Patrico297
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobre: 5-2-1
Złe: 4-3-2
0
TELLO THE BEST! 50 sekund na boisku i gol!
0
damian93r - Ten Ronaldo tylko na forsę leci -,-
0
Nie zapominajmy że Sergio został wybrany również do drużyny marzeń EURO 2012. Pamiętam jak w finale podał pięknie do Torresa. Jedno z najlepszych podań jakie widziałem. :)
0
0
niech ci szejkowie zrozumieją że pieniądze to nie wszystko. man. city, psg, anży... mają forsę a jakoś furory nie robią. -,-
0
Wolę Ville ale lepszym rozwiązaniem było by kupienie nowego napastnika np. Neymar
0
Veb
0
Fabregas powinien być wyżej
0
3 punkty pod choinkę :P
0
Niby chcemy go przytrzymać ale i tak pewnie grać ławę będzie :(
0
Moje typy:
Celtic - Juventus: Celtic może sprawić niespodziankę.
Valencja - PSG: Wyrównany mecz ale stawiam na PSG
Donieck - Borrusia: Borrusia zdecydowanie
Real - Man.Utd: Najlepszy mecz i najbardziej wyrównany. Pozostawiam bez zdania.
Porto - Malaga: Wyrównany ale Porto powinno dać radę
Arsenal - