0

No tak Real gra bez Rakieticia ;D

1

w Hiszpani, TEORETYCZNIE jest xD

1

ale to nie ma znaczenie, wrąbał mu się w nogi, wedle przepisów to jest karny

0

szczerze mówiąc to był xD

0

Komentarz usunięty

0

Ktoś bedzie oglądać Real?

0

Mam dla Ciebie smutną wiadomość, gramy jutro :(

0

Oglądam sobie mecz Liverpool-Wolverhampton w Pucharze Anglii i komentator (ten od ligi niemieckiej) mówi coś w stylu że mamy w piłce nożnej pewne PRZEWROTKI Cristiano Ronaldo, podania Messiego i strzały z dystansu Rubena Nevesa xD

1

no i gitara siema

0

Co to za patologia się tam dzieje? Sociedad chce wbić 2 bramke i zaraz dostaną na 1-1

1

To dobry sędzia... xDDDD

0

Jak tam gra nowy Neymar?

1

Nie wiem czy istnieją jeszcze przepisy dotyczące rzutów karnych. Coś musi być zmienione. Ogladam sobie Puchar Anglii. Fabregas wykonuje karnego zatrzymuje się przed strzałem z 6 piłkarzy w polu karnym i bramkarza odbija się z metr przed linią. Można uważać to za głupie ale karne takie jak w hokeju byłyby ciekawsze, bardziej widowiskowe i lepiej mógłby sędzia pilnować przepisów. Co o Ty sądzicie?

14

Szkoda że Liverpool nie nie dał rady ale Real jak zwykle potrafi pocieszyć człowieka :D

0

oooooooo tak xD to dobry real

0

Według mnie ten sygnał do pressingu jest za ostry jak nie było Fernandinho (który odrobine później doskakuje) to rywale potrafili wychodzić z opresji. Patrząc jak skrzydłowi Liverpoolu schodzą do środka i są ruchliwi to chwila nieuwagi, podanie między linie i może być problem. Bardzo ładny mecz do oglądania mamy pod względem taktycznym.

1

To nie będzie takie łatwe w rzeczywistości. Też bym chciał w Barcelonie tych piłkarzy co napisałeś ale będzie ciężko. W fifie mogę sobie zrobić takie transfery.

2

Każdy ma swoje zdanie na ten temat ale Panie Tomaszu, pisanie takich rzeczy jest nie smaczne.

1

Kwestia gustu, mi się bardziej podoba bramka Ivana oprócz strzału trzeba docenić całą akcje Messi-Suarez-Coutinho-Ivan. Z Tego co pamiętam.

5

Odebrał piłkę wyprzedził jednego, drugiego zrobił na zamach, bramkarza pokonał i koniec, to nie pół składu.

1

Z tego co pacze to 4000 chyba że źle pacze. Ale dzięki dzięki wielkie o taki sprzęt mi chodziło tylko myślełem że taniej wyjdzie xD

1

MSI GV63 to ciekawa opcja tylko wiem że Xiaomi lepszy ale chyba bym musiał obyć się bez telefonu przez jakiś czas xD

1

Laptop kupuje z myślą o studiach, żebym mógł przenosić ale nie chce ultrabooka skrojonego typowo pod prace chciabym w coś na nim pograć nową fife czy może w gta v. Coś takiego pomiędzy wydajnym lapkiem do pracy w programach z żywotną baterią a lapkiem do gier. Chociaż nie wie czy za taką kwotę coś jest takiego

1

Za 4000 max i tak mam mniej ale dozbieram. Apple za drogi sprzęt sam macbook kosztuje z 3500 a nie chce używanego

1

Witam witam. Chciałbym zmienić telefon i kupić laptopa a mam do dyspozycji w sumie 4000zł. Ktoś mógłby mi doradzić jaki zestaw mógłbym kupić za tą kwote? Ziomeczek polecił mi Huawei MateBook D15.6 i Huawei P20lite akurat 4000 (fan huawei). Miałby ktoś lepszy pomysł co kupić?

12

W tym momencie trwa live charytatywny, będzie trwał do niedzieli (20:00)

LIVE!

https://www.siepomaga.pl/fantasypomaga2018 Tu można pomóc!

Jakby ktoś miał możliwości i chęci pomóc w zbieraniu to zapraszam.
Pieniążki są zbierane dla Mikołaja https://www.siepomaga.pl/potrzebujacy/mikolaj-stylski/podglad

Proszę o polecenie tego wpisu (może więcej osób go zobaczy).

0

Mógłbym się założyć że widziałem wynik 2:1 w meczu PSG a się skończyło 1:1 co się stało?

0

To dobry Arsenal... xD

1

I ta jego złość.... jakby to miało coś zmienić xD

0

Sędzia na plus przynajmniej po ponad 10 minutach przerw i kłócenia się doliczył 4 minuty a nie tak jak zawsze 3 minuty xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?