Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@taris Mi tam się podobają, czerń i czerwień pasują do siebie a bolid wygląda niesamowicie, jak do tej pory najładniejszy z zaprezentowanych.
0
Wie ktoś na jakich kanałach telewizyjnych w innych krajach będzie transmitowany dzisiejszy mecz Barcelony?
5
Dla spragnionych piękna, za chwilę na Eurosporcie startuje Jutta Leerdam w łyżwiarstwie szybkim na 1000m. https://www.instagram.com/p/CaCyzDTB2uo/?utm_medium=copy_link
4
@Kapitan hawk Kup sobie alkomat żebyś teraz za bardzo pijany nie siadał za kierownicą żeby nie było przypału z bolidem.
3
Dziś widać że Messiemu się chce. Ostatnio tak mu się chciało grać podczas meczu z City.
0
@kuz @ranger3120 @Hubsao dzięki dzięki
0
Wie ktoś do jakiej piosenki wczoraj wychodził Papito?
1
@A4ron To według mnie przepisy są do dupy. Dawane są karne z dupy za zagrania ręką kiedy obrońca nic nie może zrobić by uniknąć piłki a w sytuacji gdzie zawodnik w ofensywie ewidentnie nie kontroluje dobrze piłki i zdobywany jest gol dzięki temu nie ma reakcji.
1
Karne karnymi, słaba gra słabą grą ale gola dla Middlesbrough nie powinno być bo to nie było przypadkowe dotknięcie piłki ręką tylko braki w technice.
1
.... Co to się stanęło? Przecież tu była ręka, gdyby nie ręka to piłka by tak wcześnie nie spadła i Varane pewnie by ogarnął temat.
1
@KapiFCB Wejść w nową erę z tym samym brzydkim malowaniem... Dramat
2
@ranger3120 Jeśli jest ogarnięty to zrozumie ale jeśli nie to będzie słabo. Jeśli kupisz coś droższego to też będzie słabo ale taki masażer do twarzy dla dziewczyny zawsze spoko, jakoś 100-200 PLN spoko opcja ale kto to wie co ona ma a czego nie ma. Ciężko coś wymyślić coś jak się jej nie zna.
6
@ranger3120 To lepiej nic jej nie kupuj bo jeszcze wpier... zgarniasz od chłopaka.
0
Ten Peugot 308 nawet ładny samochód. Podoba wam się?
1
@MesQueUnClub96 Dzięki wielkie nie miałem pojęcia, że tak to działa.
1
@MesQueUnClub96 Daty prezentacji bolidów mają coś wspólnego z tym w jakim one są stanie? Czy mogą zaprezentować bolid którego na przykład jeszcze nie odpalili?
1
Nadal bez argumentów w dzisiejszym spotkaniu ;)
0
@tbas Poci się mniej niż na początku meczu. Jego organizm jest dziwny, na początku meczu to się lało z niego. Musiał się rozgrzać xD
0
Hektor kibicuje Nadalowi który prezentuje się na korcie jak Achilles.
0
@michal26 Może nie bawi, po prostu się trochę rozluźnił po tym drugim secie.
0
@daniel32778 Przy takim wzroście to on nie może mieć więcej mięśni. To chyba dwumetrowy chłop bez kilku centymetrów.
0
Szkoda, lepiej dla widowiska jakby seta wygrał Nadal ale nie wykorzystał swoich sytuacji.
1
@michal26 Napisałem, że miał rację ale na prawdę nie widzisz złego zachowania? Współczuję sędziemu, popełnił błąd i został upokorzony. Rosjanin mógł wyjść z klasą w tamtej sytuacji jakby porozmawiał jak cywilizowany człowiek a nie krzyczał.
0
@michal26 Ja jakoś za nim nie przepadam. Ostatnio ta akcja z Grekiem. Krzyczał na sędziego jak rozkapryszone dziecko. Miał rację oczywiście ale w tej samej sytuacji Roger czy nawet Nadal na pewno inaczej by zareagowali.
0
@NoziX1 Nie wiem co tutaj wszyscy dziś z pisaniem, że Nadal bez argumentów. Kompletnie się nie zgadzam.
0
Ło Panowie ale wymiana...
0
Jak myślicie w jakiej lidze wyląduje Piątek po tym jak Cabral zadomowi się w pierwszym składnie? Jakaś Liga Turecka czy jeszcze dostanie szansę w TOP 5 ligach europejskich?
0
Spokojnie, Kanepi bez czapeczki zostanie teraz przełamana.
0
@DaPidejpi Jaki mecz?
2
@BorzyKrzys aha... XD
Dzięki wielkie