Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba przyznać że Liverpool ma więcej szczęście ale w tej sytuacji według mnie nie było karnego.
0
Remis daje City to że będzie punkt za Liverpoolem przed ostatnią kolejką.
2
Gorzka i mleczna....
0
Tu jest lepsza jakość i mi nie tnie tylko opóźnienie z 40 sekund. http://ripple.is/football/10259-arsenal-vs-valencia-europa-league-live-stream-watch-online-tv-channel-time
1
WOW jak to Jovic wykończył.
2
Fajny wykres przygotowany przez profil na YT FCBarcelony.
2
Podsumowując... xD
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/messi_po_meczu_z_liverpoolem/163263
4
Taki tam 600-tny gol Messiego dla Barcelony.... cudo!
0
To jest fenomen dla mnie był najgorszy xD
0
Nie oglądałem Kapitan Marvel a chciałbym iść na nowych Avengersow. Mam pytanie do osób które są po seansie, czy są nawiazania do Kapitan Marvel? Czy lepiej nadrobic Kapitan Marvel? Wszystkie pozostałe filmy obejrzałem.
1
No dużo było nielogicznych akcji ale ta ciemność była bardzo spoko jak dla mnie.
1
Kołtoń to taki przydupas, śmieje się z każdego żenującego żartu Hajty. Influancery w dupe kopane!
0
Mi się podobała bitwa to jak wyglądała. Tylko na jakimś wiekszym ekranie trzeba oglądać bo na telefonie słabo. Mi się nie podobało rozstrzygnięcie to kto przeżył i w jaki sposób byli mordowani niektórzy.
1
Też tak uważam ;)
0
Mówię o meczu Milanu nie Realu. Nie dodałem, moja wina. Napisałem to w momencie gola dla Torino.
0
Według was był karny? Według mnie nie ma mowy, szanujmy się. To jest męski sport, podobno.
1
Ale Vive ciśnie PSG. POGROM!!!
0
Ja mam przeczucie że Leicester może zagrozić City.
0
Pogba proszę Cię strzel to!!!
0
no i dupa -_-
0
http://ripple.is/football/10018-manchester-united-vs-manchester-city
3
Widzę nikt nie docenia Twojego komentarza, ja śmiechłem ;D
1
Czyli teraz 80 minut bronienia xD
0
Ten inform 82 pomiędzy Reusem i Benzemą coś mi przypomniał xD
47
Zlatan kilka dni temu https://www.instagram.com/p/BwgqzXhhoqU/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1eszyfg3m5yjx
I Zlatan wczoraj https://www.instagram.com/p/BwnWigdhg0d/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=129cwtj8v4e0k
Piłka nożna potrzebuje takich osób :D
0
Poleci ktoś jakąś komedie? Nie mam już czego oglądać.
2
Nie o to chodzi. Wiadomo że skoro nielegalne coś jest to kusi bardziej. Miałem znajomych którzy palili i po jakimś czasie przerzucili się na cięższe narkotyki. Zależy wszystko od człowieka czy pali się czy pije to trzeba robić to z głową.
1
Ja paliłem przez jakiś czas i nie jestem za legalizacją. To ciężki temat nie jest łatwo określić plusów i minusów legalizacju.
0
Panowie coś widzę że awantura o GOTa jest. Mam linka do niego mogę się podzielić. Nie wiem czy mogę tu czy muszę na priv?
3
;(
http://4.bp.blogspot.com/_Z1LtdEImLkU/TPuMRPRS5-I/AAAAAAAAARc/csX1lFsnOY4/s1600/05158199651861183092.jpg