Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Niech oni wykorzystają jakąkolwiek inteligencję do zarządzania klubem.
0
@Grubson06
0
Komentatorzy mówią, że jest VAR
0
@Jersi Właśnie też nie wiem co się stało w tym momencie. Jest ten VAR?
0
@G9 Bottas tu nie zawinił według mnie. Nie miał kiedy wystartować wyścigu, samochód bezpieczeństwa za późno dał mu prowadzić wyścig bo na ostatnim zakręcie. Jakby odrazu przyspieszył to Hamilton miałby 700-800 metrów prostej by go wyprzedzić więc Bottas zabrał im metry na wyprzedzenie go.
0
@katalonczyk987 Huawei MateBook D 15
4
Dzień rozpoczyna się smutną informacją. Nie żyje Chadwick Boseman. Aktor znany z "Czarnej Pantery" miał 43 lata.
22
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/08/normal/3rlXTN6WByeVcAnGI53l9hTp92JkKhOZ.jpg
1
@dominik127pl dziękuję ;)
0
Szukam nagrania jak jakaś laska opowiadała jaki miała pracowity dzień. Nie mogę znaleźć, ktoś pomoże?
9
@IronSanHybrid Bartomeu pasuje idealnie xD
0
@szymonbarca10 Ja Albe by wywalił na pierwszym miejscu za charakter i jego postawę na boisku. Na rynku znajdzie się dobry lewy obrońca. Bayern z skrzydłowego zrobił świetnego lewego obrońcę.
0
@cules100pro Takie podejście szanuję!
0
@marcin000019 Oficjalne konta mają niebieski znaczek obok nazywa konta. To nie jest oficjalne konto Fatiego
2
@ronni37 Dobrze że Mercedes ma siedzibę w Stuttgarcie a nie w Monachium ;)
0
@MESSIah16 Alba to nie wrócił z Liverpoolu mam wrażenie.
1
@Witekk10 https://media1.tenor.com/images/988b944502e2390b9ee2214670d8a22a/tenor.gif?itemid=14915197
89
Finał Barcelona-PSG i wielki Semedo masakruje Neymara! Tak będzie.
1
To jest coś pięknego. Przed rewanżami w 1/8 miałem wątpliwości, obawiałem się tego, że Real na farcie przejdzie czy słabo grające Juve ogra Lyon. Bałem się, że my odpadniemy a tu taka piękna niespodzianka. Byłem w szoku, że wszystko wyszło tak jak chciałem. Patrzę dziś sobię na te PSG i nic ciekawego nie prezentowali, ale ten Neymar zrywał się co chwilę Mbappe też był groźny więc byłem niespokojny ale w tej 88 minucie stwierdziłem, że Atalanta na pewno dowiezie wynik i co...
Żeby mi przez chwilę nie przyszło na myśl bycie pewnym wygranej Barcelony w tej edycji Ligi Mistrzów.
1
Kpina, nad czym oni myśleli?
3
@chudymc Po prostu uważam, że każda okazja by być uszczypliwym wobec Ronaldo jest dobra.
1
@NeroTFP Ronaldo nie ma się czego obawiać, jemu lis nie ukradnie złotego buta za ten sezon. ;)
6
@Janiama tylko nie opcja nr5
4
I cyk dublecik do gabloty!!!
15
Pożegnanie sędziów w Włoszech.
Pożegnanie sędziów w Hiszpanii
https://media.giphy.com/media/l2Je3fAJ02BkvLYEE/giphy.gif
0
@wojopancer @zawsze_barca
0
@Striker dzięki
0
Ten towarzyski mecz Bayernu będzie gdzieś do zobaczenia w TV?
6
Czy komuś jeszcze brakuje serii "Tylko dla dorosłych" w wykonaniu @zawsze_barca ? Co się stało z tą piękną serią i tym użytkownikiem?
1
@karlu105 starczy spokojnie nawet na wysokich ustawieniach