PanSprawiedliwy
Dołączył/a: luty 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panie Tonietto, to jak jest na prawdę?
http://www.blaugrana.pl/news/13692/tajne_spotkanie_z_thiago_silva.html
0
a to Fred !
0
Uwielbiam hymn rep. Brazylii. Pięknie brzmi... Urzekł mnie w finale MŚ 2002. Mam na VHS cały finał..
0
Dzwoniłem do wróżbity Macieja... W pierwszej połowie ma być tylko jedna bramka, reszta* po przerwie.
*gdzie "reszta" nie ma określonej wartości.
Z jednej strony szkoda,że kończy się ten PK. Z drugiej, w końcu dowiemy się na dniach czy nadal jest sens marzyć o T.Silvie, czy już lepiej rozglądać się za alternatywą...
0
"(...) musiał przejść wtedy intensywne i ciężkie sesje chemioterapii, by ostatecznie wyeliminować komórki rakowe."
Nie jestem lekarzem, może się mylę, ale chyba nie da się "ostatecznie" wyeliminować komórek raka. Przecież gdyby tak było, Tito nie leciałby już do NY ani we wrześniu, ani kiedykolwiek więcej. Komórki nowotworowe nadal są obecne, a kwestią indywidualną jest ich ponowne uaktywnienie (nawrót choroby).
0
Panie zlituj się na Carlesem...
0
a ja mam tęcze na kutasie przez to, że Twoja stara zmienia tak często kolor szminki ;)
0
Podobno Neymar obiecał, że w Barcy będzie miał taką fryzurę
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lux9raq8kI1r1patwo1_500.jpg
0
Przestancie wierzyc w budzet 50mln... Mowia wam cos katarskie napisy na koszulkach?
0
Nie po to robił wszystko by wrócić po przeszczepie, aby klub nie zaproponował mu przynajmniej rocznego kontraktu, jako zmiennikowi, który po wejściu nie zaniży poziomu. Nawet po tak długiej przerwie zaprezentował się lepiej niż nasi podstawowi obrońcy. Może nie mam racji, może to tylko sentyment...
...ale odejście Guardioli czy Valdesa zaczyna powoli nabierać sensu...
0
Takiego spokoju jak miał Abi przed chorobą to chyba u żadnego defensora nigdy nie widziałem. Nieraz wręcz ośmieszał graczy przeciwnej drużyny próbujących wywrzeć presję swoim pressingiem. Król Eric...
Zauważasz, że używając terminu LEGENDA, następnie wymieniasz tylko i wyłącznie graczy ofensywnych?
Taka już niestety rola graczy broniących, wykonujących czarną robotę. Dla kogoś będzie legendą, dla Ciebie już nie.
Jak dla mnie Eric powinien zostać jeszcze przynajmniej ten jeden sezon. Czyli chodząca kumulacja doświadczenie alternatywą dla Alby czy też podstawowych stoperów. Połowę meczy ligowych z ogórami mógłby spokojnie zagrać, dając tym samym zawsze odpocząć któremuś ze stoperów. Szczególnie mecze na Camp Nou ze środkiem i dołem tabeli nie powinny być dla niego żadnym wyzwaniem, tak samo jak puchar króla.
0
Bardzo dobra lektura. Należy CI się bombonierka, Eoren ;)
Ja obawiam się pewnej kwestii: otóż przy zakupie nawet Thiago Silvy czy innego konia na pozycję ŚO, nasza obrona i tak może już nigdy nie być taka jak za czasów pierwszych trzech lat Guardioli. Wiem, też zdarzały się kontuzje, choroby itp ale złotych lat obrony Alves, Puyol, Pique, Abidal możemy przez wiele lat nie doświadczyć, obojętne kto i za ile by do nas nie przyszedł.
Ważnym jest by ustabilizować ten nieład w linii defensywnej choć trochę, a w tym niewątpliwie może pomóc topowy obrońca, chociaż nie każdy..
Małe szanse są na wyeliminowanie wszystkich fałszywych tonów.
Jest za to szansa by melodia obrony brzmiała o wiele lepiej.
0
Transfer Ronaldinho kosztował Barcę w sumie około 32,5 mln euro
0
No to mamy koguta w worku :)
0
Czy celowo pomijacie Glika?
0
Cholera, nie mam faceboog'a...
0
Lewandowski podeptał Boatenga żeby się Mourinho przypodobać.
0
Żartujesz? koniec sezonu to najlepszy czas by grać u buka
0
Kto jutro gra czystą "1" na Sociedad ? Ponad 2,50 płacą
0
Wierzysz, że Real Pereza pozwoliłby na odpuszczenie sobie okna transferowego? bo ja nie!
Włoskie drużyny jakoś mnie nie przekonują ale w sumie to nie powód by je pominąć - racja ;)
Nie wiem dlaczego ale cały czas wyobrażam sobie dwumecz Bayernu Guardioli z Chelsea Żoze...
0
kuz
masz plusa za te gumy ;)
język albionu to moja stopa achillesowa
0
Jeśli do Barcy w przyszłym sezonie wróci świeżość to zapowiada się sezon, którego daaaaawno nie było....
i nie chodzi tu o tylko o nasze osiągnięcia, a o europejską arenę:
- powrót świeżej Blaugrany
- uzbrojony po raz N-ty Real Madryt
- Bayern Guardioli
- Chelsea The Special Five
- do tego drużyny z Manchesteru, co raz lepsze PSG, ambitne Atletico Madryt, może Dortmund (o ile to nie drużyna jednego sezonu) plus na pewno jakiś czarny koń
i kolejny raz te nieszczęsne czekanie na koniec sierpnia :)
0
*QATAR
0
Nadal wierzysz w budżet 50mln?
Mówi Ci coś: QUATAR AIRWAVES ? ;)
0
kogut w worku...
0
Na zewnątrz wstaje nowy dzień, robi się jasno. To teraz czekamy aż kogut zapieje...
0
bueheheh dobrze patrze? nawet podają już, że gra z nr 11
0
http://www.blaugrana.pl/news/13144/z_ostatniej_chwili:_santos_i_barcelona_osiagnely_porozumienie!_.html
0
http://www.sport.es/es/noticias/barca/acuerdo-entre-barca-santos-para-traspaso-neymar-2400095
0
Aktualizacja - 01:26 Mundo Deportivo i Sport potwierdzają zawarcie porozumienia na linii Santos - Barcelona. Neymar ma podpisać 5-letni kontrakt. Pozostały szczegóły.