2

@SuperVegeta Oby w tym okienku Neymar przeszedł do Realu i oby się skończyło pisanie o nim w Barcelonie.

0

@marcin000019 Na filmwebie moja nazwa jest taka sama jak tu, jak chcesz znać moje ulubione filmy to możesz dodać mnie do znajomych.

4

@deyna2018 co mogą nam odwołać?

0

Marc-André ter Stegen jest dla Barcelony kimś porównywalnym jak Keanu Reeves dla popkultury. Ktoś się ze mną nie zgodzi?

1

@BaroPodertos Mathieu sprawdził się bardzo dobrze w sezonie 14/15. Miał 30 lat jak przychodził był lewonożny i mógł grać też na boku obrony a nie raz grywał wyżej, został pozyskany z Valenci. Nie wiem co jest dziwnego w tym transferze. Nie miał być to obrońca na lata był to typ zadaniowca. Enrique chciał tego zawodnika, dostał go a sam Jeremy był ważnym zawodnikiem w kontekście trypletu. Braithwhite został kupiony w momencie jak nasza kadra liczy 14 osób głupi jest to transfer pod względem naszej sytuacji w klubie bo do takiej sytuacji jak brak napastników nie powinno dojść ale na pewno Braithwhite się przyda, więc na pewno nie jest to top 2 najdziwniejszych transferów Barcelony w historii.

0

@Bartek22 Posłuchaj co on tam powiedział o Mathieu. Wiem jaki jest tytuł sam go napisałem.

2

@Gomess Tytuł mówi, ze to dziwne transfery ale Pan Smokowski mówi tam, że Jeremy grał źle a to nie jest prawda.

3

Pan Smokowski nagrał na kanał sportowy odcinek o dziwnych transferach Barcelony. Pierwsza jego propozycja Jeremy Mathieu. Czy tylko ja się nie zgodzę? Według mnie to był zajebisty transfer, strzelał ważne gole i grał w kluczowych meczach bardzo dobrze szczególnie chodzi mi o sezon 14/15.


Na drugim miejscu jest nasz najnowszy nabytek. Według Smokowskiego już wiadomo, że to zły transfer... Coraz bardziej mnie denerwują eksperci w Polsce. Mało kto wie co mówi.

1

@Pogba Ludzie są głupi po prostu. Wszyscy go cisnęli po meczu z City a tam był najlepszy na boisku z graczy Realu. Teraz grał słabo i są zachwyty. Trzeba jednak przyznać że oddał strzał przy golu słaby ale jakby nie strzelił to by nie było rykoszetu i bramki.

1

@TheMugShot Niestety nie pamiętam, muszę przyznać. Ale przynajmniej mogę się podzielić moim bólem na stronie mojego klubu i z kimś to przedyskutować.

12

Już zapomniałem jak to jest przegrać klasyk. Nie fajne uczucie. Biedni kibice Realu musieli się tak czuć przez tyle czasu...

0

Niech ktoś wyłączy tą betoniarkę na Eleven...

1

@Barwindg Dla mnie to piękny przykład miłości do klubu. Może faktycznie trochę nietakt ale szczerze mówiąc byłem przekonany że ten komentarz gdzieś zaniknie w lawinie innych wpisów. Nie pykło xD

0

Nie wiem jak wy ale ja właśnie postawiłem stres kupe. Dawno już tak nie miałem przed klasykiem. Was nie rozsadza? XD

0

@BarcaInfo Czemu przeczytałem dwa razy to samo? ;D

0

@goldenboy A dziękuj dziękuj.

1

@Mario96w Mój faworyt ;D miałem dać na sam koniec ale chyba nikt by do niego nie doszedł.

3

Cały czas mi piszczały psy, wychodziłem na balkon szukałem tych psów. Schodzę na dół a tam na Eurosporcie Formuła E... Wszystko jasne

1

@marcin000019 Właściwie to Courtois ma rację. Nie ma co analizować gry czy też strzelania Messiego bo wszyscy już wiedzą co może zrobić Messi a mimo to on to nadal robi.

4

"Jak podaje Muller to bramki tak łatwo strzelić się nie da" Laskowski o sytuacji kiedy nie zdobył gola Gnabry.
Chyba jakby Lewy zrobił kupę na klatę jakiemukolwiek polskiemu dziennikarzowi to każdy z nich by się cieszył bo jak Laskowski już takie teksty wali ;D

1

Ale mnie denerwują te Tweety w TVP. Same głupoty tam piszą. Vini może zmarnował 100 ale robił wiatrak i dobrze się zachował przy golu dla Realu.

0

Pan Dariusz Szpakowski mnie przekonał oglądam te skróty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mendy z City pijany chyba.

1

Nie oglądałem meczu ale oglądam skrót i czy na prawdę mieliśmy jedną dobrą sytuację bramkową? W skrócie same akcje Napoli, nasz gol i czerwoną kartka. Aż tak słabo było?

4

Neymar po raz pierwszy od 2014r nie jedzie na karnawał do Rio. Wszyscy trzymają kciuki za Neymara żeby się skupił na grze, tymczasem na urodzinach Cavaniego; https://www.instagram.com/p/B83jYJApqFe/?igshid=1scogap1rgp21

0

@Robert_Kubica Dzięki dzięki

0

@mandigal jest testowym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?