0

@cinero1996 Oczywiście, że masz rację. Ale jakbym miał decydować kto miałby dostać złotą piłkę głosowałbym inaczej, spokojnie. Wiedziałem że Muller i Papu przegrają tą rywalizację i dlatego tak zagłosowałem.

0

@Tomek_TF Tak, bo portal 433 interesuje to że Robert nie wygra.

0

@Kuczek O co Ci chodzi człowieku? Rozumiem to nie kierujesz się Ty biorąc na poważnie takie ankiety ;) Napisałem, że to tylko głosowanie na instagramie. Wrzuciłem to w formie ciekawostki a ludzie się jeszcze przypieprzają. Potrafię być obiektywny, uwierz mi ;) Jeśli złota piłka jest przyznawana dla najlepszego piłkarza to co roku powinien ją wygrywać Messi bez względu na Ligę Mistrzów czy inne trofea.

3

Jak wszyscy wiemy wręczenie France Football Ballon d'or za ten rok się nie odbędzie dlatego też na Instagramowym profilu 433 odbywało się głosowanie na zwycięzcę tej nagrody. Wiem, że wyniki z Instagrama nie są wyznacznikiem tego kto powinien dostać tą nagrodę, ale można potraktować to jako ciekawostkę.
1/8 Finału:
https://zapodaj.net/b2757fec56219.jpg.html
Ćwierćfinały:
https://zapodaj.net/b2c3228f01d3c.jpg.html
Półfinały:
https://zapodaj.net/4c761d3e9bb84.jpg.html
Finał:
https://zapodaj.net/6ec52f5a66619.jpg.html

Nie zwracajcie uwagi na niektóre moje głosy, jak w przypadku Papu Gomeza, wiedziałem, że nie wygra więc na niego zagłosowałem czy jak w przypadku Mullera i Neymara, Brazylijczyka po prostu nie lubię.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

31

"Jestem zadowolony z naszej gry." Aha, do wiedzenia .

5

@BarcaInfo Jakby Lautaro był jakimś przekotem to jeszcze bym rozumiał, ale to jest zwyczajny grajek...

0

Trzeba przyznać że ciekawa to była kolejka w LaLiga https://zapodaj.net/1f0601f59280b.jpg.html

0

"Mistrzostwo Realu to bardziej jego zasługa niż wina naszych błędów"
Dobrze, że nie przyjebał się do sędziowania na korzyść Realu. Nie rozumiem ludzi którzy mówią, że Setien jeszcze musi zostać na Ligę Mistrzów. Ja wiem, że to wszystko wina Bartomeu a nie naszego trenera ale szanujmy się.... Mamy 3 tygodnie do Ligi Mistrzów z Setienem nie widzę szans żebyśmy cokolwiek tam zdziałać.

0

Chciałbym złożyć kompa z Ryzenem 5 3600 i RX 5700 XT, kupować teraz czy poczekać do premiery nowych kart graficznych? Jak bardzo spadnie cena aktualnych kart? Ja się nie znam i nie orientuję się.

6

7

Fati zrobił lepszą znane ostatnio niż Suarez dziś.

1

Suarez zjebał chyba każdy kontakt z piłką.

0

Co się dzieje z Dembele? Jest szansa, że wróci na Ligę Mistrzów?

0

@Messibestplayerintheworld Ja wiem że legenda klubu ale nie lubię Rivaldo, praktycznie nigdy się z nim nie zgadzam.

1

@macio_944 Według zwolnienie Setiena ma sens. Piłkarze nie wiedzą co mają robić, są zagubieni. Setien jest w Barcelonie już prawie pół roku, tak była przerwa związana z pandemią ale według mnie to wystarczająco dużo czasu by wprowadzić chodź trochę pozytywnych zmian w grze drużyny a ja takich zmian nie widzę. Jedyny plus to to że Puig gra. Wystarczy spojrzeć na Setiena w czasie meczu, on jest zagubiony, nie wie co ma robić piłkarze mają w niego wywalone. Ja nie mam do niego pretensji ale według mnie Barcelona to dla niego za dużo.

0

@Striker Dobrze ale ja nie o tym. Chodź wczoraj Semedo był jednym z lepszych piłkarzy na boisku.

0

Już pomijając grę naszej drużyny, mnie krew zalewa jak Pique zagrywa piłkę do Semedo a ten musi na nią czekać albo się cofać po nią bo ledwo się turla, z Busim też tak jest. Chyba muszę zamówić obiady u mojej Babci dla nich bo chłopaki nie mają siły.

4

@BarcaInfo Nie ma się co go czepiać, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.

2

Madryt Madrytem, VAR VARem ale według mnie Barcelona jeszcze nam udowodni, że nie zasługuje na mistrzostwo ;)

1

Może jakby któryś z naszych piłkarzy oprócz Messiego potrafił wejść w pole karne to też byśmy dostali takiego karnego.

4

@Cwaniak4 Oczywiście, że tak. Valverde miał pomysł na grę. Nie podobał nam się ale drużyna robiła co kazał Valverde. Drużyna Setiena nie wie co robić.

2

Ronaldo się nie zostały bohaterem ;(

1

Dobrze że to się już skończyło...

1

@IAmBackCules Tak, na wsi. Cały czarny wąż był więc chciałem się upewnić ale to pewnie była żmija zygzakowata czarna.

1

@Fawrf Węża widziała moja obecna dziewczyna nie ex więc byłoby szkoda ;D

0

Ktoś się zna na wężach? Moja dziewczyna takiego dziś spotkała.
https://zapodaj.net/1f2d8801f1f88.jpg.html

55

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?