Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiem czemu wszyscy są tak zapatrzeni w Neymara. Jeszcze oddawać Dembele...
1
@V e B 96 On już pokazał jaki ma stosunek do swojego domu ;)
0
Ktoś tu zajmuje się uprawą truskawek? ;D Chciałbym wiedzieć ile w tym sezonie za łubianke dostaje osoba która rwie?
0
Fajny ten Inter xDDDD
1
Atalanta już w Lidze Mistrzów! No i fajnie ;D
1
Chwilę nie patrzyłem na wyniki a tu gol Interu i Atalanty a Milan w plecy, no to się podziało xD
0
@Rewolucja123 Z czym? ;D
0
@Resoviak123 A co to by miało oznaczać? Pozytywny to je emotikon czy nie? XD Ja nie ogarniam ich
34
Olivier Kahn w formie xD
0
@mauerinho Nawet jak jakimś cudem wygrają to i tak widać brak jakości albo brak pomysłu na gre. Jeśli wybijanie piłki w obrone Kolumbi i walka o nią to pomysł na gre to ja dziękuję.
7
Francuscy piraci. ;D https://m.jbzdy.pl/obr/1010377/francuska-policja-plynie-z-pomoca-dla-powodzian
0
@Faun Według mnie to że jest klockiem to jego zaleta nie wada :D
0
@KingKahuka Na YT jest kanał "Keep the beat" o koszykówce on tam zrobił biedawno materiał o najlepszych koszykarzach play off o Jokiciu coś powiedział na pewno.
1
Teraz jak Pep jest w City to większość tutaj jest za City w lidze Angielskiej, ciekawe jakby się sprawa miała jakby rzeczywiście Pep podpisał kontrakt z Juve. Co o tym uważacie? Ja nie znoszę Juve i nie ma szans bym obdarzył ten klub sympatią czy życzył im sukcesów. (Nie dlatego że gra tam Cristiano)
0
@Odesseiron mimo to sądownicy i rolnicy nie są bardziej usatysfakcjonowani niż w tym 2014
1
Teraz to co chwilę sprawdzam co tu się dzieje, ładnie to wygląda. Tylko sortowanie najlepszych wpisów według godzin było na prawdę zajebiste mogłoby powrócić.
0
@Encore Niby racja ale gra Rakiety nie bazuje na szybkości. Według mnie jeszcze mógłby pograć na swoim poziome przez 3 może 4lata.
1
@BarcaInfo ponad 30M funtów za Rakietę?! XD Zgadza się ponad 30M to 60-70 też się zalicza.
15
Dzień rozpoczyna się smutną informacją, trzykrotny mistrz świata w F1 Niki Lauda zmarł w wieku 70 lat.
0
Nie wiem co oni zrobili z ostatnim sezonem...
0
Leonard dzik! Nie trafił osobistego więc trafił tak :D
0
Maszyna jak ruszył... co on?
1
On puścił tą piłkę według mnie xD
3
Ale jaja xD.
0
Dwóch naszych piłkarzy jedna akcja i dwie siaty dla naszych młodych Holendrów xD
0
Raiola zawieszony podobno. To prawda? Jeśli to prawda to jak to może wpłynąć na transfer de Ligta?
0
Można się śmiać z studia Polsatu ale tu powiedzieli wszystko jak trzeba.
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2019-05-07/dziekanowski-barcelona-nie-dojechala-do-liverpoolu/?ref=kafle
0
Już tu chyba wszystko zostało napisane. Ja jestem jedynie ciekaw ile km przebiegli nasi a ile Liverpool. Liverpool walczy w lidze jeszcze a my wystawiamy w lidze rezerwy a mógłbym się założyć że pewnie przebiegli z 10 km więcej niż my.
0
Będzie można obejrzeć studio gdzieś po meczu? Bo widzę że tam debile pracują.
1
je jebe.... nie wierze