Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@SuperVegeta Oby w tym okienku Neymar przeszedł do Realu i oby się skończyło pisanie o nim w Barcelonie.
0
@marcin000019 Na filmwebie moja nazwa jest taka sama jak tu, jak chcesz znać moje ulubione filmy to możesz dodać mnie do znajomych.
4
@deyna2018 co mogą nam odwołać?
0
Marc-André ter Stegen jest dla Barcelony kimś porównywalnym jak Keanu Reeves dla popkultury. Ktoś się ze mną nie zgodzi?
1
@BaroPodertos Mathieu sprawdził się bardzo dobrze w sezonie 14/15. Miał 30 lat jak przychodził był lewonożny i mógł grać też na boku obrony a nie raz grywał wyżej, został pozyskany z Valenci. Nie wiem co jest dziwnego w tym transferze. Nie miał być to obrońca na lata był to typ zadaniowca. Enrique chciał tego zawodnika, dostał go a sam Jeremy był ważnym zawodnikiem w kontekście trypletu. Braithwhite został kupiony w momencie jak nasza kadra liczy 14 osób głupi jest to transfer pod względem naszej sytuacji w klubie bo do takiej sytuacji jak brak napastników nie powinno dojść ale na pewno Braithwhite się przyda, więc na pewno nie jest to top 2 najdziwniejszych transferów Barcelony w historii.
0
@Bartek22 Posłuchaj co on tam powiedział o Mathieu. Wiem jaki jest tytuł sam go napisałem.
2
@Gomess Tytuł mówi, ze to dziwne transfery ale Pan Smokowski mówi tam, że Jeremy grał źle a to nie jest prawda.
3
Pan Smokowski nagrał na kanał sportowy odcinek o dziwnych transferach Barcelony. Pierwsza jego propozycja Jeremy Mathieu. Czy tylko ja się nie zgodzę? Według mnie to był zajebisty transfer, strzelał ważne gole i grał w kluczowych meczach bardzo dobrze szczególnie chodzi mi o sezon 14/15.
Na drugim miejscu jest nasz najnowszy nabytek. Według Smokowskiego już wiadomo, że to zły transfer... Coraz bardziej mnie denerwują eksperci w Polsce. Mało kto wie co mówi.
1
@Pogba Ludzie są głupi po prostu. Wszyscy go cisnęli po meczu z City a tam był najlepszy na boisku z graczy Realu. Teraz grał słabo i są zachwyty. Trzeba jednak przyznać że oddał strzał przy golu słaby ale jakby nie strzelił to by nie było rykoszetu i bramki.
1
@TheMugShot Niestety nie pamiętam, muszę przyznać. Ale przynajmniej mogę się podzielić moim bólem na stronie mojego klubu i z kimś to przedyskutować.
12
Już zapomniałem jak to jest przegrać klasyk. Nie fajne uczucie. Biedni kibice Realu musieli się tak czuć przez tyle czasu...
0
Niech ktoś wyłączy tą betoniarkę na Eleven...
1
@Barwindg Dla mnie to piękny przykład miłości do klubu. Może faktycznie trochę nietakt ale szczerze mówiąc byłem przekonany że ten komentarz gdzieś zaniknie w lawinie innych wpisów. Nie pykło xD
0
Nie wiem jak wy ale ja właśnie postawiłem stres kupe. Dawno już tak nie miałem przed klasykiem. Was nie rozsadza? XD
0
@BarcaInfo Czemu przeczytałem dwa razy to samo? ;D
0
@goldenboy A dziękuj dziękuj.
1
@Mario96w Mój faworyt ;D miałem dać na sam koniec ale chyba nikt by do niego nie doszedł.
28
Przez ostatnie dni kolekcjonowałem memy o Tomaszu H. Podzielę się z wami nimi.
1. https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/02/normal/lKFwAwek2VMkkazgkkWllt4A9Oz05OJC.jpg
2. https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/02/normal/3XQ8o9CRWK1hpb3PBcR9beYuhQCNLLhA.jpg
3. https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/02/normal/7O9Y1FFncbuqkcs7Bf3QIdHCmoWSerIo.jpg
4. https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/02/normal/8WRkNa5HTJIGYSUO1RYEMc91Zn3AwpPz.jpg
5. https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/02/normal/3cfzbaUo2R5gnx9YHDIDzp9OmUdhpAvQ.jpg
6. https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/02/normal/z5HniQ7wyJpJDvZACra74pZRvYQYr1TC.jpg
7. https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/02/normal/VodaGihorSNgzGimPaCijkDUjQSbpfd5.jpeg
8. https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/02/normal/MrXH66MHgNUbybQR0L0l9QI62uXS1y2a.jpg
9. https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/02/normal/UgSJy5Tzwyy3ZxgrVd0k8cqgO6LeGlrz.jpg
10. https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/02/normal/cFtHa548O7harBX4bZZUwX57WKRERBWL.jpeg
11. https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/02/normal/KYhhzwZwvUUYBXcctKyvR4pEgyRzY8x4.jpg
3
Cały czas mi piszczały psy, wychodziłem na balkon szukałem tych psów. Schodzę na dół a tam na Eurosporcie Formuła E... Wszystko jasne
1
@marcin000019 Właściwie to Courtois ma rację. Nie ma co analizować gry czy też strzelania Messiego bo wszyscy już wiedzą co może zrobić Messi a mimo to on to nadal robi.
4
"Jak podaje Muller to bramki tak łatwo strzelić się nie da" Laskowski o sytuacji kiedy nie zdobył gola Gnabry.
Chyba jakby Lewy zrobił kupę na klatę jakiemukolwiek polskiemu dziennikarzowi to każdy z nich by się cieszył bo jak Laskowski już takie teksty wali ;D
1
Ale mnie denerwują te Tweety w TVP. Same głupoty tam piszą. Vini może zmarnował 100 ale robił wiatrak i dobrze się zachował przy golu dla Realu.
0
Pan Dariusz Szpakowski mnie przekonał oglądam te skróty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mendy z City pijany chyba.
1
Nie oglądałem meczu ale oglądam skrót i czy na prawdę mieliśmy jedną dobrą sytuację bramkową? W skrócie same akcje Napoli, nasz gol i czerwoną kartka. Aż tak słabo było?
2
@K0stek Na TVP Sport jest transmisja na pewno.
https://sport.tvp.pl/46657237/wilder-fury-2-transmisja-w-tvp-sport-transmisja-gdzie-ogladac-o-ktorej-walka-live-stream-transmisja-tv-stream-karta-walk
4
Neymar po raz pierwszy od 2014r nie jedzie na karnawał do Rio. Wszyscy trzymają kciuki za Neymara żeby się skupił na grze, tymczasem na urodzinach Cavaniego; https://www.instagram.com/p/B83jYJApqFe/?igshid=1scogap1rgp21
0
@Robert_Kubica Dzięki dzięki
0
@mandigal jest testowym