Owen1994
Dołączył/a: październik 2020
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@czar007 sam jesteś wypalony, zamiast Suareza co strzela 20+ bramek mamy Braithwaite, rozwazna decyzja
0
Niech tak Tebas nie straszy i nie wojuje, tylko niech usiądą do rozmów
1
@lukaszmatusiewicz Van Dijk + De Ligt brzmi bardzo dobrze ^^
1
@Lucassito w takim razie wskaż klasowego napastnika w młodym wieku, na którego stać Barcelonę w tej chwili.
2
@Lucassito co jak co Francja, która wygrała turniej, miala największe problemy z Argentyną. Jak można w ogóle podwazac wartość Messiego w ofensywie?
1
A Messi już do Paryża leci, czy co?
1
@tomczkin co jak co, ale mówimy o pomocniku, który miał bardzo dużo odbiorów piłki. Nie znam dokładnej statystyki, ale dawał drużynie dużo w pressingu.
0
@DamianBarcaCule trenerem napastników zostanie Tata Martino.
0
Fajnie by było jakby przyszedł Gravenberch z Ajaxu, mimo to dalej musimy sięgać do zespołów młodzieżowych. Konieczny następca Busquetsa, przydalby sie znowu taki Yaya Toure.
1
@adukla ja wole żeby real był w finale i tam przegrał.
0
@mr_robot Pjanića to ogolnie bym oddał niezaleznie od sytuacji :)
0
@Matix90 masz gola na koniec :D
0
@Matix90 Moim zdaniem Grizz wywiązuje się ze swoich zadań, miał kluczowe zagranie do Messiego gdy uderzył w poprzeczkę, ściąga uwagę obrońców i buduje wolne przestrzenie. Nie jest to wybitny mecz francuza, ale też nie można powiedzieć, że gra słabo.
0
@Gregorio2020 https://v6.sportzonline.to/channels/hd/hd6.php
1
@Bernard777 dokładnie o to mi chodzi, nie pisałem, że to jakiś wirtuoz piłki. Po prostu ciężko przeciw niemu grać.
0
@Skipper1987 Canal + Sport
0
Liczę na efektywną i efektowną grę Barcy. Getafe pokazało ostatnio z Realem, że nie tylko bronią, ale i atakują odważnie, więc powinno być trochę miejsca. Największy plus to brak Nyoma w składzie Getafe z powodu zawieszenia za kartki, on strasznie potrafi uprzykrzyć życie, udało się, że na realu się wykartkował i musi pauzować :)
1
@SinMistico czemu? Lenglet ostatnio wygląda całkiem solidnie.
2
@KORTIS w tym samym momencie przestałem czytać haha
0
@Ramon nie wyrzucą, te kluby generują dla nich największe przychodzy. Ligi także muszą myśleć o sobie, a nie o przestępczej UEFA.
4
Nie jestem zwolennikiem super ligi, ale co jak co UEFA o chciwości wypowiadać się niw powinna. Co do nowego formatu LM, dochodzą dodatkowe 4 mecze w roku dla kazdej drużyny tam występującej, nadal im mało zajeżdżania zawodników?
1
@Matix90 karny wątpliwy bo na moje oko Angel był na minimalnym spalonym. Mimo wszystko ponownie nie musimy liczyć na potknięcia rywali, a tylko i wyłącznie na siebie.
4
Nie sądziłem że to trofeum będzie dla mnie tak wiele znaczyć. Wymarzony finał, to jest moment, w którym wracamy na zwycięskie tory. Visca el Barca!!!
0
Vamos po zwycięstwo!!!
0
@monsterrize po sezonie nie bardzo, bo jest EURO i Olimpiada.
2
@El Plutoninho tak też trzeba umieć wygrywać.
0
@Bogan a jak poprosił Edgara Badie z Elche co wtedy chłopak byl taki zaskoczony? To nieprawda ze sie nie wymienia.
3
@mutombo to prawda, są nagrania.
1
Całe szczęście. Oglądałem dzisiejszy mecz Hiszpanii i w porównaniu do Pedriego wyglądał na dziecko we mgle :x
2
Wystarczy dzialać jaj bartomeu i oddać za darmo kilku zawodników, od razu zmniejszą sie koszty wynagrodzeń