0

Sam Ronaldinho mówił że Bayern jest faworytem.

0

sarna11 HAHAHA drewno? król strzelców EURO 2000 a ty mówisz że drewno. a słyszałeś może o kimś takim jak Ronaldo albo Stoiczkow?

0

Miki_Messi2001, Gomez to drewno? Mandzukić bez formy? Co ty ćpałeś 0_0

0

Boateng ładny gol

0

Zarówno Barca i Bayern w poprzednim sezonie nie zdobyły mistrzostwa Hiszpani/Niemiec a teraz to Real i Borrusia nie sięgają im do stóp. BĘDZIE MEGA WYRÓWNANIE.

0

Tylko nie Bayern!

0

Nie chciałbym trafić na Bayern. To co oni zrobili z Juve to jest masakra.

0

2008 - Porażka, 2009 - Zwycięstwo, 2010 - Porażka, 2011 - Zwycięstwo, 2012 - Porażka, 2013... Myślicie o tym co ja? :P

0

VkrzysiEkB, Tak, Ronaldo prowadzi mając 11 (wczoraj strzelił 2 Galatasaray)

0

Villa > Torres > Pedro

0

Ramos goni Pedro :P

0

666 komentarzy.

0

Gol Ramosa był ładny szkoda że Hiszpania nie wygrała z Francją. Byli blisko

0

Trzymam kciuki za Red Bulls w MSL

0

P$G won z LM!

0

Fajny obrazek :P

0

lew23
a wiesz że Hiszpania wygrała euro??!!

0

Bayern - Juventus: Liczę na Bayern
Malaga - Dortmund: Mam nadzieję że ''bardzo polski'' zespół odpadnie
Real - Galatasaray: Real trafił na najsłabszego ale nie na słabego

0

Borrusia ma farta że trafia na takie łatwe zespoły...

0

David jest najlepszy!

0

chciałbym w 1/4 finału bayern. byłby mecz przyjaźni

0

KOCHAM TEN KLUB! NAWET JEŚLI BY PRZEGRALI 10:0 TO ODROBILIBY STRATY W DRUGIM MECZU! VEB!

0

jak bedzie 3-1 to wygra milan bo bramki na wyjezdzie

0

szkoda mi man utd

0

Teraz powtórka z Milanem

0

Sytuacja wygląda tak - Niby nie mamy napastnika - mamy oczywiście Ville i Tello ale oni nie grają bo grają Pedro i Sanchez którzy nic nie robią i niby nie mamy napastnika? Zabawne. Teraz to my obrońcy potrzebujemy.

0

Kolejny ŚO...

0

Dlaczego jak my wygrywamy to nic się nie dzieje a jak Real to sensacja? Ależ oni potężni

0

Rekordy nie są teraz ważne. Real nam kopie dupsko a Milan... już wolę nie mówić

0

Bario Malotelli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?