0

Trzeba przyznać że Liverpool ma więcej szczęście ale w tej sytuacji według mnie nie było karnego.

0

Remis daje City to że będzie punkt za Liverpoolem przed ostatnią kolejką.

2

Gorzka i mleczna....

0

Tu jest lepsza jakość i mi nie tnie tylko opóźnienie z 40 sekund. http://ripple.is/football/10259-arsenal-vs-valencia-europa-league-live-stream-watch-online-tv-channel-time

1

WOW jak to Jovic wykończył.

2

Fajny wykres przygotowany przez profil na YT FCBarcelony.

4

Taki tam 600-tny gol Messiego dla Barcelony.... cudo!

0

To jest fenomen dla mnie był najgorszy xD

0

Nie oglądałem Kapitan Marvel a chciałbym iść na nowych Avengersow. Mam pytanie do osób które są po seansie, czy są nawiazania do Kapitan Marvel? Czy lepiej nadrobic Kapitan Marvel? Wszystkie pozostałe filmy obejrzałem.

1

No dużo było nielogicznych akcji ale ta ciemność była bardzo spoko jak dla mnie.

1

Kołtoń to taki przydupas, śmieje się z każdego żenującego żartu Hajty. Influancery w dupe kopane!

0

Mi się podobała bitwa to jak wyglądała. Tylko na jakimś wiekszym ekranie trzeba oglądać bo na telefonie słabo. Mi się nie podobało rozstrzygnięcie to kto przeżył i w jaki sposób byli mordowani niektórzy.

1

Też tak uważam ;)

0

Mówię o meczu Milanu nie Realu. Nie dodałem, moja wina. Napisałem to w momencie gola dla Torino.

0

Według was był karny? Według mnie nie ma mowy, szanujmy się. To jest męski sport, podobno.

1

Ale Vive ciśnie PSG. POGROM!!!

0

Ja mam przeczucie że Leicester może zagrozić City.

0

Pogba proszę Cię strzel to!!!

0

no i dupa -_-

3

Widzę nikt nie docenia Twojego komentarza, ja śmiechłem ;D

1

Czyli teraz 80 minut bronienia xD

0

Ten inform 82 pomiędzy Reusem i Benzemą coś mi przypomniał xD

0

Poleci ktoś jakąś komedie? Nie mam już czego oglądać.

2

Nie o to chodzi. Wiadomo że skoro nielegalne coś jest to kusi bardziej. Miałem znajomych którzy palili i po jakimś czasie przerzucili się na cięższe narkotyki. Zależy wszystko od człowieka czy pali się czy pije to trzeba robić to z głową.

1

Ja paliłem przez jakiś czas i nie jestem za legalizacją. To ciężki temat nie jest łatwo określić plusów i minusów legalizacju.

0

Panowie coś widzę że awantura o GOTa jest. Mam linka do niego mogę się podzielić. Nie wiem czy mogę tu czy muszę na priv?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?