0

Miał ktoś cela....

0

Partactwo i ignorancja. Szkoda, że w naszym kraju...

0

po chuju śmieszne

0

Gość stanął na głowie.

Cały czas wierzę w jakieś wykluczenia z finału.

0

To w zasadzie wszystko na temat sędziowania w Hiszpanii...
Spójrzcie jak ten niewidomy partacz był ustawiony (0:06), a nawet nie gwizdnął faulu...

0

a ja tego:

0

Kurwa! co za lament, bo remis do przerwy.
Bramka Valencii była nam potrzebna, jak placek na pysk, na odmułę. Wszystko wskazuje, że druga połowa będzie bardzo ciekawa, a nie doklepanie wyniku do 90 minuty.

0

Kończ waść, wstydu oszczędź...

Mam nadzieję, że po kilku słabszych meczach Barcy, nie napiszesz:
"Do wczoraj byłem fanem tego klubu"

0

Weźcie pod uwagę, że to pierwszy sezon Roberto, w którym ma okazję się pokazać oraz zbierać bezcenne doświadczenie. Pod wodzą Tito, on nawet nie pograł w pucharze króla. Umiejętności temu chłopakowi nie brakuje, potrzebna jest tylko przynajmniej garstka doświadczenia. Aha i zanim zaczniecie porównywać go z Thiago, sprawdźcie ile ten drugi spędził czasu z pierwszą drużyną oraz w ilu meczach zagrał... Nie bez powodu Neymar jest pełen podziwu talentu S.Roberto.

0

Marc Bartra!

0

Messi strzela bramki..
Messi asystuje...

Może nie odczujemy braku Valdesa?

http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02166/messi_2166331b.jpg

0

uważaj żeby Ciebie stary przed redtubem nie dopadł

0

jak ktoś używa, to wie gdzie kupić

0

Kyrie Eleison... ile ja jeszcze zobacze tych komentarzy typu:
- to juz nie ten sam messi
-to juz nie ta barca
-z taka gra to nie mamy co szukac z city

Czy jestescie uzaleznieni od bólu dupy? Lubicie to?

0

Płaczesz jak prostytutka w krainie prawiczków.
Mecz meczowi nierówny...

0

Widzę, że każda plota transferowa automatycznie powoduje u niektórych erekcję...

0

Jeśli u nas zostanie, na pewno nie pojedzie na mundial.

0

Wstyd mi za Twą nieświadomość mości panie.

0

Eee, skoro Neymar na trybunach, to już z nim dobrze.

0

To też fajnie zrobił:



Szkoda, że kontuzje nie pozwoliły chłopakowi rozwinąć skrzydeł.

0

Pewno Alexis zmieni Neymara. Zabawię się we wróżbitę Macieja, aa co mi tam!

0

Tak popatrzyłem na drabinkę i terminarz PK i zapowiada się bardzo ciekawie. Począwszy od chyba 8 stycznia, kiedy wypada termin rozgrywania pierwszych spotkań 1/8, aż po same półfinały (5 i 12 luty) gra się mecz w ramach PK równiutko co tydzień.

Drabinka fajnie się prezentuje, półfinały mogą być już baaardzo ciekawe. Jak dobrze pójdzie powinny wyglądać następująco:
Barcelona - Villarreal
Real Madryt - Atletico Madryt

0

Czy tylko mi wydaje się, że przy straconej bramce, Pinto mógł ruszyć w stronę piłki i piąstkować ?!

0

Zaispirowany komentarzem użytkownika "el conquistador" (gdzieś tam niżej w tym temacie), przygotowałem dla Was małą zabawę.

Znajdź 3 różnice:

pomiędzy tym zdjęciem profilowym
http://www.fcbarca.com/user/Dinio

a tym:
http://legionisci.com/zdjecia/kowalczyk4_d.jpg


Do wygrania jest talon w zakladzie fryzjerskim "Stihl", na taką oto fryzurę:
http://img.styl.fm/resize/watermark/item/4c/e5/ee/1bb3.jpg

Życzę miłej zabawy!

0

miało być do brosika

0

i o mało nie zawalił wiosną remontady z Milanem.

No ale tacy już jesteśmy, wschodnioeuropejskie, zaściankowe polaczki. W większości pamiętamy tylko błędy i potknięcia, nie zasługi.

0

Dajcie chłopakowi spokój. Czy wy nie widzicie jego zdjęcia profilowego?

0

To są jakieś pieprzone żarty...
Wiem, że to tylko przewidywany skład, ale jest mocniejszy niż ten z Bilbao.

Będzie płacz jak któryś złapie kontuzje z 3ligowcem.

0

Ciężko???

np.
Brazylia, Chile, Meksyk, Portugalia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?