0

Pkt 6 razi najbardziej... dlaczego taki poziom sędziowania w takiej lidze? To nie jest pierwszy raz ani żaden wyjątek. Błędy sędziowskie to oczywiście element futbolu ale zaczyna on odgrywać coraz większą rolę... Często debatuję z takim starszym gościem, od wielu lat kibicem realu i razem jesteśmy zgodni co do jednego: z sędziowaniem w Hiszpanii jest z roku na rok coraz gorzej...

0

rumcajs

ale widzisz, że zdarzają się tu przypadki jak piotr1985 buehehehehe
już się przyzwyczaiłem w sumie do takiego poziomu interpretacji ale czym to jest uwarunkowane? poziomem intelektualnym czy młodym wiekiem bo chyba rocznik 85 i nieznajomość terminu "opozycja" to czysta abstrakcja? hmmm

lai....

jak to dobrze spotkać bratnią dusze o równie czarnym humorze jak ja!


0

rademenes

widziałeś już, że mnie zminusowali czy przewidziałeś przyszłość?
Jeśli przewidziałeś chciałbym Cię poprosić o kilka rad, bo wróżbita Maciej nie odbiera ode mnie...
Ja z reguły uwielbiam dostawać minusy. Chyba jestem za stary, żeby się tu udzielać bo mnie zaraz pokolenie facebooka ustawia w szeregu za pomocą minusowych "nie lubię to".

Cholera, a ja cały czas mam przed oczyma jak Rivaldo kompletuje hattricka w ostatnich sekundach z Valencią, dając nam upragnione 4. miejsce promowane eliminacjami do Champions League...

Jasny gwint! to już 2012...

0

Wybaczcie ale lubię sobie poprawiać humor na opozycyjnej stronie... :

""Złota Piłka" już przyznana dla "skrzata" z Katalonii,tylko ciekawe za jakie osiągnięcia-Puchar Króla, 86 bramek w sezonie? Messi nigdy w futbolu nie osiągnie poziomu Zidane&Davida Beckhama! HM!"

buehehehehehehehehehehehe

0

Komentarz z opozycyjnej strony :

"ja nie rozumie czemu nie weszła chelsi miała lepszy bilans bramek

Hala Madrid"

0

NaZawszeBarca

Dlatego to napisałem aby możliwie przynajmniej kilka dzieciaków czytających mój komentarz, powstrzymało się od euforii w razie kontuzji kogoś z Realu Madryt. Może akurat trafi to do jednego czy dwóch dzieciaków?
Resztę mamy zawsze możliwość "zminusować" aby nie wstydzić się za wypowiedzi tego typu...

0

"a ciekawe jaka była reakcja Ronaldo na lekką kontuzję Messiego ?!"

Na pewno nie był rozczarowany jak część komentujących na rm.pl, to jest kurwa na prawdę poziom niżej od ludzi niepełnosprawnych umysłowo. Więcej ludzkości okazałby przeciętny szympans czy orangutan. Ronaldo to profesjonalista i nie wierzę aby aż zanadto satysfakcjonowała go wygrana walka (pichichi) z rywalem, który z niezależnych od niego powodów opuścił gardę... Tak samo cały Real myślę, że jeśli mieliby wygrać czy przegrać ligę, to właśnie z Barcą w najmocniejszym składzie. Niestety część komentujących na opozycyjnej stronie sama sobie wczoraj wystawiła opinię...

0

00:48 - Badania nie wykazały żadnych, nawet najmniejszych uszkodzeń więzadeł, więc to tylko i wyłącznie stłuczenie. Messi, po badaniach, o własnych siłach wrócił do szatni na Camp Nou. [Marti Perarnau&CadenaSer]

Oficjalne stanowisko klubu potwierdza wszystkie powyższe doniesienia. Powrót do gry zależny będzie od postępów w leczeniu stłuczenia, jednak występ w meczu z Betisem jest wątpliwy.

Messi na facebooku - Chciałbym podziękować wszystkim za wszystkie dowody wsparcia!

żródło: http://www.blaugrana.pl/news/11043/oficjalnie_-_messi_ma_jedynie_stluczone_kolano.html


można spokojnie spać, pozdro!

0

"przykładowo aktualizację np" - już sam się gubię z tej niepewności... Nie pójdę spać dopóki nie zobaczę oficjalnego komunikatu na tej stronie

0

Też już chcę zobaczyć przykładowo aktualizację np

"Oficjalnie: Występ z Betisem pod znakiem zapytania"

0

ciekawe ile jeszcze osób napisze

"Lekarze wykluczyli poważniejszą kontuzję i prognozują 7-10 dni " ...

już wiemy wiemy wystarczy

0

mati2519_VeB

Zapomniałeś chyba o jego dwóch bramkach podczas pamiętnej manity z Realem Madryt.

