Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KapiFCB On akurat czeka na Austrie ;D
0
@Robert_Kubica Masz jakąś transmisje?
0
@emeu Wsady Juniora miały siłę i pewność chyba wszystkie za pierwszym podejściem co do trudności to nie można powiedzieć że ktoś robił cięższe do wykonania. W finale zrobili jeden wsad taki sam i Jones Jr zrobił go z większą pewnością i siłą. Gordon chyba zaczął za mocno i skończyły mu się pomysły, wsad nad Tacko imponujący ale nie efektowny. Ciężki wybór, szkoda że nie mogło być remisu. Oczywiście też się nie znam ale się wypowiem.
0
@student97r Sędziowie jak w Hiszpanii. Ciężki wybór ale jakbym ja miał wybrać to też by wygrał Jones Jr.
3
Co to jest za konkurs wsadów...
6
Użytkownicy zdają prawo jazdy, Pioter wygrywa tylko Barcelona może zepsuć nam dzień ;D
1
@FC1899Barca Egzaminy dopiero przede mną ale po tym komentarzy czuję się jak wybraniec Boga ;D
0
@KapiFCB Tak, Zion niech lepiej ćwiczy trójki bo nie wiem w jaki sposób miałaby się zmienić liga.
22
Trudno się nie zgodzić https://m.jbzd.com.pl/obr/1276843/tylko-nauka
4
Ostro pojechał. https://m.jbzd.com.pl/obr/1275082/swoj-czlowiek
29
@lukas10 Messiego co innego kręci
https://www.instagram.com/p/B8bradgJEwF/?igshid=1i7txkpgsj31x
1
@Suzu Ten z OL to nie jest Dembele?
0
@Kengo Samych najgorszych bym usadził. Parejo,Dembele,Insigne,Gomez i CR7.
1
@ann_ann Kupuję w ZooPlus i jestem zadowolony. Tego sklepu nie znałem a wydaje się być tani i jest duży wybór wiec sprawdzę. Dzięki dzięki.
0
Gdzie kupujecie karmę dla swoich zwierzaków? W jakim sklepie?
0
Macie jakąś transmisję ceremonii rozdania Oscarów?
0
100 milionów....
0
Nie oglądam meczu. Jest szansa? Jak gra Osasuna?
2
@Mocher91 Porównywanie gry Barcelony za Setiena i za Valverde jest głupie, wiedzę plusy gry za Setiena ale szczerze mówiąc jakbym miał postawić pieniądze na to kto wygra wczorajszy mecz Barcelona Setiena vs Barcelona Valverde, stawiał bym na Valverde. Oczywiście w gorszym stylu ale wygrana Barcelony byłaby bardziej prawdopodobna według mnie. Na ten moment tak uważam, Setien dopiero zaczął swoją pracę i ma słaba kadrę oby to ogarnął.
2
Nie pisać mi tu, że Valverde to a Setien tamto bo to nie jest ich wina. Nie wiem czy wiecie ale w tym sezonie gramy w koszulkach w szachownice w ostatnich latach wydaliśmy ok 400mln na graczy ofensywnych a wczoraj na skrzydle grał Roberto. Zarząd mówi, że są zadowoleni z pracy Valverde a miesiąc później zwalniają go w połowie sezonu zatrudniając Setiena który nie był gwarantem, którego największy sukces to pokonanie Barcelony na Camp Nou. Nasz dyrektor sportowy mówi to co mówi... W drużynie są jakieś fochy i kłótnie. Mamy podobno świetnych piłkarzy a jedynym co coś gra jest Messi, wczoraj najpiękniejszy z Niemców nawet zagrał słabo. Taki syf to na pewno nie zasługa trenerów. Chcąc rozpisać co się dzieje w tym klubie to trzeba by było pisać pisać i pisać.
2
Czy on go ciągnął? XD
0
@dasouzar11 Musisz trochę z nim poćwiczyć i go nagradzać. Mój też nie dawał się dotykać po łapkach teraz już bez problemu daje łapki.
77
Prawdziwa tablea Premier League wygląda tak:
73- Liverpool
72- Y
71- O
70- U
69- W
68- I
67- L
66- L
65- N
64- E
63- V
62- E
61- R
60- W
59- A
58- L
57- K
56- A
55- L
54- O
53- N
52- E
51- Man City
10
Real jak zwykle posmarował by trafić na ogórków w LM...
0
Wróciłem właśnie ze spaceru z psem. Znalazłem kleszcza w jego włosach. Wczoraj i przedwczoraj też znalazłem. Uważajcie na swoich pupili. Nie mam długo psa i nie wiedziałem, że codziennie będzie przynosił kleszcza. To normalne o tej porze roku?
6
@Kengo Już przestańcie. Oglądałem mecze Liverpoolu z Wolverhampton i City i według mnie sędziowie podjęli dobre decyzje.
0
W dupach wam się poprzewracało z tym Neymarem. Co on by zrobił przy takim sposobie gry?
0
Super super ale ich jedziemy z tym posiadaniem piłki. W końcu ładnie gramy. :)
0
@mateusz19191010 Słaba taktyka
1
@matirix20 https://www.filmweb.pl/film/Czarny+Mercedes-2019-822550
Żartuje oczywiście, nie oglądaj tego. W stylu Ford vs Ferrari nie ma. Może jakiś dokument o Mercedesie by się znalazł.