Owen1994
Dołączył/a: październik 2020
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avatarr Mingueza niestety nie przekonuje poziomem poki co :/
0
@HavertzKai nie pij więcej.
3
Przeciez Sergi jest ŚP i został z potrzeby mianowany PO.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mingueza grający za Dembele na obronie go chyba trochę onieśmiela w akcjacg ofensywnych i moze przez to nie daje rady z przodu ^^
0
Super wiadomość, nie moge juz patrzeć na Mingueze.
4
@gregorio_estornino za ujawnienie bez zgody.
0
@FutbolToMagia dobre określenie "prawie". Barca tez prawie wygrała LM tylko przegrała w rewanżu pólfinału 4:0. Pamiętaj też że gdy Puig schodził wynik był 1:0 dla gospodarzy spotkania. W piłce nożnej liczą sie szczegóły i to nie ma znaczenia że strzelisz w poprzeczke 10x i przegrasz mecz 1:0, znaczenie w tym przypadku ma np. odpadnięcie z turnieju, a przegrani będą zapomnieni lub upokorzeni.
0
Ten Van Dijk tutaj totalnie bez sensu wbity.
10
@formentera2017 Pedri zagraniem do Messiego dał wiecej drużynie niz Puig gdy tworzył wiatr na boisku, dawno nie widziałem takiego gracza w Barcelonie, który widać że chce, ale nie moze. Puig = wielki chaos.
0
@Barcelonista94 co najlepsze brakło mu pół metra i miałby dwie bramki, lekko spalił, ale jego wejscia w pole karne są nieocenione
0
@FutbolToMagia dużo wiatru mało konkretów. Zobacz, wszedł Pedri i jednym zagraniem powinien zaliczyć asyste. To jest roznica chaos, a porządek w głowie.
0
@yoli co, może za De Jonga, który jedyny walczy i coś potrafi stworzyć :x
0
@SeWo77 nie obrazaj Krikica
0
@FutbolToMagia dlaczego?
0
@emjot Trincao jeszcze da sie ogladac ale boki obrony to istna tragedia. Mówię o Minguezie i Firpo.
1
@nuter27 wszystko zależy od szybkości egzekwowania rzutów z autu. Zauważcie że Messi lub Dembele czasami sami wyrzucą szybko piłke, a jeśli trzeba czekac na bocznego obrońce to wygląda to jak wygląda.
14
@Barca1992 chodzi o to że media sie uparły na barcy i nie mówią o nikim innym bo "barca w kryzysie" sie klika. Czym więcej złego sie dzieje w tym klubie tym lepiej dla mediów.
0
@Naker ile ma tych bramek? Mbappe przez ostatni rok nie strzelił w LM zadnej bramki, ostatnio sie przełamał dopiero, a śmiem wątpić że przyjdą sezony gdzie będzie strzelać 10+.
Edit. Nie wypowiadaj się jak nie wiesz. Messi w wieku 22 lat miał 25 bramek w LM, Mbappe ma 21 bramek.
1
Gdy widze ze Mingueza będzie rzucał aut, jestem w 90% pewny ze pilka bedzie dla przrciwnika.
0
@Michalak szczerze, ja wolę juz Pjanica nie oglądać, juz pokazal kim on jest.
0
@kamyk_23 takie ustawienie nie ma prawa bytu
3
@Firestone obecnie barcelone nie stać na to by spełnić Twoje nadzieje. Na rynku nie ma bocznego obrońcy ktory miałby taka jakosc co Alba, którego oddadzą nam za darmo :)
1
@ArturS Busquets w ostatnich meczach pokazuje że jest waznym ogniwem. Niestety nie mamy go kim zastąpić.
0
@Naker Mbappe jest dobry, ale jak na moje oko czegoś mu brakuje, blokuje się w lidze mistrzów.
1
@Midast obawiam sie ze Twoja kadra mialaby problem utrzymać się w top 10
1
@ferdas_rawa moim zdaniem Messi był bardziej wolnym elektronem za Guardioli bliżej środka boiska, ale jako tako nie miał przypisanej pozycji. Nie zapominajmy o wymiennosci jaką wtedy stosował Pep.
4
@Peciak też wolałbym zobaczyć Konrada, ale byc moze na treningach Trincaõ pokazuje że moze byc zawodnikiem, na którego warto stawiać? Moze wykazuje sie profesjonalizmem i zaangażowaniem grajac przyzwoitą piłkę czym sobie zapracowuje na gre? Nie wiemy tego, tez nie jestem jego zwolennikiem, ale dajmy chłopakowi czas. Sezon ktory obecnie rozgrywamy nie jest i nie bedzie wybitny, nie ma na co liczyć, to jest czas w którym ogrywamy młodych. Popatrz co w realu sie dzieje, Ødegaard sie nie przebil do skladu, a w RSSS był czolowa postacią - odchodzi do arsenalu. Przynajmniej widzimy jakie są braki w kadrze i to nawet tej głębokiej.
1
@formentera2017 tylko nie widzisz tego jak Grizz zapierdziela w defensywie, nie ma sytuacji gdzie on odpuści
35
@Peciak akurat Trincaõ dzisiaj w końcu coś pokazał, doszedł do dwóch sytuacji gdzie mogl strzelic bramke