Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@staske Na priv wysłałem Ci skąd biorę transmisję. Linki pojawiają się godzinę przed wydarzeniem zazwyczaj. Nie wiem o której jest walka, oglądać nie będę, rano muszę iść na uczelnie. Pytam z ciekawości bo znajomy obstawił wygraną KSI
0
KSI czy Logan? Na kogo byście postawili pieniądze?
3
Robert jak strzeli jeszcze 5 bramek to zdobędzie tyle samo goli co Maszyna w całym sezonie 18/19. Złota piłka dla MASZYNY!!!
0
@FC1899Barca Ile ma Messi w tym roku?
0
Borussia odrabia straty i wygrywa z przecież silnymi Interem a w meczu z Bayernem nie zrobiła nic, jeden strzał... Jak patrzę na Juliana Brandta to pasowałby do Barcelony taki niezaangazowany.
1
@ViscaBarca123 Oby nikt z obrony do nas nie trafił. Szczególnie prawy obrońca. Dobrze im się truchtało przy 2 bramce dla Chile.
0
Z tego co liczę to w tej kolejce ligi mistrzów padło 56 bramek to daje 3,5 bramki na mecz. Jednym meczem gdzie nie padła ani jedna bramka to spotkanie FC Barcelony z mistrzem Czech na Camp Nou. http://www2.pictures.zimbio.com/gi/Ernesto+Valverde+Barcelona+v+Sevilla+La+Liga+0MQ940A6uq6l.jpg
1
@deyna2018 Tyle pytań jakbyś się stresowała. Nie denerwuj się będzie dobrze. Też miałem stresa jak pierwszy raz leciałem ale sam lot jest spoko nie lubię tylko czekania i bramek na lotnisku.
0
@deyna2018 Te zatykanie delikatne i mi na przykład nie przeszkadza. Trochę mało miejsca dla mnie ale zazwyczaj krótkie robię podróże więc nie ma problemu. Raz pilot był strasznie agresywny i szybko się wznosił to wow wciskało strasznie w forel ale tak to spoko.
18
Trener Slavii Praga https://www.instagram.com/p/B4hahhYlXnl/?igshid=dp51qfoe3m9v
Valverde https://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/67/590x/secondary/Barcelona-Ronald-Koeman-Ernesto-Valverde-news-2145463.jpg?r=1572801753048
2
Ktoś napisał przed meczem że na wyjazdach gramy kupę ale u siebie to wszystko gramy zajebiście. https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcRy4xF0m_G10vWb2d_cA-OEJOqzNR-9VD6zl9BklkREOZUROXJu
1
@michal26 Patrząc na grę i walkę Liverpoolu to prędzej nazwałbym ich FCBarceloną, bezradni, zarządzani przez nieudaczników.
2
Ferrari to taki piłkarki Arsenal....
27
On jest niesamowity. VVD i Messi nie mają z nim szans w walce o złotą piłkę. Tylko on potrafi tak zagiąć grawitację i z gracją upaść ciągnąć obie nogi za sobą. Majstersztyk!!!
0
Nie dobrze mi jak słyszę celebrację gola Origiego.
0
Co to się stanęło xD
0
Bez VARu dzieje się padaka w Pucharze Anglii.
0
To w carabao cup nie ma VARu?
0
Mam pakiet Eleven połączony z telewizją ale nie ma mnie ostatnio w domu a chciałbym oglądać mecze na Eleven. Pobrałem aplikacje Eleven na telefon i czy mogę w jakiś sposób oglądać mecze na telefonie nie kupując oddzielnego pakietu w aplikacji? Niby mam dostęp ale na TV. Nie wiem nie znam się więc pytam.
2
@gurales Nie ma to jak nasz lewy obrońca Alba. https://giphy.com/gifs/jessica-alba-739zJm8xfmGSA
7
Wisła Płock puki co wygrywa z Jagiellonią i jest liderem Ekstraklasy.... Z ujemnym bilansem bramkowym. EKSTRAKLASA!!!
0
Poszukuję wykresu z najlepszymi strzelcami w historii piłki nożnej, ktoś wie jak go znaleźć?
0
To był mecz w stylu z Romą i Liverpoolem, Slavia walczyła jak lwy i zasłużyła na wygraną. Nie wygrała bo zabrakło im jakości. Ciekaw jestem z kim w tym roku odpadniemy po takim meczu gdzie będziemy grać na stojąco a rywale będą walczyć jak lwy.
0
@PrinceDamon Nie wiem z czego oni odbudują mu ten bolid. Według mnie nie wystartuje. Widziałem tylko jedną powtórkę, czemu ten bolid nie skręcił?
0
@RobertKubica A w niedziele kolejny mecz polskiej reprezentacji...
0
@dv7wisniaOk, dzięki
0
Kiedy Messi wraca do reprezentacji Argentyny?
9
Semedo chyba dziś MOTM
24
Jeszcze Semedo dostanie informa na lewej obronie
7
@fajny_football Z Semedo jest tak że według mnie mogłaby być z niego bestia jakby ktoś inny był trenerem.