PanSprawiedliwy
Dołączył/a: luty 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nareszcie będzie możliwość obserwacji jego współpracy z Neymarem.
Poza tym jest bardzo ważnym ogniwem w naszej defensywie, zwłaszcza gdy przeciwnik leci z kontrą. Jego szybkość jest nieoceniona.
Zresztą ostatnio odnosiłem wrażenie, jakby Adriano przerastała już liczba rozegranych meczów.
0
"mój skład na jutro"
a w co pan grasz?
0
Może rzeczywiście lepiej pisz tylko te białe.
0
Śliczny wierszyk. Poczułem się jak na jasełkach...
0
Jedno jest pewne. Więcej niż Song by nie pograł.
0
Nie wiem dlaczego, ale zawsze gdy widzę Twoje zdjęcie profilowe to poprawia mi się humor.
0
Song w ważniejszych spotkaniach zagra dopiero jak Buskets będzie kontuzjowany. To się nazywa syndrom Bartry.
0
offtop: ponoć Neymar doznał jakiejś kontuzji dzisiaj na treningu...
0
Wg mnie powinien być taki skład,
wg Ciebie powinien być taki skład,
wg niego powinien być taki skład,
wg niej powinien być taki skład,
wg nas powinien być taki skład,
wg was powinien być taki skład,
wg nich powinien być taki skład.
A wg mnie jak i wielu innych, na swoją kolejną szansę zasłużył Alex Song. Ciekawy jestem, jak wyglądałaby jego gra w obronie na ten moment. A nie, jak rok temu, od razu po transferze rzucony na "głęboką" wodę.
0
Carles mistrzu, wierzę że jeszcze zawstydzisz Maldiniego!
0
Raz jest link do zdjęć pod artykułem , raz nie ma...
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/entrenamiento-23-09-2013?gallery_index=1
0
1. zasada to wiedzieć co się dzieje w obozie "wroga" i nie być ignorantem... ale zapominam czasem na śmierć, że teraz panuje moda na "a co nas to obchodzi?" To jest takie cool, prawie jak jp i "mieć wyjebane".
Wybaczcie, młodzieży.
0
Na opozycyjnej stronie mają dzisiaj wielkie święto! Tfu... CEREMONIĘ! Swoją drogą dosyć szybko zatuszowali na głównej wczorajszą wpadkę.
"Dziś o godzinie 13:45 w loży honorowej Santiago Bernabéu odbędzie się ceremonia przedłużenia kontraktu z Cristiano Ronaldo - poinformowała oficjalna strona Realu Madryt. W wydarzeniu udział wezmą oczywiście Cristiano wraz z Florentino Pérezem."
0
Wiemy, powtarzacie to od 2002
0
Oczywiście już musiała się trafić kontuzja, bo przecież zbyt długo mieliśmy praktycznie cały, pierwszy skład do dyspozycji.
Szkoda. Akurat teraz zaczął się maraton "trzytygodniowy", a z tym naderwaniem to pewnie ze 2-3 tygodnie przerwy się zapowiada Jordiemu.
Niech przygotują na to Adriano bo w innym wypadku zagra pewnie góra ze dwa mecze i dalej jakaś cholera się go czepi.
No chyba, że Montoya dostanie szansę coby pohasać na lewej obronie, już grał tam parę razy.
0
Nie bądź ignorantem.
To o dziwo dobrze zapowiadający się wychowanek Realu.
0
Nie okłamujmy się. Jeżeli do wiosny się nic nie zmieni to Liga Mistrzow nadal jest poza naszym zasiegiem... Możemy grać zajebiście, strzelać wiele bramek, prowadzić grę, a wystarczy, że nasz przeciwnik będzie miał ze dwie kontry i ze dwa rożne i może być po wszystkim.
Prawie wszystkie klasowe drużyny w Europie są w stanie nas wykończyć ze stałych fragmentów i akcji ze skrzydła...
0
A ja myślę, że to w Lai Grassi tkwi złoty środek.
http://www.meganoticias.cl/files/img/2013/08/03/2013_08_03_0742_1375573361_original.jpg
Powiedziała mu:
-Alexis, strzel dla mnie/mi gola...
i się chłopak wziął do roboty!
0
Nic nie musi być nic na rzeczy. Po prostu niektórzy gracze lub nawet większość, nie mają w zwyczaju rozmawiać podczas zgrupowania na inne tematy niż reprezentacja.
