0

Griezmann w Fifę 20 będzie miał 81 tempa?!

0

@sero10 nie warto oglądać tego meczu ;D

0

Mamy w końcu strzał!

8

Nie będzie to nic odkrywczego ale strasznie jest mi przykro z powodu córki Lucho. Ta smutna informacja mnie zniszczyła, jeszcze te zdjęcia kiedy Luis cieszył się z córką z zdobytych trofeów łamią mi serce. Śmierć Tito też była szokiem ale to coś innego. Lucho oddałby pewnie całą swoją karierę piłkarską i trenerską by spędzić z dzieckiem jeden dzień dłużej a my przejmujemy się jakimś durnym Neymarem. Nie wiem czy bardziej jestem smutny czy zły.

0

@Bartek22Nie rozumiem. Opluł przecież kibiców swoim zachowaniem.

3

Carles Perez na plus ale nie róbcie z niego Messiego.

0

Guardiola jak ja go szanuje xD

1

Ja nie chcę awansu Legii bo chce mieć spokój i nie słuchać o tym jak Legia gra w europejskich pucharach. W Misji Futbol będą rozmawiać z 30 minut, wolę słuchać o dobrej piłce. Jakby wszysykie 3 drużyny grały to co innego.

1

No i fajnie xD.

0

Ale Kante to jest kocur!!!

2

@Mizander Takie argumenty za Neymarem to ja rozumiem ;D

0

@Baaarca95 i do CV ;D

0

Nie wiem co wy wszyscy chcecie od Footrolla, ja się z nim zgadzam nie dlatego że to jakiś tam jutuber ale po prostu mam podobne podejście do sprawy. Nie obchodzi mnie też, że piłkarze chcą powrotu Neymara, więc proszę nie próbować mnie przekonać do tego że nie mam racji bo mam po prostu swoją opnie. Widzę, że ostatnio jak ktoś ma inną opinie dotyczącą Neymara jest zjadany na tej stronie. Jak ktoś chce powrotu Ney to nie rozumiem ale szanuje i tyle.

0

0

Xiaomi mi9T czy dozbierać do zwykłej mi9?

2

@tadzik447 Co się wyciera,
Strzępi przez lata.

0

Neymar do Realu a my bierzemy Mbappe!

0

@bartoszekkk też bym poprosił

1

Denis Suarez xD

1

Trzy języki na raz xD Polsat bawi i uczy xD

1

118-110. 117-111 no bez przesady ...

0

Czy tylko ja wiedzę Harrego Pottera w tej "reklamie" Polsatu?

0

Adaś bardziej zmęczony jest :/

0

Prawie zabił xD

1

Ten Ndombele to umi w piłkę!

3

@Kamiloza91 Z delikatnym zarostem!!!

5

@mysloner Tomorrow you're going down!

0

@Robert_Kubica Według mnie jego wypadek to wina Albona ale to nie zmienia faktu że Gasly znów walczył z środkiem stawki i nie wygrywał tej rywalizacji. Czuję że torpeda wróci do Red Bulla ;D

0

@Zieliniak właśnie nie wiem co z Hamiltonem bo już kare odbył na pitstopie ale on mógł dostać drugą bo wolno jechał podczas samochodu bezpieczeństwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?