5

0

"To jest Cristiano Ronaldo a Lewandowski jest słaby i nic z niego nie będzie" XD

1

W meczu Real-Ajax piłkarze z Madrytu często dawali takie piłki w pole karne jak przy dzisiejszych golach Ronaldo tylo u nich nikogo tam nie bylo. Trzeba przyznać że umi głową.

2

Trochę żałosne, nie stworzyć sytuacji bramkowej w ciagu całego meczu.

0

Goł lajn tehnology się myli! Piłka nie wpodło do bramy! Karnygo też ni było! Kurłaaaa

0

No jak to nie... ja pamiętam, bezstronnego Jerzego Dudka XD

3

2

Z tego co wiem to w Malborku jest największy zamek CEGLANY. Jeśli się myle to sory ale to byłaby różnica.

0

W TVP1 w głównym wydaniu wiadomości mówią o Zidanie w Madrycie. Masturbacja nad PiS, Zizu w Madrycie, masturbacja w przedszkolach xD no fajnie fajnie

1

Przeczytałem dyskusje która się odbyła godzine temu, w której wszyscy domagali się bana dla użytkownika @olek_____5 Czy ktoś mógłby podesłać (zacytować) regulamin gdzie jest wyjaśnione ze ten oto użytkownik złamał regulamin?

4

Coś czuję ze Perez teraz na pewno wyciągnie Neymara albo Mbappe.

4

1

Nie wiem czemu to nie ma przynajmniej 100 herbów :D Zajebiste!

0

Dlaczego na stronie FCBarcelony na YT pokazane że mecz jest za 2 godz?

10

50 dych więc ciężko określić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

31

Mojej dziewczynie włączył się agresor xD Mówi że Ajax wytrze tymi białymi szmatami podłogę xD

4

Jak uważacie powrót Krystyny jest możliwy?
https://www.google.com/imgres?imgurl=https://pbs.twimg.com/media/DqndGobWwAA4t_a.jpg&imgrefurl=

&h=610&w=535&tbnid=q5x__vit_iPT7M&tbnh=240&tbnw=210&usg=K_jxM-Td5_MGeuApMi6d6T_j2iqcY=&docid=L4P7OptXQQgP5M

8

Carvajal w tej sytuacji zaprezentował dzisiejszą gre Realu :D
https://thumbs.gfycat.com/SaltyReflectingAcornweevil-size_restricted.gif

0

Kto ostatnio zmarł po tym jak strzelił Ramsey?

0

W meczu z Lyonem oddaliśmy 17 strzałów i 5 celnych nie zdobyliśmy gola wczoraj 3 strzały, 2 celne i 3 bramki. Zaraz uwierzę że fifa to realistyczna gra xD.

0

Wygraliśmy doceniam skuteczność (i może myśl taktyczną) ale drugiego takiego meczu już nie będzie na pewno.

0

Genialne porównanie wczorajszego klasyku :D
https://www.instagram.com/p/BuZtIU1Ht4S/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=okl4x4raldrh

Jak było to przepraszam.

0

Wiemy kto dziś wygra oskara. Żałosne i jeszcze sędzia po interwencji VARu stwierdził że to był faul...

3

A mógł zginąć....

0

Przemysław UCIEKNĄŁ Babiarz xD

2

"Można ZNÓW kibicować ManU" to dobry kibic widze xD

1

Tylko nie on....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?