0

Niestety ale też zauważyłem iż newsy dotyczące naszego klubu ostatnimi czasy pojawiają się sporo szybciej na stronie Realu niż u nas... No cóż, wrzucenie linka do zdjęć z treningu też czasem sprawia problem, a tak trzeba by podziękować panu bartek_93. To samo tyczy się kontuzji: brak jakichkolwiek informacji na temat Thiago. Przewidywany czas powrotu zawodnika po kontuzji też można sobie śmiało darować - wejdźcie tylko w info na temat kontuzji Puyola czy Cuenci, popatrzcie na "przewidywany czas powrotu" i już wiecie o co chodzi... Moim zdaniem wypełnianie tej rubryki ma sens tylko w wypadku tych "delikatniejszych" kontuzji

pozdrawiam

0

Postaram się wyrazić swoją refleksję na temat nadchodzącego okienka transferowego w miarę najkrótszej postaci.

Po prostu nie wyobrażam sobie jak niby moglibyśmy nie kupić Jordiego Alby... Także nie wyobrażam sobie nikogo innego na tę pozycję. Dla mnie bije on konkurencję na pysk jeśli chodzi o lewą obronę zwłaszcza jeśli mowimy o wpasowaniu się w nasz styl gry. Ambitny 23 latek z dna Barcy, grający coś w deseń Alvesa, rówie dobrze radzący sobie w ofensywie co w defensywie. Ta szybkość, wyszkolenie techniczne i jego szarże lewą stroną... kosztuje dosłownie grosze(!) przy takim kunszcie piłkarskim i co najlepsze chłopak od pewnego czasu jest pewniakiem w kadrze La Furia Roja jeśli chodzi lewą obronę - a to chyba o czymś świadczy nieprawdaż?! Czasem po prostu nie mogę się nadziwić co ten Jordi wyprawia na lewym skrzydle... i że jest obrońcą na dodatek 23-letnim i prawdopodobnie najlepsze dopiero przed nim.

Przejdźmy do sedna, spójrzcie na to z tej strony. Jestem zdania, że w "najgorszym" wypadku nawet sam Alba jako nasz jedyny transfer dałby nam i tak spory powiew świeżości. Przy okazaniu w pełni swego kunsztu przez Jordiego na lewym skrzydle myślę, że David Villa spokojnie mógłby częściej zajmować się penetrowaniem jego ulubionej części boiska jaką jest pole karne przeciwnika. Właśnie tak wyobrażam sobie jeden z mocnych chwytów Barcy Tito jakim było by doskonale funkcjonujące lewe skrzydło. Ja oczywiście Tito nie jestem i tylko głośno myślę;)

Marzę o tym aby ten transfer doszedł do skutku, a reszta to tylko i wyłącznie idea Vilanovy

0

Wszystkich nieszczęśników po kontuzji podobnej do Ibrahima zapraszamy na forum medyczne.

Temat jest chyba czytelny: "Afellay zerwał więzadła w kolanie!"

To tak jak by po wygranej przez Barcę Lidze Mistrzów sypały się komentarze: " ja wygrałem w tym roku majówki w kategorii wiekowej - gimnazjum"

Co do Ibrahima to aż się płakać człowiekowi chce, kure*ski pech nie pozwala chłopakowi pokazać prawdziwego kunsztu w 100%

0

poszła mała literówka..

*jeśli Ty po otrzymaniu palca w oko przyjąłbyś to ze spokojem to gratuluję, jesteś jednym z nielicznych

ahh a co w ogóle miał oznaczać gest wobec Messiego i Alvesa?

czy tu można dyskutować o jakimkolwiek poziomie?

0

lup!n

też prostactwo.. owszem.. niestety pod wpływem emocji zniżył sie do poziomu Mourinho, po prostu gość nie wytrzymał

osobiści gdybym dostał palec w oko oddałbym jeszcze mocniej i celniej niż Tito

wśród ludzi dorosłych są pewne granice

jeśli Ty jesteś otrzymaniu palca w oko przyjąłbyś to ze spokojem to gratuluję, jesteś jednym z nielicznych

ciekawe co zrobi Mou w grudniowe GB.. hmm

może wsadzi komuś chu*a w oko? co?

0

Polski Hiszpan

nigdy taki nie byłem, nigdy w żadnym meczu nic nie potrafiło wywołać u mnie tyle agresji i nienawiści co pseudo druga drużyna globu wraz z trenerem przez ten ostatni rok w tych wszystkich GD...

będąc jeszcze nastolatkiem nawet nie byłem w stanie sobie wyobrazić takich akcentów jakie zachodzą w ciągu ostatnich GD..

ta premedytacja realu.... która to jeszcze z meczu na mecz postępuje a bynajmniej nie zanika

ten trener, który pcha palec w oko naszemu asystentowi a nastepnie pali jana, że to nie on i po odepchnięciu przez Tito odwraca się z ironicznym uśmiechem

ja rozumiem, że on był bogiem w każdej drużynie i kraju do którego przybył pracować.. Portugalia, Anglia, Włochy...

Tu (czyt. w Hiszpanii) podczas meczów "o panowanie w kraju" z Barcą wylewa z siebie to co go uwiera

jego boli to, że tutaj nie on rozdaje karty. Naprawdę.. niby wielki człowiek/trener a rażący jest u niego poziom prostactwa

nie może przeboleć tego, że ktoś potrafi pracować od niego lepiej

i co najgorsze karmi tym zawodników

0

Polski Hiszpan poziom kultury to jest moja osobista sprawa, jestem za Barcą od 98r kiedy to zainspirował Kluivert i jego transfer, nie jedno GD za mną

szanowałem real zawsze, nie raz łykałem pigułkę goryczy po porażce, teraz nie szanuję realu ale będę szanował nadal kiedy tylko odejdzie ten co pcha palce w oko, niech sobie w kakaowe swojego asystenta wsadzi wsadzi

mam nadzieję, że chociaż trochę mnie zrozumiesz...

0

mogę olać tych pismaków i ich informacje

0

mogę olać tych pismaków i ich informacje

0

o kant dupy rozbić takiego newsa.

Napisany z braku konkretów - po to by karmić użytkowników nadzieją

0

takich grajków się nie sprzedaje. chyba nie braliście na powaznie takowych plotek, przecież w trakcie sezonu pep powiedział że w sezonie 2011/2012 Thiago stanie się zawodnikiem pierwszej druzyny

0

Weźcie sobie zjedźcie z gruchy i poczekajcie na jakieś oficjalne info, a nie połowa już snuje swoje taktyki(że nawet Mourinho by się zawstydził), a druga połowa już sprzedaje Bojana i zbiera pieniądze na Sancheza(który tak na prawdę jest kotem w worku)

ogarnijcie się troszkę a nie jak swołocz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?