PanSprawiedliwy
Dołączył/a: luty 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miał ktoś cela....
0
Partactwo i ignorancja. Szkoda, że w naszym kraju...
0
po chuju śmieszne
0
Gość stanął na głowie.
Cały czas wierzę w jakieś wykluczenia z finału.
0
To w zasadzie wszystko na temat sędziowania w Hiszpanii...
Spójrzcie jak ten niewidomy partacz był ustawiony (0:06), a nawet nie gwizdnął faulu...
0
a ja tego:
0
Kurwa! co za lament, bo remis do przerwy.
Bramka Valencii była nam potrzebna, jak placek na pysk, na odmułę. Wszystko wskazuje, że druga połowa będzie bardzo ciekawa, a nie doklepanie wyniku do 90 minuty.
0
Kończ waść, wstydu oszczędź...
Mam nadzieję, że po kilku słabszych meczach Barcy, nie napiszesz:
"Do wczoraj byłem fanem tego klubu"
0
Weźcie pod uwagę, że to pierwszy sezon Roberto, w którym ma okazję się pokazać oraz zbierać bezcenne doświadczenie. Pod wodzą Tito, on nawet nie pograł w pucharze króla. Umiejętności temu chłopakowi nie brakuje, potrzebna jest tylko przynajmniej garstka doświadczenia. Aha i zanim zaczniecie porównywać go z Thiago, sprawdźcie ile ten drugi spędził czasu z pierwszą drużyną oraz w ilu meczach zagrał... Nie bez powodu Neymar jest pełen podziwu talentu S.Roberto.
0
Marc Bartra!
0
Messi strzela bramki..
Messi asystuje...
Może nie odczujemy braku Valdesa?
http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02166/messi_2166331b.jpg
0
uważaj żeby Ciebie stary przed redtubem nie dopadł
0
jak ktoś używa, to wie gdzie kupić
0
Kyrie Eleison... ile ja jeszcze zobacze tych komentarzy typu:
- to juz nie ten sam messi
-to juz nie ta barca
-z taka gra to nie mamy co szukac z city
Czy jestescie uzaleznieni od bólu dupy? Lubicie to?
0
Płaczesz jak prostytutka w krainie prawiczków.
Mecz meczowi nierówny...
0
Widzę, że każda plota transferowa automatycznie powoduje u niektórych erekcję...
0
Jeśli u nas zostanie, na pewno nie pojedzie na mundial.
0
http://s3.amazonaws.com/br-cdn/temp_images/2014/01/12/BlueNegligibleAbyssiniangroundhornbill.gif
0
Wstyd mi za Twą nieświadomość mości panie.
0
Eee, skoro Neymar na trybunach, to już z nim dobrze.
0
To też fajnie zrobił:
Szkoda, że kontuzje nie pozwoliły chłopakowi rozwinąć skrzydeł.
0
Pewno Alexis zmieni Neymara. Zabawię się we wróżbitę Macieja, aa co mi tam!
0
Tak popatrzyłem na drabinkę i terminarz PK i zapowiada się bardzo ciekawie. Począwszy od chyba 8 stycznia, kiedy wypada termin rozgrywania pierwszych spotkań 1/8, aż po same półfinały (5 i 12 luty) gra się mecz w ramach PK równiutko co tydzień.
Drabinka fajnie się prezentuje, półfinały mogą być już baaardzo ciekawe. Jak dobrze pójdzie powinny wyglądać następująco:
Barcelona - Villarreal
Real Madryt - Atletico Madryt
0
Czy tylko mi wydaje się, że przy straconej bramce, Pinto mógł ruszyć w stronę piłki i piąstkować ?!
0
Zaispirowany komentarzem użytkownika "el conquistador" (gdzieś tam niżej w tym temacie), przygotowałem dla Was małą zabawę.
Znajdź 3 różnice:
pomiędzy tym zdjęciem profilowym
http://www.fcbarca.com/user/Dinio
a tym:
http://legionisci.com/zdjecia/kowalczyk4_d.jpg
Do wygrania jest talon w zakladzie fryzjerskim "Stihl", na taką oto fryzurę:
http://img.styl.fm/resize/watermark/item/4c/e5/ee/1bb3.jpg
Życzę miłej zabawy!
0
miało być do brosika
0
i o mało nie zawalił wiosną remontady z Milanem.
No ale tacy już jesteśmy, wschodnioeuropejskie, zaściankowe polaczki. W większości pamiętamy tylko błędy i potknięcia, nie zasługi.
0
Dajcie chłopakowi spokój. Czy wy nie widzicie jego zdjęcia profilowego?
0
To są jakieś pieprzone żarty...
Wiem, że to tylko przewidywany skład, ale jest mocniejszy niż ten z Bilbao.
Będzie płacz jak któryś złapie kontuzje z 3ligowcem.
0
Ciężko???
np.
Brazylia, Chile, Meksyk, Portugalia