12

0

@Pogba ok, dzięki

0

Jestem u dziadków i w TVP muszę oglądać F1. Będzie cały wyścig pokazany na TVP? Czy muszę szukać transmisji?

4

Jak Nadal może grać tak agresywnie... niesamowite

18

Dries Mertens jak zwykle w formie ;D
https://pliki.meczyki.pl/big/297/5d28a62345969.jpg

0

Od kiedy jest porządkowanie komentarzy według godzin? Teraz zauważyłem dopiero.

4

No i się zesrało xD

32

Na dobranoc sytuacja Neymara xD


5

Chciałbym się dowiedzieć jak tu oceniacie film Wojciecha Smarzowskiego "Wołyń". Podobnie jak kolega kilka postów niżej dziś go obejrzałem i dawno żaden film nie sprawiał mi takiego bólu podczas ogladania.

2

0

@Gaucho Jakby doszło do skutku masakra...
Kiedyś z Fabregasem na napastniku xD

0

@Blomqvist to była złota piłka Nedveda ;D

39

Rabiot podobno podczas zwiadzania muzeum Juventusu jak zobaczył stojącą tam złotą piłkę spytał Nedved'a kto ją zdobył xD.

2

@IronSan I przed gole na 2:0 był 100% karny na Aguero

0

Ten VAR to nie funkcjonuje na tym Copa America. Mecz świetny ale sędziowanie dramatyczne.

5

Di Maria to taki bezmózg.... xD

0

Czy tylko ja jestem taki naiwny że będę czekał do 2:30 na dobre spotkanie? Znając życie będzie nudny mecz i pewnie wygra Brazylia.

2

@krzychu1526 Kiedyś w podstawówce może już w gimnazjum byliśmy na pikniku olimpijskim w Warszawie. Był tam turniej trójek wiec się zapisaliśmy z ziomeczkami, pytali o nazwe drużyny braliśmy pod uwagę "ACPajace" i "Wybrzeże Klatki Schodowej" ale wybraliśmy "Suchoklatesy"(byliśmy debilami). Nie wiedzieliśmy że drużyny będą wyczytywane na głośnikach i że pół pikniku olimpijskiego będzie to słyszało. Piknik stał się weselszy dzięki nam ;D Nie wiem czemu akurat tu się tym podzieliłem.

0

@Danny Gaucho W Barcelonie ma zaległości ;D

15

1

@Coutinho007 Rakieta motorycznie to nigdy nie był zbyt dobry. Jest Frankie i Arthur więc przyszłość jest ale ja to czekam na zmianę Busiego. Uważam go za jednego z najlepszych w historii na tej pozycji ale chciałbym pooglądać Barcelone za Messiego bez Busiego. Chciałbym zeby Frankie go wygryzł z składu.

0

@Coutinho007 Odwoływanie się do meczu na Anfield to zły pomysł.

0

@Coutinho007 Wiem dlatego napisałem że w przeliczeniu na mecz :D Rozumiem o co Ci chodzi, Rakieta ma inne atuty i to nie jest magik środka pola posyłając piłkę za piłką ale pisanie że nie rozgrywa piłki czy nie ma przeglądu pola to przesada.

0

@Coutinho007 No to po prostu się nie dogadamy. Według mnie Rakieta ma świetny przegląd pola. Mógłbym się założyć że miał wiecej inteligentnych zagrań czy wykreowanych sytuacji bramkowych niż Arthur w przeliczeniu na mecz

0

@Coutinho007 A nie rozgrywa? Rakieta to świetny pomocnik z zajebistym przeglądem pola, świetnie kontroluje tempo gry. Nie wiem czemu tak dużo osób tutaj go tak niedocenia. Gra w Barcelonie on musi dobrze rozgrywać piłkę.

0

@Coutinho007 Nie wiem czy Rakitić Vol.2 ma oznaczać, że Rakieta nie potrafi rozgrywać piłki? XD

22

Jakieś nijakie to Copa America. Turniej który się odbył w 2016 w USA był na prawdę spoko i miał więcej klimatu niż tegoroczny.

0

Jeśli nad polskie morze to do jakiej miejscowości? Nigdy nie byłem nad naszym morzem, w te wakacje chciałbym się wybrać a nie chcę się zawieść.

1

Strach czekać na Argentyne bo znając życie to Argentyna będzie nie domagała.

28

Chce mi się wymiotować jak czytam że chcą włączyć Dembele w transfer Judasza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?