Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Tak było! https://pliki.meczyki.pl/big/297/5d2b403f59de8.jpg
0
@Pogba ok, dzięki
0
Jestem u dziadków i w TVP muszę oglądać F1. Będzie cały wyścig pokazany na TVP? Czy muszę szukać transmisji?
4
Jak Nadal może grać tak agresywnie... niesamowite
18
Dries Mertens jak zwykle w formie ;D
https://pliki.meczyki.pl/big/297/5d28a62345969.jpg
0
Od kiedy jest porządkowanie komentarzy według godzin? Teraz zauważyłem dopiero.
4
No i się zesrało xD
32
Na dobranoc sytuacja Neymara xD
5
Chciałbym się dowiedzieć jak tu oceniacie film Wojciecha Smarzowskiego "Wołyń". Podobnie jak kolega kilka postów niżej dziś go obejrzałem i dawno żaden film nie sprawiał mi takiego bólu podczas ogladania.
2
Jak ja ich szanuje!!!
https://ocen-piwo.pl/upload/9b616acd23617f9ba09cae88264a87d3.png
0
@Gaucho Jakby doszło do skutku masakra...
Kiedyś z Fabregasem na napastniku xD
0
@Blomqvist to była złota piłka Nedveda ;D
39
Rabiot podobno podczas zwiadzania muzeum Juventusu jak zobaczył stojącą tam złotą piłkę spytał Nedved'a kto ją zdobył xD.
2
@IronSan I przed gole na 2:0 był 100% karny na Aguero
0
Ten VAR to nie funkcjonuje na tym Copa America. Mecz świetny ale sędziowanie dramatyczne.
5
Di Maria to taki bezmózg.... xD
0
Czy tylko ja jestem taki naiwny że będę czekał do 2:30 na dobre spotkanie? Znając życie będzie nudny mecz i pewnie wygra Brazylia.
2
@krzychu1526 Kiedyś w podstawówce może już w gimnazjum byliśmy na pikniku olimpijskim w Warszawie. Był tam turniej trójek wiec się zapisaliśmy z ziomeczkami, pytali o nazwe drużyny braliśmy pod uwagę "ACPajace" i "Wybrzeże Klatki Schodowej" ale wybraliśmy "Suchoklatesy"(byliśmy debilami). Nie wiedzieliśmy że drużyny będą wyczytywane na głośnikach i że pół pikniku olimpijskiego będzie to słyszało. Piknik stał się weselszy dzięki nam ;D Nie wiem czemu akurat tu się tym podzieliłem.
0
@Danny Gaucho W Barcelonie ma zaległości ;D
15
Co to jest...?
https://m.jbzdy.co/obr/1039091/legia
1
@Coutinho007 Rakieta motorycznie to nigdy nie był zbyt dobry. Jest Frankie i Arthur więc przyszłość jest ale ja to czekam na zmianę Busiego. Uważam go za jednego z najlepszych w historii na tej pozycji ale chciałbym pooglądać Barcelone za Messiego bez Busiego. Chciałbym zeby Frankie go wygryzł z składu.
0
@Coutinho007 Odwoływanie się do meczu na Anfield to zły pomysł.
0
@Coutinho007 Wiem dlatego napisałem że w przeliczeniu na mecz :D Rozumiem o co Ci chodzi, Rakieta ma inne atuty i to nie jest magik środka pola posyłając piłkę za piłką ale pisanie że nie rozgrywa piłki czy nie ma przeglądu pola to przesada.
0
@Coutinho007 No to po prostu się nie dogadamy. Według mnie Rakieta ma świetny przegląd pola. Mógłbym się założyć że miał wiecej inteligentnych zagrań czy wykreowanych sytuacji bramkowych niż Arthur w przeliczeniu na mecz
0
@Coutinho007 A nie rozgrywa? Rakieta to świetny pomocnik z zajebistym przeglądem pola, świetnie kontroluje tempo gry. Nie wiem czemu tak dużo osób tutaj go tak niedocenia. Gra w Barcelonie on musi dobrze rozgrywać piłkę.
0
@Coutinho007 Nie wiem czy Rakitić Vol.2 ma oznaczać, że Rakieta nie potrafi rozgrywać piłki? XD
22
Jakieś nijakie to Copa America. Turniej który się odbył w 2016 w USA był na prawdę spoko i miał więcej klimatu niż tegoroczny.
0
Jeśli nad polskie morze to do jakiej miejscowości? Nigdy nie byłem nad naszym morzem, w te wakacje chciałbym się wybrać a nie chcę się zawieść.
1
Strach czekać na Argentyne bo znając życie to Argentyna będzie nie domagała.
28
Chce mi się wymiotować jak czytam że chcą włączyć Dembele w transfer Judasza.