0

Miałem jutro obejrzeć mecz w kinie. Myślałem że oba spotkania będą pokazane a tu tylko Juve-Ajax tylko -_- Jeśli ktoś wie jak sytuacja w kinach Helios w waszej okolicy to niech się podzieli informacją. Czy w wszystkich jest tylko jeden mecz.

1

3

Po to człowiek nie śpi do 3:00 by teraz iść spać i się nie wyspać. No brawo HBO....

1

HBOGO i w TV na HBO.

0

Trzeba przyznać że ciężka sprawa żeby wstawać o 4;00. Na lektora trzeba będzie troszkę poczekać. Na początku mają być napisy.

2

Toć to nieludzkie.

0

Ktoś czeka do 3:00 w nocy na odcinek Gry o tron? :D

0

Guardiola na zawsze w Twoim serduszku? ;D

1

Pamiętam rok temu Juve grało z kimś mecz może z Interem. Przegrywali ale w ostatnich minutach strzelili 2 bramki i wygrali, po ich meczu grało Napoli które przegrało ważny mecz z Romą. Nie wytrzymali psychologicznie bo wiedzieli już że Juve wygrało. Oby dziś nie było tak z Liverpoolem.

1

Ja mam ten typ. Bardzo dla mnie ważne jest magnes który trzyma mi sluchawki koszulki i mi nie lata kabel. Głupota a jakże przydatna.

0

Ależ to było meczycho! XD

1

Masz czas do poniedziałku na 7 sezonów :D masz na priv link.

0

Jak byliście wyrobić numer PKK to dostaliscie go od ręki czy musieliscie czekać?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja rozumiem że mam gwarancje jakości ale prawie 600zł za retro koszulkę Barcy 98/99 to dużo tak samo jak za specjalną koszulkę Infinit Iniesta.

7

"Danny Drinkwater został aresztowany przez policję. Piłkarz Chelsea spowodował wypadek prowadząc samochód pod wpływem alkoholu" źródło The Sun
Jednak tak nie do konca drinkwater ;D

0

"Król Szamanów" są na YT wszystkie odcinki a nie ma ich dużo więc polecam

1

Borini nadaje się do tarcia chrzanu a nie do ku... Milanu.

1

Ja oglądam na Ripple.is dobra jakość więc polecam.

3

Już pomijając spalonego. Gdzie tam był faul?

6

Ja właśnie jechałem za takim agentem. Wjechałem za nim na parking. Wszystkie miejsca wolne ale on wybrał sobie miejsce przy słupie i jak parkował uderzył w ten słup...

0

Nie wiem jak poprzednie walki bo odpaliłem 20 minut temu ale ta walka co teraz była to nawet o dziwo przyzwoita.

1

1

Świetne dwa spotkania Szwajcaria-Dania i Norwegia-Szwecja. Szwajcaria dała ciała niesamowicie.

3

Gattuso trochę odstaje. Pirlo że w dobrej formie to nic dziwnego ale Rui Costa w tym wieku taki kocur :D

2

Nie da się słuchać Tomka Hajto w tym studiu przedmeczowym. Kłóci się bez sensu o Kamińskiego zamista Bednaraka bo ma naturalną lewą moge xD.

0

Nieprawdopodobne xDDDD

1

Ale w tym roku nie umi xD Skoki to taki sport że nie wiadomo dlaczego nie raz nie idzie.

0

W Vikersund Kamil nie umi ale nadchodzi Planica a tam umi. Miejmy nadzieje że ogarnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?