0

@staske Na priv wysłałem Ci skąd biorę transmisję. Linki pojawiają się godzinę przed wydarzeniem zazwyczaj. Nie wiem o której jest walka, oglądać nie będę, rano muszę iść na uczelnie. Pytam z ciekawości bo znajomy obstawił wygraną KSI

0

KSI czy Logan? Na kogo byście postawili pieniądze?

3

Robert jak strzeli jeszcze 5 bramek to zdobędzie tyle samo goli co Maszyna w całym sezonie 18/19. Złota piłka dla MASZYNY!!!

0

@FC1899Barca Ile ma Messi w tym roku?

0

Borussia odrabia straty i wygrywa z przecież silnymi Interem a w meczu z Bayernem nie zrobiła nic, jeden strzał... Jak patrzę na Juliana Brandta to pasowałby do Barcelony taki niezaangazowany.

1

@ViscaBarca123 Oby nikt z obrony do nas nie trafił. Szczególnie prawy obrońca. Dobrze im się truchtało przy 2 bramce dla Chile.

0

Z tego co liczę to w tej kolejce ligi mistrzów padło 56 bramek to daje 3,5 bramki na mecz. Jednym meczem gdzie nie padła ani jedna bramka to spotkanie FC Barcelony z mistrzem Czech na Camp Nou. http://www2.pictures.zimbio.com/gi/Ernesto+Valverde+Barcelona+v+Sevilla+La+Liga+0MQ940A6uq6l.jpg

1

@deyna2018 Tyle pytań jakbyś się stresowała. Nie denerwuj się będzie dobrze. Też miałem stresa jak pierwszy raz leciałem ale sam lot jest spoko nie lubię tylko czekania i bramek na lotnisku.

0

@deyna2018 Te zatykanie delikatne i mi na przykład nie przeszkadza. Trochę mało miejsca dla mnie ale zazwyczaj krótkie robię podróże więc nie ma problemu. Raz pilot był strasznie agresywny i szybko się wznosił to wow wciskało strasznie w forel ale tak to spoko.

2

Ktoś napisał przed meczem że na wyjazdach gramy kupę ale u siebie to wszystko gramy zajebiście. https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcRy4xF0m_G10vWb2d_cA-OEJOqzNR-9VD6zl9BklkREOZUROXJu

1

@michal26 Patrząc na grę i walkę Liverpoolu to prędzej nazwałbym ich FCBarceloną, bezradni, zarządzani przez nieudaczników.

2

Ferrari to taki piłkarki Arsenal....

27

On jest niesamowity. VVD i Messi nie mają z nim szans w walce o złotą piłkę. Tylko on potrafi tak zagiąć grawitację i z gracją upaść ciągnąć obie nogi za sobą. Majstersztyk!!!

0

Nie dobrze mi jak słyszę celebrację gola Origiego.

0

Co to się stanęło xD

0

Bez VARu dzieje się padaka w Pucharze Anglii.

0

To w carabao cup nie ma VARu?

0

Mam pakiet Eleven połączony z telewizją ale nie ma mnie ostatnio w domu a chciałbym oglądać mecze na Eleven. Pobrałem aplikacje Eleven na telefon i czy mogę w jakiś sposób oglądać mecze na telefonie nie kupując oddzielnego pakietu w aplikacji? Niby mam dostęp ale na TV. Nie wiem nie znam się więc pytam.

2

@gurales Nie ma to jak nasz lewy obrońca Alba. https://giphy.com/gifs/jessica-alba-739zJm8xfmGSA

7

Wisła Płock puki co wygrywa z Jagiellonią i jest liderem Ekstraklasy.... Z ujemnym bilansem bramkowym. EKSTRAKLASA!!!

0

Poszukuję wykresu z najlepszymi strzelcami w historii piłki nożnej, ktoś wie jak go znaleźć?

0

To był mecz w stylu z Romą i Liverpoolem, Slavia walczyła jak lwy i zasłużyła na wygraną. Nie wygrała bo zabrakło im jakości. Ciekaw jestem z kim w tym roku odpadniemy po takim meczu gdzie będziemy grać na stojąco a rywale będą walczyć jak lwy.

0

@PrinceDamon Nie wiem z czego oni odbudują mu ten bolid. Według mnie nie wystartuje. Widziałem tylko jedną powtórkę, czemu ten bolid nie skręcił?

0

@RobertKubica A w niedziele kolejny mecz polskiej reprezentacji...

0

@dv7wisniaOk, dzięki

0

Kiedy Messi wraca do reprezentacji Argentyny?

9

Semedo chyba dziś MOTM

24

Jeszcze Semedo dostanie informa na lewej obronie

7

@fajny_football Z Semedo jest tak że według mnie mogłaby być z niego bestia jakby ktoś inny był trenerem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?