0

Opis jego kostki nie brzmi zbyt ciekawie. Obawiam się, że może się skończyć podobnie jak w przypadku Pique. W każdym bądź razie 2 tygodnie przerwy to takie gwarantowane minimum. Szkoda, że przez zasrane mecze towarzyskie reprezentacji chłopak odpocznie chwile od piłki ale trzeba zrozumieć, że gra w kadrze to dla niego i innych kadrowiczów jedna z ważniejszych rzeczy w życiu. Myślę, że Tito jego minuty sprawiedliwie rozdzieli między Villę, Pedro i Tello, oby tylko oni wszyscy razem z Messim bywali zdrów do powrotu Alexisa.

0

Wg mnie jedno jest niemal pewne. Andres nie zagra w ataku, zazwyczaj jeśli już tam grywał to wtedy gdy była bida z atakującymi... a teraz? jest Messi, Villa, Pedro, Alexis, Tello... Tak na zdrowy, "chłopski" rozum

0

Rzeczywiście, poziom komentarzy pozostawia wiele do życzenia. Na prawdę z sezonu na sezon jest coraz gorzej. Chciałbym poznać średnią wieku komentujących... Zero szacunku ze strony gówniarzy, co specjalizują się w wytykaniu błędów, doszukujących się tylko negatywnych aspektów w grze... Jednemu z drugim rodzice kupili komputer, opłacają internet i rosną nam rozkapryszone misie neostrady. Pozdrawiam resztkę osób zachowujących zdrowy rozsądek i trochę instynktu samozachowawczego, próbujących trzymać jeszcze tu jakikolwiek poziom, choć to walka z wiatrakami

0

"Pomimo błędów, jakie po ostatnim meczu zarzuca się Víctorowi Valdésowi, nikt nie wyobraża sobie, aby jego miejsce mógł zająć Pinto. Pewnym jest więc, że to wychowanek klubu stanie dzisiaj między słupkami."

i to jest niestety błąd, nie wiem tylko czy wynikający ze stawiania na siłę w bramce kogoś z cantery czy po prostu z braku konkurencji... jestem zdania, że mała rotacja w bramce zrobiłaby dobrze zarówno Valdesowi jak i Pinto

"nikt nie wyobraża sobie, aby jego miejsce mógł zająć Pinto"

no to ja będę pierwszym, który wyobraża sobie inaczej

0

Jak już część z Was zauważyła ale niestety... po raz kolejny to wyglądało jakby Dani z premedytacją nie chciał blokować strzału Ronaldo, podobnie jak przy bramce Trochowskiego. Bardzo mnie to irytuje, a Valdes...?! nie można na niego zrzucać całkowicie winy ale da się zauważyć, że do światowej czołówki bramkarzy to mu brakowało i nadal brakuje, Gdyby pilnował krótkiego słupka nikt by nie miał pretensji, jeśli Cristiano wcisnąłby mu po długim, lecz było na odwrót i pretensje są uzasadnione.

0

Lepiej się powstrzymywać od komentarzy typu "real zrobi wiatrak z mascherano i songa"... To brzmi tak bez przekonania czy wiary we "własną" drużynę... Zagramy takim składem jaki będzie do dyspozycji i tak jak zadecyduje trener. Jeśli drużyna będzie chciała i dążyła do zwycięstwa to zrobi to grając nawet bez nominalnego środkowego obrońcy. Niepoważna jest ta zabawa w neostradowych menadżerów czy ekspertów ala Wojtek Jagoda

0

Geble

Niestety nie miałem przyjemności zapoznać się z Twoim zdaniem na temat gry Alexisa ze względu na to, że ręce opadają często po przeczytaniu kilku komentarzy więc ilość cennych, obiektywnych wypowiedzi jest zbyt mała do proporcjonalnie zmarnowanego czasu.

To, że trener nie pogoni chłopaka na konferencji to też oczywista oczywistość. Ja np rozumuję to trochę inaczej: skoro ufają chłopakowi, wystawiają go dość często w pierwszej 11'. Poprzez taką sytuację można rozumieć, że trener nie ma zastrzeżeń i chłopak poprawnie wykonuje swoje zadania. Jestem również w stanie zrozumieć, że dla niektórych jak na ponad 30mln "poprawnie" to za mało... chłopak jest młody i miejmy nadzieje, że wszystko co najlepsze przed nim. Też czekam na efektowną grę chilijczyka ale na obecną nie narzekam - może dlatego, że jako fan Barcy zaczynałem gdy do drużyny przybywał Kluivert, Rivaldo czy Overmars, a smak jakiegokolwiek trofeum czy zwycięstwa w GD był wspanialszy niż potrójna korona za ery Pepa. Ostatnia sprawa: nie zawsze jeśli piłkarz przychodzi z jakąś "łatką" czy też "statusem" ma to odzwierciedlenie w nowym klubie. Inne priorytety, inne wytyczne. U nas kto by nie dołączył do drużyny będzie tylko jednym z wielu, niezależnie od tego kim był w przeszłości. Cesk gdy do nas przybył też miał status urodzonego przywódcy mimo wciąż młodego wieku, szukano w nim następcy Xaviego, porównywano do niego. A jak jest widzimy to teraz najlepiej.

