Patrico297
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sam Ronaldinho mówił że Bayern jest faworytem.
0
sarna11 HAHAHA drewno? król strzelców EURO 2000 a ty mówisz że drewno. a słyszałeś może o kimś takim jak Ronaldo albo Stoiczkow?
0
Miki_Messi2001, Gomez to drewno? Mandzukić bez formy? Co ty ćpałeś 0_0
0
Boateng ładny gol
0
Zarówno Barca i Bayern w poprzednim sezonie nie zdobyły mistrzostwa Hiszpani/Niemiec a teraz to Real i Borrusia nie sięgają im do stóp. BĘDZIE MEGA WYRÓWNANIE.
0
Tylko nie Bayern!
0
Nie chciałbym trafić na Bayern. To co oni zrobili z Juve to jest masakra.
0
2008 - Porażka, 2009 - Zwycięstwo, 2010 - Porażka, 2011 - Zwycięstwo, 2012 - Porażka, 2013... Myślicie o tym co ja? :P
0
VkrzysiEkB, Tak, Ronaldo prowadzi mając 11 (wczoraj strzelił 2 Galatasaray)
0
Villa > Torres > Pedro
0
Ramos goni Pedro :P
0
666 komentarzy.
0
Gol Ramosa był ładny szkoda że Hiszpania nie wygrała z Francją. Byli blisko
0
Trzymam kciuki za Red Bulls w MSL
0
P$G won z LM!
0
Fajny obrazek :P
0
lew23
a wiesz że Hiszpania wygrała euro??!!
0
Bayern - Juventus: Liczę na Bayern
Malaga - Dortmund: Mam nadzieję że ''bardzo polski'' zespół odpadnie
Real - Galatasaray: Real trafił na najsłabszego ale nie na słabego
0
Borrusia ma farta że trafia na takie łatwe zespoły...
0
David jest najlepszy!
0
chciałbym w 1/4 finału bayern. byłby mecz przyjaźni
0
KOCHAM TEN KLUB! NAWET JEŚLI BY PRZEGRALI 10:0 TO ODROBILIBY STRATY W DRUGIM MECZU! VEB!
0
jak bedzie 3-1 to wygra milan bo bramki na wyjezdzie
0
szkoda mi man utd
0
Teraz powtórka z Milanem
0
Sytuacja wygląda tak - Niby nie mamy napastnika - mamy oczywiście Ville i Tello ale oni nie grają bo grają Pedro i Sanchez którzy nic nie robią i niby nie mamy napastnika? Zabawne. Teraz to my obrońcy potrzebujemy.
0
Kolejny ŚO...
0
Dlaczego jak my wygrywamy to nic się nie dzieje a jak Real to sensacja? Ależ oni potężni
0
Rekordy nie są teraz ważne. Real nam kopie dupsko a Milan... już wolę nie mówić
0
Bario Malotelli?