0

@peteroni Tam masz dużo linków polecam weak_spell

1

Wysyłałem wiadomości bez tematu więc tak naprawdę nie wysłałem... Jeśli ktoś potrzebuje linka to teraz wyśle ;)

0

@VenoM Pytam bo kurs na Costę przyjemny więc chcę zobaczyć wasze przewidywania.

0

Adesanya czy Costa?
Kto według was wygra?

1

@Kredon Co tu więcej mówić... Dziewczyna nie zachowuje się ok w stosunku do Ciebie. Porozmawiaj z nią 20lat ma więc swój rozum powinna mieć. Na pewno jakbyś Ty się tak zachował nie byłoby jej miło.

1

@cat_r37 Jasne, że może ale kolega wyżej napisał, że wychodzi z ziomkami w miasto. To nie jest ok w stosunku do swojego partnera. Jeśli nie myśli o tym jak on może się czuć to coś jest nie tak. Chyba każdy by się źle czuł w sytuacji @Kredon .

5

@cat_r37 Zaufanie, zaufaniem ale trochę słabo jak dziewczyna wychodzi z jakimiś ziomkami bez Ciebie.

0

@Kredon Ło Panie, to nie do nas z takimi sprawami. Pogadaj z nią o tym bo skoro o tym piszesz to się źle czujesz. Nie wiem czemu nie możesz z nią razem wyjść do tych kolegów. Według mnie to nie jest normalne.

0

Mnie to nawet nie dziwi...

6

Ile trzeba dać za tego Rakitica?

0

Już wolę tych użytkowników co są smutni bo Suarez płakał niż tych co piszą, że nie jest legendą klubu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@TheNekro94 Lauda już wyoutowany.

0

@cchesterr43 Wbiegł Walker przed niego zderzyli się nogami a, że Walker mocniej stoi na nogach to fizyka zadziałała.

0

@cchesterr43 Szanujmy się, nic mu nie zrobił.

1

@baryn Nie muszę. Nie mam Facebooka. Mam tylko Instagrama bo lubię ładne zdjęcia. Nie wiem po czym coś takiego wynioskowałeś. Piszę tu, że czasy się zmieniają i że, kapitan mógłby pożegnać przez wiele lat ważnego zawodnika zespołu jak już żegna swojego kolegę.

1

@Kvzik47 Nie wiem czy wiesz ale są różni ludzie na świecie, mogą mieć różne opinie na różne tematy. W internecie łatwo jest nie mieć szacunku do innych ale jak już pisze się o kimś to lepiej się nie kryć.
Napisać poradnik?
Piszesz @Orlik00 i dalej swoją opinię. Na przykład "ale ludzie mają nasrene we łbie" na koniec dodajesz xdxdxdxd

2

@mateuszdabski Wiem, że piszesz to po tym co ja tu pisałem. Taka jest moja opinia. Ja nie odnoszą się do innych z tekstami typu "mają ładnie nagrzane" Szanuję inne opinie ale pozostaję przy tym co tu pisałem, można się odnieść do czyjegoś komentarza ale proszę bez żadnego "nagrzane"
Co do tematu to w owych czasach jeden posta w podzięce Rakiticiowi w wykonaniu Messiego sprawiłby, że byłoby mi miliej, że napisał to nasz kapitan. Tak, głupi post na Instagramie. Ale takie są czasy.

0

@damianex10 Ja wiem, że to tylko post na Insta ale takie są czasy. Messiego obserwuje 166mln kont. Według mnie takich osób jak ja może być więcej, więc ten głupi jeden post więcej nic by Messiego nie kosztował szczególnie, że Rakitic był ważnym zawodnikiem.

0

@arasz1819 Dobrze, taką Twoja opinia. To jest tylko post na Insta ale w dobie czasów jakie mamy może się znaleźć więcej takich jak ja co się przyczepią i wyrobią sobię jakąś opinie. Tak o kapitanie.

5

Jak już marudzicie na to, że nie podoba mi się pożegnanie Vidala przez Messiego to napiszę trochę więcej.
Ja po prostu czuję niesmak, tak jak za każdym razem czułem niesmak jak Vidal pchał piłkę do Messiego nie patrząc na resztę drużyny. Ja rozumiem, że w klubie tworzą się grupy, to normalne ale na boisku jak i poza nim są oni jedną drużyną.
Nie oczekuję żeby nasz kapitan żegnał każdego piłkarza który odchodzi ale dla mnie jest dziwne, że Messi nie pożegnał Rakitica.
Spędzasz z gościem sześć lat, można śmiało powiedzieć, że Rakitic jest legendą Barcelony, według mnie kapitan zespołu powinien pożegnać Rakitica z czystej przyzwoitości z samego faktu ile czasu razem spędzili i ile Chorwat dał Barcelonie. Niech sobie żegna Vidala, z tym nie mam problemu.

Pomyślnie czy też mielibyście wywalone w to jakby nie pożegnał Ter Stegena?

1

@arasz1819 Rakitic spędza w Barcelonie 6 lat i zdobywa tu najważniejsze trofea. Według mnie nasz kapitan powinien go pożegnać tak jak zrobił z Vidalem.

2

@arasz1819 Nie mam problemu z tym, że pożegnał Vidala. Rakitic spędził w Barcelonie u boku Messiego 6 lat, według mnie jako nasz kapitan powinien pożegnać Rakitica.

13

Rakitic odchodzi z Barcelony-Messi ma wyj....e jajca
Vidal odchodzi i już żegnanko na Instagramie
Ach Ci amigos

0

@Encore Ja wiem że trzeba mieć to coś, ale w Barcelonie ostatnimi czasy nie robi się z dobrych piłkarzy zawodników genialnych. Liverpool, Bayern nie na każdych pozycjach mają świetnych zawodników ale oni się rozwijają w tych klubach. Mógłbym się założyć, że taki Gnabry czy Robertson w Barcelonie by nie wypalili, u nas Coutinho, Griezmann, Dembele czy nawet De Jong zaliczył zjazd.

16

Coś czuję, że ten wasz przeciętny Semedo będzie jednym z najlepszych PO w Premier League.

4

@bartoszekkk Neto na zielono, przypadeg?

0

@Zip No se toca?

1

Czyżby Grosik za słaby na skład West Brom? Czemu nie ma go w kadrze na dzisiejszy mecz?

0

@zakazskretuwlewo Podsumowując wszystkie odpowiedzi jakie otrzymałeś, napisz co się dzieje. Jakiś błąd wywala? Czy nic się nie dzieje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?