Thiago Silva podczas PK konfederacji też nie wypowiadał się na inny temat.
0
A może to właśnie w tych zgrupowaniach leżał problem naszych wyjazdowych spotkań?!
0
Nie wiem czy mi tylko się tak wydaję, ale o aktualnym trenerze i jego planach wiem więcej po jednym wywiadzie niż o Tito, po 10 wywiadach z nim...
Mam nadzieję, że skończyło się właśnie owijanie w bawełnę, ubieranie przeciętności w ładne słówka i omijanie niewygodnych pytań.
Ogranicza dyplomację do minimum, to mi się podoba.
0
http://media3.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/060/465/size_640x360/2013-07-25_SESSIO_TATA_MARTINO_-_004-Optimized.v1374773681.JPG
Tata zapowiada najbliższe Gran Derby
0
ja jebie...
0
Wy na prawdę wierzycie, że Barca złożyła taką ofertę ?
0
W miejsce kontuzjowanego wskakuje Fabregas z automatu i nie ważne czy kontuzjowany będzie Xavi czy Iniesta. Oby żaden z nich nie był. Myślę, że na tej pozycji śmiało mógłby również zagrać Song.
A mówienie o tym, że S.Roberto i Rafinhi brakuje dużo do poziomu Thiago, odłóżmy dopóki Ci chłopcy nie dostaną tyle szans, ile otrzymywał w ostatnich dwóch sezonach Thiago.
0
Życzę mu wielu sukcesów i wspaniałej kariery, o ile ambicja nie przerosła umiejętności. Jego kosztem minuty zyskają Fabregas, Song czy Sergi Roberto, który moim zdaniem prezentował się lepiej mając tylko kilka okazji do gry i to w nim widzę prędzej ew. wybuch talentu. Według mnie wykazywał się większą dojrzałością. Nie wiem, może się mylę. Zobaczymy co syn Mazinho pokaże w realiach Premier League. Wtedy ewentualnie posypię głowę popiołem.
Puki co - See ya Garcia!
0
Przestańmy się mazać. Chłopak jest ambitny, ale czy nie za bardzo? O jego talencie mówiło się już wieeele lat... Ostatnie dwa sezony grał sporo jak na swój wiek i sytuację kadrową. Jego pozycja była obsadzona najmocniej na świecie, a mimo to i tak zaliczył sporo minut, których moim zdaniem nie wykorzystał tak jak mógłby to zrobić. Jak się wykorzystuje swoje szanse pokazali Pique, Busquets, Pedro, gdy Guardiola bez wahania zastąpił nimi Marqueza, Toure czy Henry'ego i o nich wcale nie mówiło się, że są talentami tego kalibru co Alcantara. Co prawda to prawda, miał najtrudniejsze zadanie na swojej pozycji - wygryźć ze składu Xaviego, Inieste czu nawet Sergio, bo i jako defensywny pomocnik dostawał swoje szanse. Tak czy srak wg mnie był/jest to talent promowany lekko na siłę jak następca Xaviego, któremu niestety przy każdej otrzymanej szansie do pięt nie dorastał. Piszcie co chcecie, taka jest moja subiektywna opinia. Nawet ostatni sezon, po którym połowa gimnazjo-licealistów wieszała psy na weteranie Xavim, który to nie udźwignął ciężaru grania n-tego sezonu z rzędu na najwyższym poziomie przez okrągły rok. Thiago jako jego niby głodny sukcesów i ambitny następca nie był w stanie wnieść lepszej jakości niż "stary, słaby, grający do tyłu" weteran. Teraz z ręką na sercu, przypomnijcie sobię gre Thiago w tym sezonie... Mi w pamięci najbardziej utkwiły jego szczeniackie straty w środku pola, narażające nas na kontry przeciwnika, przy każdej okazji, którą miał do gry. Najlepszy to on bywał zawsze na młodzieżowych mistrzostwach ze swoją reprezentacją, co w żadnym wypadku nie przekładało się na klub.
0
Mówcie co chcecie, czy tak mu pasuje czy nie. Ten człowiek ma u mnie nielimitowany szacunek. Kibicuję mu z całego serca i życzę wielu sukcesów.
Bardzo podobała mi się jego wypowiedź: "nie sądzę aby róznica między Bayernem a Barcą wynosiła 7:0".
0
Wychodziło, aż do nieszczęsnych KMŚ.
0
Pierwsze zdanie: "k" zjedzone w przedostatnim wyrazie.