36

Niech oni wykorzystają jakąkolwiek inteligencję do zarządzania klubem.

0

0

Komentatorzy mówią, że jest VAR

0

@Jersi Właśnie też nie wiem co się stało w tym momencie. Jest ten VAR?

0

@G9 Bottas tu nie zawinił według mnie. Nie miał kiedy wystartować wyścigu, samochód bezpieczeństwa za późno dał mu prowadzić wyścig bo na ostatnim zakręcie. Jakby odrazu przyspieszył to Hamilton miałby 700-800 metrów prostej by go wyprzedzić więc Bottas zabrał im metry na wyprzedzenie go.

0

@katalonczyk987 Huawei MateBook D 15

4

Dzień rozpoczyna się smutną informacją. Nie żyje Chadwick Boseman. Aktor znany z "Czarnej Pantery" miał 43 lata.

1

@dominik127pl dziękuję ;)

0

Szukam nagrania jak jakaś laska opowiadała jaki miała pracowity dzień. Nie mogę znaleźć, ktoś pomoże?

9

@IronSanHybrid Bartomeu pasuje idealnie xD

0

@szymonbarca10 Ja Albe by wywalił na pierwszym miejscu za charakter i jego postawę na boisku. Na rynku znajdzie się dobry lewy obrońca. Bayern z skrzydłowego zrobił świetnego lewego obrońcę.

0

@cules100pro Takie podejście szanuję!

0

@marcin000019 Oficjalne konta mają niebieski znaczek obok nazywa konta. To nie jest oficjalne konto Fatiego

2

@ronni37 Dobrze że Mercedes ma siedzibę w Stuttgarcie a nie w Monachium ;)

0

@MESSIah16 Alba to nie wrócił z Liverpoolu mam wrażenie.

89

Finał Barcelona-PSG i wielki Semedo masakruje Neymara! Tak będzie.

1

To jest coś pięknego. Przed rewanżami w 1/8 miałem wątpliwości, obawiałem się tego, że Real na farcie przejdzie czy słabo grające Juve ogra Lyon. Bałem się, że my odpadniemy a tu taka piękna niespodzianka. Byłem w szoku, że wszystko wyszło tak jak chciałem. Patrzę dziś sobię na te PSG i nic ciekawego nie prezentowali, ale ten Neymar zrywał się co chwilę Mbappe też był groźny więc byłem niespokojny ale w tej 88 minucie stwierdziłem, że Atalanta na pewno dowiezie wynik i co...
Żeby mi przez chwilę nie przyszło na myśl bycie pewnym wygranej Barcelony w tej edycji Ligi Mistrzów.

1

Kpina, nad czym oni myśleli?

3

@chudymc Po prostu uważam, że każda okazja by być uszczypliwym wobec Ronaldo jest dobra.

1

@NeroTFP Ronaldo nie ma się czego obawiać, jemu lis nie ukradnie złotego buta za ten sezon. ;)

6

@Janiama tylko nie opcja nr5

4

I cyk dublecik do gabloty!!!

15

Pożegnanie sędziów w Włoszech.


Pożegnanie sędziów w Hiszpanii
https://media.giphy.com/media/l2Je3fAJ02BkvLYEE/giphy.gif

0

0

@Striker dzięki

0

Ten towarzyski mecz Bayernu będzie gdzieś do zobaczenia w TV?

6

Czy komuś jeszcze brakuje serii "Tylko dla dorosłych" w wykonaniu @zawsze_barca ? Co się stało z tą piękną serią i tym użytkownikiem?

1

@karlu105 starczy spokojnie nawet na wysokich ustawieniach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?