0

@czar007 sam jesteś wypalony, zamiast Suareza co strzela 20+ bramek mamy Braithwaite, rozwazna decyzja

0

Niech tak Tebas nie straszy i nie wojuje, tylko niech usiądą do rozmów

1

@lukaszmatusiewicz Van Dijk + De Ligt brzmi bardzo dobrze ^^

1

@Lucassito w takim razie wskaż klasowego napastnika w młodym wieku, na którego stać Barcelonę w tej chwili.

2

@Lucassito co jak co Francja, która wygrała turniej, miala największe problemy z Argentyną. Jak można w ogóle podwazac wartość Messiego w ofensywie?

1

A Messi już do Paryża leci, czy co?

1

@tomczkin co jak co, ale mówimy o pomocniku, który miał bardzo dużo odbiorów piłki. Nie znam dokładnej statystyki, ale dawał drużynie dużo w pressingu.

0

@DamianBarcaCule trenerem napastników zostanie Tata Martino.

0

Fajnie by było jakby przyszedł Gravenberch z Ajaxu, mimo to dalej musimy sięgać do zespołów młodzieżowych. Konieczny następca Busquetsa, przydalby sie znowu taki Yaya Toure.

1

@adukla ja wole żeby real był w finale i tam przegrał.

0

@mr_robot Pjanića to ogolnie bym oddał niezaleznie od sytuacji :)

0

@Matix90 masz gola na koniec :D

0

@Matix90 Moim zdaniem Grizz wywiązuje się ze swoich zadań, miał kluczowe zagranie do Messiego gdy uderzył w poprzeczkę, ściąga uwagę obrońców i buduje wolne przestrzenie. Nie jest to wybitny mecz francuza, ale też nie można powiedzieć, że gra słabo.

1

@Bernard777 dokładnie o to mi chodzi, nie pisałem, że to jakiś wirtuoz piłki. Po prostu ciężko przeciw niemu grać.

0

@Skipper1987 Canal + Sport

0

Liczę na efektywną i efektowną grę Barcy. Getafe pokazało ostatnio z Realem, że nie tylko bronią, ale i atakują odważnie, więc powinno być trochę miejsca. Największy plus to brak Nyoma w składzie Getafe z powodu zawieszenia za kartki, on strasznie potrafi uprzykrzyć życie, udało się, że na realu się wykartkował i musi pauzować :)

1

@SinMistico czemu? Lenglet ostatnio wygląda całkiem solidnie.

2

@KORTIS w tym samym momencie przestałem czytać haha

0

@Ramon nie wyrzucą, te kluby generują dla nich największe przychodzy. Ligi także muszą myśleć o sobie, a nie o przestępczej UEFA.

4

Nie jestem zwolennikiem super ligi, ale co jak co UEFA o chciwości wypowiadać się niw powinna. Co do nowego formatu LM, dochodzą dodatkowe 4 mecze w roku dla kazdej drużyny tam występującej, nadal im mało zajeżdżania zawodników?

1

@Matix90 karny wątpliwy bo na moje oko Angel był na minimalnym spalonym. Mimo wszystko ponownie nie musimy liczyć na potknięcia rywali, a tylko i wyłącznie na siebie.

4

Nie sądziłem że to trofeum będzie dla mnie tak wiele znaczyć. Wymarzony finał, to jest moment, w którym wracamy na zwycięskie tory. Visca el Barca!!!

0

Vamos po zwycięstwo!!!

0

@monsterrize po sezonie nie bardzo, bo jest EURO i Olimpiada.

2

@El Plutoninho tak też trzeba umieć wygrywać.

0

@Bogan a jak poprosił Edgara Badie z Elche co wtedy chłopak byl taki zaskoczony? To nieprawda ze sie nie wymienia.

3

@mutombo to prawda, są nagrania.

1

Całe szczęście. Oglądałem dzisiejszy mecz Hiszpanii i w porównaniu do Pedriego wyglądał na dziecko we mgle :x

2

Wystarczy dzialać jaj bartomeu i oddać za darmo kilku zawodników, od razu zmniejszą sie koszty wynagrodzeń

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?