Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miałem jutro obejrzeć mecz w kinie. Myślałem że oba spotkania będą pokazane a tu tylko Juve-Ajax tylko -_- Jeśli ktoś wie jak sytuacja w kinach Helios w waszej okolicy to niech się podzieli informacją. Czy w wszystkich jest tylko jeden mecz.
1
Ciekawe jak to się skończy ;D
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/podsumowanie_walki_o_mistrzostwo_premier_league/161591
3
Po to człowiek nie śpi do 3:00 by teraz iść spać i się nie wyspać. No brawo HBO....
1
HBOGO i w TV na HBO.
0
Trzeba przyznać że ciężka sprawa żeby wstawać o 4;00. Na lektora trzeba będzie troszkę poczekać. Na początku mają być napisy.
2
Toć to nieludzkie.
0
Ktoś czeka do 3:00 w nocy na odcinek Gry o tron? :D
0
Guardiola na zawsze w Twoim serduszku? ;D
1
Pamiętam rok temu Juve grało z kimś mecz może z Interem. Przegrywali ale w ostatnich minutach strzelili 2 bramki i wygrali, po ich meczu grało Napoli które przegrało ważny mecz z Romą. Nie wytrzymali psychologicznie bo wiedzieli już że Juve wygrało. Oby dziś nie było tak z Liverpoolem.
1
Ja mam ten typ. Bardzo dla mnie ważne jest magnes który trzyma mi sluchawki koszulki i mi nie lata kabel. Głupota a jakże przydatna.
0
Ależ to było meczycho! XD
1
Masz czas do poniedziałku na 7 sezonów :D masz na priv link.
0
Jak byliście wyrobić numer PKK to dostaliscie go od ręki czy musieliscie czekać?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja rozumiem że mam gwarancje jakości ale prawie 600zł za retro koszulkę Barcy 98/99 to dużo tak samo jak za specjalną koszulkę Infinit Iniesta.
7
"Danny Drinkwater został aresztowany przez policję. Piłkarz Chelsea spowodował wypadek prowadząc samochód pod wpływem alkoholu" źródło The Sun
Jednak tak nie do konca drinkwater ;D
0
"Król Szamanów" są na YT wszystkie odcinki a nie ma ich dużo więc polecam
7
https://facebook.com/photo.php?fbid=2634800979881901&id=443080359053985&set=a.443591475669540&source=57
To fajny 5 piłkarz świata.
1
Borini nadaje się do tarcia chrzanu a nie do ku... Milanu.
1
Ja oglądam na Ripple.is dobra jakość więc polecam.
3
Już pomijając spalonego. Gdzie tam był faul?
6
Ja właśnie jechałem za takim agentem. Wjechałem za nim na parking. Wszystkie miejsca wolne ale on wybrał sobie miejsce przy słupie i jak parkował uderzył w ten słup...
0
Nie wiem jak poprzednie walki bo odpaliłem 20 minut temu ale ta walka co teraz była to nawet o dziwo przyzwoita.
1
Kulisy relacji między Isco i Santiago Solarim.
https://www.instagram.com/p/Bvg8jyiDcfh/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1cuw2u7ttwi7i
1
Świetne dwa spotkania Szwajcaria-Dania i Norwegia-Szwecja. Szwajcaria dała ciała niesamowicie.
3
Gattuso trochę odstaje. Pirlo że w dobrej formie to nic dziwnego ale Rui Costa w tym wieku taki kocur :D
2
Nie da się słuchać Tomka Hajto w tym studiu przedmeczowym. Kłóci się bez sensu o Kamińskiego zamista Bednaraka bo ma naturalną lewą moge xD.
0
Nieprawdopodobne xDDDD
1
Ale w tym roku nie umi xD Skoki to taki sport że nie wiadomo dlaczego nie raz nie idzie.
0
W Vikersund Kamil nie umi ale nadchodzi Planica a tam umi. Miejmy nadzieje że ogarnie.