1

@preemo jakbyś czytał artykuł to byś wiedział, że stroje były projektowane przez artystów z Barcelony.

2

Mamy obecnie duże pole do popisu ze względu na młodą kadrę. Zresztą to tylko cyfry, ajax (ok. 350mln) dawał rade realowi gdy ten miał skład wart prawie miliard.

0

To grubo sie dzieje podczas tego okienka. Mam nadzieje że Laporta ma plan.

0

@forest brawo za intuicje :)

2

Super, UEFA robi wszystko już dla klubów zbudowanych na petrodolarach, gdzie tutaj główna część rywalizacji sportowej? UEFA zabija piłkę nożną faworyzując takie kluby.

4

Chyba strona się komuś pomyliła. Messi odszedł i juz nie ma to związku z Barceloną więc zamknijmy ten rozdział.

2

@Stagiryta niestety sam sprawił że musiał ratować sytuację faulem.

10

Panie Messi, trochę szacunku do kolegów z dawnej drużyny. Trochę przesadna reakcja jak jeszcze 3 dni temu wylewał łzy na konferencji.

10

W ostatnich latach PSG mnie denerwuje bardziej niż RM...

2

@krzyrzak69 skąd Ty sie urwałeś, już któryś Twój komentarz czytam i każdy jest żałosny.

0

@Greenalley piłka nożna to złożony sport, ale masz racje, zrozumienie między młodymi było na wysokim poziomie, ale trzeba zauważyć, że było też więcej niedokładności. Sam bym chciał żeby z każdego z nich wyrosła wielka gwiazda :)

1

@tomczkin Collado Puig i Gavi wszyscy na plus, w szczególności podobał mi się Gavi, pokazywał się do gry próbował dryblingów i nieszablonowych zagrań.

1

@Greenalley Villarreal to nadal zespół, który wygrał Lige Europy. Piłkarze Villarrealu mają o niebo więcej jakości niż trzecioligowy Nastic. Wiadome że kilka młodych zasługuje na szansę i liczę na to że zobaczymy ich występy w pierwszym zespole.

3

@Greenalley nie zapomijajmy ze Nastic grał w osłabieniu całą drugą połowę

2

@Abominacja dobrze ze Twoje zdanie nie ma żadnego wpływu na podejmowane decyzje

0

@mart nie negujesz, ale ironicznie napisałeś o nim równając go z innymi zawodnikiami, ktorzy duzo mniej przyczynili sie do sukcesów Barcy. Oczywiście masz prawo wyrazić swoje zdanie tak samo jak ja mam prawo wyrazić swoje zdanie o Twoim. Oczywiście bez hejtu, ale Messiemu na każdym fanpage Barcelony należy sie najwyzszy szacunek w trakcie kariery w naszym ukochanym klubie, a nawet w klubie przeciwnika z Europy.

17

@mart Messi jest i będzie legendą Barcelony bez względu na to czy jest jej zawodnikiem czy nie. Twoj komentarz jest tragiczny i zbędny.

12

Mam nadzieję ze Messi zostanie w klubie. Nie wyobrażam sobie Messiego w innym miejscu :o

5

@Rewolucja123 przypomnij sobie Xaviego w wieku 18 lat :)

3

@Rewolucja123 po pierwsze nikogo nie kupili tylko przyszedł za darmo ze stosunkowo niską pensją. Po drugie Aguero nadal jest zawodnikiem, który może wnieść cos dobrego w ataku i daje większe pole manewru dla trenera.

3

@Midast Depay wczoraj zagrał taką piłkę do Malena, że z obecnej kadry Barcy Messi jest tylko w stanie coś takiego wykonać.

0

@Rewolucja123 moim zdaniem De Jong mógł wiecej zrobic, ale tez rozni zawodnicy maja rozne role na boisku.

0

@Yoshi94 sorry ale Bernardo nie ma wiele wspólnego z Grizzem, tym bardziej że Bernardo to jeden z najlepszych dryblerów obecnie i gra nie tylko na "10" ale także na "8"

1

@endriuuu2 bernardo może zagrać na środku i na skrzydle, więc myślę że to niezła opcja.

0

@Rewolucja123 a od czego Holandia miała 3 środkowych obrońców i defensywnego pomocnika za De Jongiem ?

3

Dramatem jest to co sie wydarzyło na boisku. Nie widziałem nigdy czegoś takiego na żywo, jestem w szoku do teraz. Oby Christian z tego wyszedł i mógł nadal rywalizować. Z racji że jestem zapalonym kibicem i graczem amatorskim cała rodzina rozumiała moje przejęcie sytuacją pomimo że nie ogladają piłki. Coś strasznego, takie sytuacje sprawiają że football jest czymś zdecydowanie większym niż tylko grą. Cała piłkarska rodzina życzy powrotu do zdrowia Christian!!! Vamos.

0

Tak świat jest skonstuowany. Zmiany na każdym szczeblu są niezbędne by klub inaczej funkcjonował.

1

Barelle za Emersona i jakoś bym machnął ręką

8

Odpowiedź może być tylko jedna, GOAT Martin Ronaldo Nazario Braithwaite

6

Superliga niszczy romantyzm piłki, oh wait, to tylko superpuchar Hiszpanii w Arabii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?