1

Nie wiem czemu wszyscy są tak zapatrzeni w Neymara. Jeszcze oddawać Dembele... 

1

@V e B 96  On już pokazał jaki ma stosunek do swojego domu ;)

0

Ktoś tu zajmuje się uprawą truskawek? ;D Chciałbym wiedzieć ile w tym sezonie za łubianke dostaje osoba która rwie? 

0

Fajny ten Inter xDDDD

1

Atalanta już w Lidze Mistrzów! No i fajnie ;D

1

Chwilę nie patrzyłem na wyniki a tu gol Interu i Atalanty a Milan w plecy, no to się podziało xD

0

@Rewolucja123  Z czym? ;D

0

@Resoviak123 A co to by miało oznaczać? Pozytywny to je emotikon czy nie? XD Ja nie ogarniam ich

34

Olivier Kahn w formie xD

0

@mauerinho Nawet jak jakimś cudem wygrają to i tak widać brak jakości albo brak pomysłu na gre. Jeśli wybijanie piłki w obrone Kolumbi i walka o nią to pomysł na gre to ja dziękuję. 

0

@Faun  Według mnie to że jest klockiem to jego zaleta nie wada :D

0

@KingKahuka Na YT jest kanał "Keep the beat" o koszykówce on tam zrobił biedawno materiał o najlepszych koszykarzach play off o Jokiciu coś powiedział na pewno. 

1

Teraz jak Pep jest w City to większość tutaj jest za City w lidze Angielskiej, ciekawe jakby się sprawa miała jakby rzeczywiście Pep podpisał kontrakt z Juve. Co o tym uważacie? Ja nie znoszę Juve i nie ma szans bym obdarzył ten klub sympatią czy życzył im sukcesów. (Nie dlatego że gra tam Cristiano)

0

@Odesseiron mimo to sądownicy i rolnicy nie są bardziej usatysfakcjonowani niż w tym 2014

1

Teraz to co chwilę sprawdzam co tu się dzieje, ładnie to wygląda. Tylko sortowanie najlepszych wpisów według godzin było na prawdę zajebiste mogłoby powrócić. 

0

@Encore Niby racja ale gra Rakiety nie bazuje na szybkości. Według mnie jeszcze mógłby pograć na swoim poziome przez 3 może 4lata. 

1

@BarcaInfo ponad 30M funtów za Rakietę?! XD Zgadza się ponad 30M to 60-70 też się zalicza.

15

Dzień rozpoczyna się smutną informacją, trzykrotny mistrz świata w F1 Niki Lauda zmarł w wieku 70 lat.

0

Nie wiem co oni zrobili z ostatnim sezonem...

0

Leonard dzik! Nie trafił osobistego więc trafił tak :D

0

Maszyna jak ruszył... co on?

1

On puścił tą piłkę według mnie xD

3

Ale jaja xD.

0

Dwóch naszych piłkarzy jedna akcja i dwie siaty dla naszych młodych Holendrów xD

0

Raiola zawieszony podobno. To prawda? Jeśli to prawda to jak to może wpłynąć na transfer de Ligta?

0

Można się śmiać z studia Polsatu ale tu powiedzieli wszystko jak trzeba.
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2019-05-07/dziekanowski-barcelona-nie-dojechala-do-liverpoolu/?ref=kafle

0

Już tu chyba wszystko zostało napisane. Ja jestem jedynie ciekaw ile km przebiegli nasi a ile Liverpool. Liverpool walczy w lidze jeszcze a my wystawiamy w lidze rezerwy a mógłbym się założyć że pewnie przebiegli z 10 km więcej niż my.

0

Będzie można obejrzeć studio gdzieś po meczu? Bo widzę że tam debile pracują.

1

je jebe.... nie wierze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?