0

@CarloCule tyle, że on pracuje już od czasów Barto.

0

Lenglet dzisiaj zagrał całkiem nieźle, może wroci do optymalnej dyspozycji.

1

Brak intensywności w grze przeraża. Nie mam pojęcia o co chodzi.

0

@ShawnC wiesz, że Busquets gra w repr Hiszpanii od deski do deski i był zawodnikiem turnieju a nie Rodri.

0

@Lucassito , Laporta w najgorszym scenariuszu nie przypuszczał że sytuacja jest tak tragiczna, stąd popełniane błędy w wypowiedziach. Audyt ujawnił dokładną sytuację Barcelony, obecnie klub ma ujemną wartość netto czyli formalnie jesteśmy bankrutami gdyby byliśmy firmą, jedyne co klub ma obecnie to potężną markę.

5

Mam wrażenie, że osoby na tym forum w 2/3 nie zdają sobie sprawy co oznacza obecna sytuacja finansowa i co mówi Laporta i Reverter.

4

Kto jak nie legenda Barcelony ogarnie naszą utalentowana młodzież :) Oczywiście Xaviemu trzeba dać duży kredyt zaufania gdyż wątpie w szybkie uzyskiwanie dobrych wyników. Zawodników trzeba przygotować fizycznie.

1

Na pewno Sergi Roberto.

3

Chciałbym tylko przypomnirć, że ostatnio Koeman narzekał na sztab medyczny. Być może Pedri dostał zielone swiatło do gry i było to pokłosiem narzekań naszego trenera?

0

@y13 a Luk u nas gra w podstawowym składzie, choć nie powinien w ogóle grać.

0

@y13 opcje w ataku? Chyba popsuć atak totalnie. Wiem w jakiej sytuacji jest klub, ale wybacz mi LDJ został sprowadzony na życzenie Koemana, a tak naprawdę gramy w 10 gdy on jest w jedenastce. Jest mega wolny slaby technicznie i jego główny atut takze został wyeliminowany, lepiej już było Rej Manaja zostawić, technicznie miażdżył latającego Holendra.

0

@Gaz Schreuder bedzie prowadził mecz, o ile nie będzie sluchac zbytnio rudego mamy szansę powalczyć.

5

@y13 w zamian masz latającego Holendrea Luuka de Jonga, który "w powietrzu jest bardziej niebezpieczny niz Neymar". Suarez z "bebzonem" był conajmniej 15x lepszy od Luka.

1

Benfica nie ma lepszej kadry od nas ...

0

@jedrek7000 samymi młodymi nic się nie ugra. Brakuje im odpowiedniego trenera, który zakończy ten chaos związany z wystawianiem nieodpowiednich obrońców i przede wszystkim napastników. W pierwszej połowie najlepiej funkcjonowała pomoc, ale gdy już de Jong został cofniety do obrony (nie mam pojęcia dlaczego, gdyż stwarzał dużo okazji) Benfica zaczęła zyskiwać przewagę w środku, a gdy zszedł Busquets totalnie wszystko sie posypało. Więc można stwierdzić, że przy dobrym zestawieniu pomocy nadal Busquets potrafi grać.

0

@jedrek7000 a co ma powiedzieć według Ciebie? Doskonale widzi co się dzieje ale myślisz że oni to mówią sami od siebie? Są przygotowani na każdą okoliczność juz przed meczem przez ludzi od PR. Zauważ że na pytanie o trenera odpowiedział zupełnie naokoło.

0

@jedrek7000 akurat do Busquetsa po tym meczu większych pretensji nikt nie powinien mieć. Inteligentnie rozgrywał piłkę, dyktował tempo i asekurował. Brakło go i od razu wszystko sie posypało.

13

Patrząc na Garcie to już wolę sabotażystę Clementa lub Umtitiego, to jest jakieś nieporozumienie co chłopak gra.

0

@Laza Coutinho całkiem przyzwoicie dziś zagrał.

0

@LatajacyHolender daj spokój, po 5min juz sił nie miał. Od kiedy ogladam Barce jeszcze nie doswiadczyłem takiej bezsilności. Tragedia.

1

@MrCental po 5minutach juz sie podpierał o kolana...

1

Ta gra to jest jakieś nieporozumienie. Zero pomysłu zero w ataku, Luk de Jong na boisku stwarza tylko cień a nie zagrożenie. Istny dramat. Puig wchodzi mam nadzieje że coś sie zmieni.

0

Jak bardzo chciałbym zobaczyć jeszcze Iniestę w Barcelonie, niestety jego czas na Camp Nou sie zakończył troszkę zbyt wcześnie. Mam nadzieję że zobaczymy go pełniącego jakąś inna role w klubie.

1

@catalanian09 nie no przesadzasz, 20 pizd max.

0

@mesulete Luuka de Jonga w przyszłym roku juz nie będzie u nas :)

0

@tom9001 od 109€ do 170€ bilety podstawowe, o VIP i player exp nawet nie wspomnę.

1

@jedrek7000 nie wiem z czego wynika wasza niechęć. Barca jest w totalnej d*pie z finansami, robią co mogą by mogli nadal funkcjonować w jakikolwiek sposób. Trzeba było niestety się pozbyć ważnych graczy, nie było środków by ich zatrzymać. Poczekajcie do przyszłego okienka z osądami.

7

Bilety są absurdalnie drogie, Hiszpania w kryzysie nie ma się co dziwić.

2

Nie mogę sie doczekać by zobaczyć go na boisku, szkoda że z 10 lat za późno do nas przychodzisz

0

Ogólnie wyglądają bardzo przyjemnie, ciekawe jak będą prezentować sie podczas meczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?