Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam się pobawić w Gmocha? Przyjrzyj się temu co się stało po prawej stronie obrony. Semedo nie może miec wyjebane na to co się tam dzieje tylko musiał być bliżej środka. Widać nawet jak się przemieszcza do środka, niemógł stać i pilnować Sarabii, widzi że wchodzi zawodnik do środka to się przesówa bo Lenglet był za daleko bo zrobił doskok do Ben Yeddera. Nie wiam jak Ci do wyjaśnić... Błąd Pique i tyle.
0
Jednak ktoś wie tu o co chodzi :D
0
co? no to zobacz jeszcze raz pierwszą bramkę Sergi wychodzi do Escudero na 40metr Promes schodzi na skrzydło więc Pique podchodzi go kryć czyli dwóch naszych obrońców stoi przy linii bocznej więc Semedo musi przesunąć się do środka by nie robić dziur, Escudero do Promesa podaje Pique nie może się cofnąć już na swoją pozycje więc zamienia się pozycjami z Sergi i nie nadąża za Promesem w rezultacie cała obrona rozsypana Semedo starał się powstrzymac chyba Amadou ale cała obrona była przesunięta więc został nie pilnowany Sarabia i dupa. Przy drugiej bramce wszyscy zawodnicy byli kryci i dobrze rozstawieni pech chciał że piłka odbiła się od nogi Sergi Roberto i z strzału powstała asysta Lenglet krył Ben Yeddera jakby na miejscu Lengleta był Semedo to nic by się nie zmieniło. Fakt Semedo mógł szybciej się cofać ale to by nic nie dało.
5
Nie jestem zwolennikiem Valverde ale dzisiejsza porażka to na pewno nie wina trenera, bo stracone gole to indywidualne błędy piłkarzy. Mieliśmy dużo miejsca na boisku ale złe decyzje piłkarzy sprawiły że nic z tego nie wynikało więc ustawiona do meczu drużyna była dobrze. Nie zamierzam się wypowiadać na temat każdego piłkarza zagrali lepiej i gorzej ale napiszę tylko o Sergi Roberto bo według mnie to absolutnie nie jest obrońca (uważam tak od dawna). Źle się ustawia, jak jest sytuacja 1vs1 to lepiej nie patrzeć, boi się odbierać piłkę i tylko odprowadza przeciwnika. Najlepsze mecze Sergi rozgrywał nawet nie na pomocy tylko na pozycji skrzydłowego i występował tam bo Messi nie grał, oczywiście mam na myśli mecze z Realem. Dla mnie rywalizacja na PO nie istnieje, Semedo jest po prostu lepszym obrońcą, zdarzają mu się błędy w ustawieniu ale w wszystkim góruje nad Roberto. Dziś na LO spisał się dobrze według mnie blokował dośrodkowania wygrywał pojedynki siłowe a to że straciliśmy bramke z jego strony to wina prawej strony obrony- Pique przy wymianie pozycji z Roberto nie nadążył za przeciwnikiem i cała obrona się rozjechała. Dużo by pisać o tym meczu ale to nie ważne bo co ja mogę....
0
Aha xD spokojnie kolego ja się śmieje bo dziś Pique nie trzyma pozycji wychodzi z linii obrony by odebrać piłkę i zostaje okiwany i to nie raz ale mimo wszystko śmieję się tylko ;)
7
Patrząc na gre Pique w pierwszej połowie to może De Jong jednak mógłby z kolegą przyjść do Barcelony :D
0
Patrząc na gre Pique to może De Jong jednak mógłby z kolegą przyjść do Barcelony :D
0
Śmiechłem xD
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/marynarka_pogby/152325
0
Zależy jakie masz kanały. Na filmwebie masz pokazane najciekawsze filmy dnia w TV.
0
Na początku sezonu były pogłoski że czeka nas wielkie odejście jednego z piłkarzy. Co o tym sądzicie? Kto to mógłby być? I nie! Nie chodziło o Munira czy Paco!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Z kanału YT FC Barcelony, 10 ciekawostek o naszym nowym pilkarzu.
0
Siadło dobrze xD
3
Jak wróci liga mistrzów :D
https://m.jbzdy.pl/obr/908248/sa-rzeczy-wazne-i-wazniejsze
1
Trzeba przyznać że Probierz wie co mówi.
1
Taka jest kolej rzeczy. W przyszłość młodzi, utalentowani będą zarabiać jeszcze wiecej a patrząc na to jakim piłkarzem jest De Jong to jeśli stać nas to trzeba brać i nie marudzić.
6
coś ten Messi się czarny trochę zrobił dziwnie xD
1
Dzieciaki zostały chyba wynajęte przez Pereza, wiadomo że lubi zdolnych i młodych. xD
0
Nie chodzi mu o to przecież...
Dobre zadał pytanie bo jednak El Classico to wielki mecz który przyciąga wielu kibiców.
I też chciałbym wiedzieć czy możliwe jest transmitowanie tego meczu w kinie, ostatnie El Classico oglądałem w Heliosie. Byłoby to możliwe tym razem?
14
Tymczasem Artur Boruc też w formie :D
https://www.instagram.com/p/BsvPU1YgDrp/?utm_source=ig_embed
0
Chyba masz pogba na SPD a fabinho na lSP wtedy daje trochę zgrania sandro.
0
Za młodu się oglądało, ale się Randy stary zrobił jak ja....
0
się odpalił xD dobry jest jednak xD
1
przewrócili się jak kręgle xD co to jest nasza lewa strona obrony to jakaś paranoja
2
to zajebiście xD
0
to dwumecz?
2
Pablo wiesz co masz robić....
http://memy-pilkarskie.pl/img/10083/chamski-faul-w-fifie/?id=10083
0
Tylko oglądanie filmow w TV nie ma sensu jak mam 3 przerwy po 10 minut w czasie filmu, bez sensu według mnie, Chyba że na jakimś ogarniętym kanale gdzie nie ma reklam a tak to w internetach oglądam.
9
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/co_ten_isco_na_twitterze/151019
To dobry Isco xD
12
Sędzia wziął i sędzia oddał (według mnie) w tej sytuacji nie było karnego a w poprzedniej był.