Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
F1 w TVP! https://www.google.com/amp/www.sport.pl/F1/7,96296,24554768,oficjalnie-formula-1-w-tvp-ale-jest-powazne-ograniczenie.amp
Wyścigi będą pokazywane od 45minuty... xD
0
"To jest Cristiano Ronaldo a Lewandowski jest słaby i nic z niego nie będzie" XD
1
W meczu Real-Ajax piłkarze z Madrytu często dawali takie piłki w pole karne jak przy dzisiejszych golach Ronaldo tylo u nich nikogo tam nie bylo. Trzeba przyznać że umi głową.
2
Trochę żałosne, nie stworzyć sytuacji bramkowej w ciagu całego meczu.
0
Goł lajn tehnology się myli! Piłka nie wpodło do bramy! Karnygo też ni było! Kurłaaaa
0
No jak to nie... ja pamiętam, bezstronnego Jerzego Dudka XD
3
Kobice Schalke przed wpierniczem od City https://www.instagram.com/p/Bu63DyQD6np/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1v8daaisvq25l
2
Z tego co wiem to w Malborku jest największy zamek CEGLANY. Jeśli się myle to sory ale to byłaby różnica.
0
W TVP1 w głównym wydaniu wiadomości mówią o Zidanie w Madrycie. Masturbacja nad PiS, Zizu w Madrycie, masturbacja w przedszkolach xD no fajnie fajnie
1
Przeczytałem dyskusje która się odbyła godzine temu, w której wszyscy domagali się bana dla użytkownika @olek_____5 Czy ktoś mógłby podesłać (zacytować) regulamin gdzie jest wyjaśnione ze ten oto użytkownik złamał regulamin?
4
Coś czuję ze Perez teraz na pewno wyciągnie Neymara albo Mbappe.
4
Szejki pewnie zadowoleni w tym momencie xD
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/wlasciciele_p%24g_po_odpadnieciu_z_lm/157070
1
Nie wiem czemu to nie ma przynajmniej 100 herbów :D Zajebiste!
0
Dlaczego na stronie FCBarcelony na YT pokazane że mecz jest za 2 godz?
10
50 dych więc ciężko określić.
0
Szkłoda ;D
https://www.instagram.com/p/BupH4nKgA66/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=wt2nvgyoxody
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
31
Mojej dziewczynie włączył się agresor xD Mówi że Ajax wytrze tymi białymi szmatami podłogę xD
4
Jak uważacie powrót Krystyny jest możliwy?
https://www.google.com/imgres?imgurl=https://pbs.twimg.com/media/DqndGobWwAA4t_a.jpg&imgrefurl=
8
Carvajal w tej sytuacji zaprezentował dzisiejszą gre Realu :D
https://thumbs.gfycat.com/SaltyReflectingAcornweevil-size_restricted.gif
0
Kto ostatnio zmarł po tym jak strzelił Ramsey?
0
W meczu z Lyonem oddaliśmy 17 strzałów i 5 celnych nie zdobyliśmy gola wczoraj 3 strzały, 2 celne i 3 bramki. Zaraz uwierzę że fifa to realistyczna gra xD.
0
Wygraliśmy doceniam skuteczność (i może myśl taktyczną) ale drugiego takiego meczu już nie będzie na pewno.
0
Genialne porównanie wczorajszego klasyku :D
https://www.instagram.com/p/BuZtIU1Ht4S/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=okl4x4raldrh
Jak było to przepraszam.
0
Sto lat sto lat Malcom!!!
https://www.instagram.com/p/BuVz-MegXg2/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1despn1ptx8a6
0
Wiemy kto dziś wygra oskara. Żałosne i jeszcze sędzia po interwencji VARu stwierdził że to był faul...
3
A mógł zginąć....
0
Przemysław UCIEKNĄŁ Babiarz xD
2
"Można ZNÓW kibicować ManU" to dobry kibic widze xD
1
Tylko nie on....