak na zachodzie. Często spotykałem się z głosami jak ludzie mówili, że rolnik to zasieje, zbierze plony i tak w kółko, że niby łatwy zawód. Drażni mnie to bo miastowi na prawdę nie wiedzą jak ciężko jest być rolnikiem w Polsce. Może i są naiwni ale wiadomo jak to na wsi... z pokolenia na pokolenie przekazywane malutkie gospodarstwa dla osób często niewykształconych, tak trwają w swoim świecie więc mimo ich naiwności mam do nich ogromny szacunek bo każdy orze jak może a oni naprawdę zapierdalają.

0

@Jacu327 Czerwony Ramos?

1

@mrboom Mały byku był to go nosiłem przez jakiś czas w sklepie teraz trochę urosło mu się, nie jest duży waży 11kg ale wypraszają z sklepu więc słabo.

7

Widzę gorące dyskusje dziś w formie. Od przywiązywania psa do słupa po pisanie, że mieszczuchy nie ogarniają skąd jest mleko. Ja też jestem ze wsi i nie lubię jak miastowi źle mówią o rolnikach. Jednak to, że zwierzęta na wsiach są źle traktowane to jest fakt i powinny być nakładane surowe kary na osoby które zaniedbują zwierzaki. Co do przywiązywania do słupa to też tego nie rozumiem. Nawet jak musiałem wejść do sklepu a byłem z psem to przez głowę nie przeszła mi myśl by go zostawić przed sklepem, pomijając mróz i fakt, że ktoś mógłby go zabrać ale to jest mój przyjaciela a przyjaciela nie zostawia się przywiązanego do słupa.

4

Ludzie nie przesadzajcie już z tym że z karnego strzelił i do pustej. Przeczytał, odebrał piłkę, karnego wykorzystał. Dwie sytuacje dwie bramki na tym polega gra napastnika.

3

Pan Szpilka w formie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


2

No i mnie kupił tym papieżem.

4

@MarshallLAW Trincao tragedia? Już nie przesadzajmy według mnie jeden z lepszych na boisku

1

Dobrze że w Rayo na napadzie nie gram ja bo bym zaorał tego Firpo. Gościu jest fatalny jak zawsze ...

84

Popołudniu idę morsować a wieczorem usuwam konto na tej stronie. Nawet mi was nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Herato xiaomi lepsze

0

@XBlairrX Niby ma dużo dryblingów i nie ma złych oceń ale Larambla pamięta głównie mecz z Leeds(chyba) jak faulował w polu karnym w 90+ min i przegrał drużynie mecz. Tak średnio, ogółem myślałem że lepiej mu będzie szło.

1

Przelew wolno się wysyła

20

@matirix20 Szuka piłki którą wykopał Griezmann

0

Nie wiem coś się stało z cenami kart graficznych ostatnio. Kupiłem w lipcu RX 5700 za 1900PLN teraz patrzę na x-komie po 4000PLN. Myślicie czy jakbym chciał przycebulić i wystawić ją za 3200PLN to ktoś ją kupi?

1

@MesQueUnClub_87 Jakbyś dawał linki do tych filmów na filmwebie to byłoby pięknie. Też chciałbym być oznaczany.

0

Są tu gracze War Thundera? Jeśli tak to jaką macie opinie na temat maszyny E.B.R? Ja mam go dość, nie da się grać przeciwko Francji na BR 3.7-5.7

0

@Hosh Ja nie włączyłem ale FlashScore z ciekawości sprawdziłem. Przepraszam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?