Szkoda, że muszę wyjść bo polemizując z Tobą dosyć przyjemnie przelewało mi się myśli na klawiaturę, pozdrawiam

0

Wolność słowa* to chyba największa bolączka naszych czasów przy tak dużym stężeniu umysłowego kalectwa

Tak miało brzmieć ostatnie zdanie, zgubiłem "słowa"

0

Panie Geble... Tylko ja nie wiem czemu to służy i do czego to dąży, ale mniejsza o to bo już przyzwyczaiłem się, że większość komentarzy trzeba czytać z należytym dystansem. A te pierwsze kilka zdań oczywistych oczywistości mogłeś se pan darować (no offense ). W głównej mierze chodzi mi o ten idiotyczny news z jeszcze bardziej beznadziejnym tytułem. Jestem zdania, że jeśli trener ani nikt ze sztabu nie ma zastrzeżeń do tego chłopaka to tymbardziej nie powinna ich mieć banda nieletnich mędrców, a nawet jeśli już to powinno być ze smakiem i umiarem, wprost proporcjonalnie do włożonego przez piłkarza wysiłku, a nie okłamujmy się, że jak na swoją pozycję Alexis jest wielkim pracusiem. Wolność to chyba największa bolączka naszych czasów przy tak dużym stężeniu umysłowego kalectwa

0

ooo... i pan Gronek to najlepszy przykład jeśli chodzi o końcówkę mojego poprzedniego komentarza

0

Dla mnie to jest tylko chory news, który nie powinien mieć na tej stronie w ogóle miejsca. Alexis widać, że dużo pracuje i stara się bardzo - widocznie może jest aż zanadto przejęty, ale takie newsy nie pomogą mu osiągnąć lepszej formy, ani nam - kibicom/fanom bardziej w niego uwierzyć. Sam niedawno przyjął krytykę oficjalnie na konferencji to nie trzeba mu tego wypominać za tydzień - jedną kolejkę później, a tu widnieje napis "NADAL"... i to jest przerażające... taki tekst na tej stronie, wygląda to jak zorganizowana akcja hejtingu Alexisa, która tylko jeszcze bardziej nasyca niezdolne w 100% do samodzielnego myślenia głowy dzieciaków niechęcią to tego zawodnika. Jeśli strzelają wszyscy napastnicy to świadczy dobrze o drużynie, a nie źle o Sanchezie. Podobnie było wcześniej z Ceskiem. To nie jest na miejscu i nie na poziomie... Jednak zaczynam powoli się przyzwyczajać do poziomu tej strony i ludzi odwiedzających, nie zrozumcie mnie źle ale najlepiej poziom ten się uwidacznia w komentarzach podczas meczu gdy Barcelonie nie idzie po jej myśli i np przegrywa (co on tu robi, sprzedać go, zmienić go i inne o wiele gorsze)

0

"jest zarówno producentem, jak i kopozytorem hip hopu"
tu też jest literówka, chyba nie musze wskazywać gdzie...
coś dużo tych literówek jak taaaaki długi news

0

Nie głupio brzmią te produkcje.
Tylko kurs języka by mi się przydał heheh

0

Przykre są te płacze i narzekania, że "już po GD" etc... ale przyzwyczaiłem się, że 3/4 tutaj to niepełnoletni prorocy, co przyzwyczaili się do luksusu i pozjadali wszystkie rozumy...

"Mówiłem żeby kupić środkowego obrońcę" - aż się rzygać chcę od tych komentarzy młodocianych mędrców...

"Song sobie nie radzi na ŚO"... tylko po czym tak wnioskujecie? Po jednym meczu, do którego cała drużyna podeszła w lekko lekceważący sposób? Potrzeba matką wynalazku - tak oto mamy obrońcę zwanego "Szefunio", który teraz można rzec jest ostoją.... a błędy? Każdy je popełnia...Więc dlaczego skreślać Songa po jednym (wymuszonym)meczu na tej pozycji i miesięcznym pobycie w całkiem nowym otoczeniu? bez jakiegokolwiek sensu...

A Bartra swoją drogą, na pewno jakieś szanse dostanie. Tak czy siak przygotujcie się, że prawdopodobnie to Song będzie odgrywał główną rolę pod nieobecność Puyola i Pique

0

Akurat to, że nie odejdzie to była oczywista oczywistość. Myślicie, że kto niby w przyszłości miałby zostać naszym nowym "Larssonem" ?!

0

A zaślepieni ludzie nadal będą się upierać, że on jest najlepszy w swoim fachu... Najlepszym nie przystoi taka wypowiedź tj usprawiedliwianie się w tak prymitywny sposób - zwłaszcza "wielki błąd" bueheheheheheheheheheheheheh

0

Ktoś już wcześniej wspominał ale przypomnę. Dlaczego The Special Five nie był tak mocny w gębie po meczu z Valencią? Oczywiście chodzi mi o ten HANIEBNY spalony... Hipokryzja w najczystszej postaci.

0

W każdym newsie jakiś byk... a po napisaniu wystarczy tylko jeszcze raz sprawdzić całość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?