0

Liczyłem na wincyj niebieskiego ale i tak spoko że są jakieś zmiany, ładniejszy niz w poprzednim sezonie i oby też szybszy :D. Toro Rosso zaprezentowało też dziś bolid który wygląda tak samo jak z sezonu 2018 xD lamusy

0

Dziś o 16:00 ma się odbyc prezentacja bolidu Williamsa na sezon 2019. Wie ktoś czy będzie jakaś transmisja live? Jeśli będzie to gdzie?

1

Jakby takiego karnego Real dostał to byście płakali tygodniami. Według mnie zasłużyliśmy na porażkę a jest remis wiec i tak dobrze. Nie przypominam sobie wykreowanej sytuacji bramkowej z naszej strony dzisiaj.

1

Przykro patrzeć na to jak takiego młodego, perspektywicznego piłkarz nękają takie kontuzje :(
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/wisla-krakow-pawla-brozka-czeka-operacja-barku,4988808,art,t,id,tm.html

1

Według mnie to Ramos nie zasłużył nawet na pierwszą żółtą. Modric powinien dostać bo Arthura kopał cały czas.

1

Tyrone Mings powinien zostać zawieszony jakoś nie wierzą że to było niechcący już kiedyś zrobił to samo Zlatanowi tylko wtedy nie było takich ran.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

23

Jakby Barcelona nie mogła pokazywać składu w ten sposób.

0

Jak tam mecz Borussii? Ktoś ogląda? Jest szansa na wygraną?

0

0

Wygrał lepszy na całe szczęście ale z chęcią by się obejrzało Milan-Inter w półfinale ale i tak będzie ciekawie.

3

Skoki narciarskie to specyficzny sport (dla mnie) bo świetni skoczkowie nagle tracą formę mimo młodego wieku i jak np. Gregor Schlierenzauer.
Tak samo Maciek Kot, ciężko się patrzy na Maćka jak po prostu nie idzie mu.

0

A niby nie?

0

A co z Maćkiem Kotem? Skacze ostatnio beznadziejnie ale latać to on zawsze potrafił.

1

https://www.mgsm.pl/pl/porownanie/samsung-galaxyj6-vs-huawei-mate20lite/

Dla mnie huawei zdecydowanie a inwigilacja jest wszędzie nie tylko w marce huawei więc spokojnie ;)

17

UUUUUU Kto widział polski fan klub na trybunach? :D

0

Powinniśmy to przegrać bo wstyd tak wygrać. Nasza gra plus takie sędziowanie sprawia że nie chce się tego oglądać.

0

To jest jakaś paranoja...

0

Co to się stanęło teraz w meczu Sevilli... xD

0

Mam pytanko. Czemu na fortunie nie ma ligi duńskiej? Nie mogę znaleźć w wyszukiwarce. Jest możliwe że mecze w tej lidze były zbyt klarowne i fortuna nie pozwala obstawiać spotkań z tej ligi?

0

Oficjalny kanał F1 ukazał film z największymi powrotami do ścigania po urazach, nasz mistrz znalazł się oczywiście w tym zestawieniu obok wybitnych kierowców.

0

Jakieś typy na weekend? Jakieś fajne kursy?

0

Novak Dokovic według mnie w najwyższej formie był najlepszy w historii.

4

7

mógł nie widzieć przecież...

0

co ten Liorente? xDDD

0

Ale bez Coutinho w pomocy

1

To jest coś nieprawdopodobnego, każde przewrócenie się zawodnika to faul według sędziego. Niech któryś z piłkarzy Girony pójdzie w pole karne Reali u się wywali to dostaną karnego. Śmiech na sali te sędziowanie xD

0

Ale nie można zostawiać wolnych stref w obronie, przez Pique wszystko się zaburzyło, i w takiej sytuacji odruchowo obrońca się przemieszcza w niekrytą strefe bliżej piłki. W momencie dośrodkowania tylko Lenglet i Semedo są równo ustawieni Piue goni a Robert jest cofniety. Zatrzymaj sobie, w tej sytuacji Semedo nie może stać szerzej bo nie wie jakie będzie dośrodkowanie, jak już Promes kopie piłkę to podbiega do tego po środku bo co ma robić..? Semedo myśli że to piłka skierowana do niego a Lenglet jest za daleko, piłka przechodzi jednak przez śsrodsek do Sarabii. jakby to był błąd jednej osoby, ale tu cała drużyna źle ustawiona bez asekuracji na bokach z spóźnionym Roberto i Pique, w obronie tylko Lenglet i Semedo słaba sytuacja dla nich. Jakby druzyna była dobrze ustawiona i Semedo by zostawił Sarabie to jego błąd ale tu nie ma co go winić. Jakby drużyna była dobrze ustawiona to nie byłody nawet dośrodkowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?