0

@VanBarca pjanić do bronienia wyniku??? On jest wolniejszy od Busquetsa, a zbyt pracowity na boisku też nie jest.

2

@kibic555 bardzo słabo

4

@lucca87 ja grizzowi dałem 7, dostałby 8 gdyby nie dwa błedy, w obronie i ataku.

0

@th@les ode mnie też 1.

0

@jeykey1543 szczególnie ten pjanić. Narzekamy ze Busi jakby ciągnął woz z weglem, a dynamika pjanica? On jest jak pociąg parowy w którym dopiero odpalają piec...

0

@angelus cieszę się że jest tu choć jeden objaw normalności, czytając te komentarze mam wrażenie ze kibice tutaj widzieli tylko barce gdy była jak "walec"

2

@Karol_VeB dokładnie, Puig biega jakby nie znał swojej pozycji, dublował... Totalnie nic nie pokazał, dla was kilka podholowań piłki to coś? O Trincaõ nawet sie nie wypowiadam, jest okropnie słaby.

0

@Dembek przypomnij sobie gre za EV lub Setiena, bylismy w finale i walczyliśmy do końca pomimo braku argumentów choćby na ławce.

1

@Greenalley w takim razie tylko wypożyczenie daje mu możliwość gry w takim wymiarze minutowym. Mnie totalnie wczoraj nie zachwycił, gdyby nie sędzia Oyarzabal po jego stracie (foulu tam nie było) pognałby odsłoniętą falnką na swoją lepszą lewą nogę, co mogłoby skonczyc sie barmką. Druga sytuacja zagranie na pamięć w środku, w sytuacji gdzie każdy był już wycieńczony, bardzo ryzykowne zachowanie.

0

@yla Pedri bardzo duzo odbiorów kilka przyspieszeń, a Mingueza w obronie kilka razy dał się ograć.

86

@Rewolucja123 kiedy pjanić był lepszy od Paulinho? Haha

0

@piasekmessi ta tylko granada kosiła wszystkich w lidze europy, granada obecnie jest inaczej postrzegana.

0

@ksawizimens taa, gra bardzo dobrze. Ciekawe kogo bys kupił.

1

@Greenalley Alba też sie otłukł w Valencii przed powrotem.

0

@barteggg08 ja nawet nie wiedziałem że mam, dopiero wyszło gdy się dziadek gorzej poczuł, ale ogólnie cała rodzina przechorowała to bardzo lekko.

2

@Lucassito czasami jak czytam te komentarze to myślę że wiekszość kibiców utkneło na barcy za czasów MSN lub Guardioli.

2

@nonohehe to chyba ekstraklasy nie oglądałeś.

1

Tragiczne ostatnie 15min, już cieżko się na to patrzyło. Pjanić niech sie nie dziwi ze malo gra tak sie prezentując. Koniecznie potrzebny porządny napastnik, który bedzie potrafił przytrzymać piłkę, oddać, urwać się i uderzyć.

0

Monchi odbił się od Romy, on jest skrojony pod Seville, wynajduje duzo talentów, ale jednak z potencjałem nie na Barcelone.

0

@neeed ja tylko mówię, że każdy myslal że Cou będzie następcą Iniesty i długi czas to było zapowiadane. Oczywscie zgadzam się że ostatecznie jest to nieudany transfer, ale kto by pomyślał ze z Liverpoolu z którego wyciągnęliśmy Masche i Suareza, którzy robili robote, z mocnej ligi angielskiej gdzie Coutinho był jednym z najlepszych graczy nie sprawdzi się na tle np. Cadiz lub innego Alaves.

3

W meczu z eibarem wystarczyłby Messi na boisku i byłoby 3 punkty. Barcy brakuje totalnie skuteczności w meczach, które mogłyby się ułożyć zupełnie inaczej już na samym początku.

0

@neeed akurat pomysł ze sprowadzeniem Coutinho wyglądał dobrze i każdy tego chciał. Nie mam pojęcia o co chodzi ale na ostatnim mundialu np. to nie neymar ciągnął reprezentacje Brazylii tylko właśnie Cou. Gość mentalnie nie potrafi udźwignąć cieżaru, bo umiejętności na pewno posiada.

0

@Calc dał Messiemu piłe "od niechcenia" że sam na sam wyszedł wiec będzie lepsza ocena niż 1 xd

3

@Kiiciioro De Jong tez zagrał bardzo dobrze

1

@JohnBarça po prostu sprawdza czy się nadają do gry. Mecz pokazał że nie są w pełni dyspozycji, szczególnie Umtiti.

0

@kejdzi on ma dopiero 23 lata, najlepszy wiek dla pomocnika to 28 - 30, więc spokojnie. De Jong będzie jeszcze jednym z najlepszych.

1

@Fartlow powiedz w którym momencie, chcę przeanalizować.

3

@rutek71 Gaya jest dużo lepszym zawodnikiem.

1

@kejdzi akurat jak ma moj gust to De Jong gra coraz lepije, bierze na siebie grę coraz częściej więc nie wygaduj głupot.

11

@Lucassito mi się podoba np. obecna Barca, nie grają idealnie, ale popatrz jaki skład obecnie mamy i ile kontuzji męczy poszczególnych graczt. To nie wina Koemana że Grizz nie strzela 100% sytuacji, że Braithwaite nie jest Suarezem i że Messi też obniżył loty. Popatrz czasami szerzej. Pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?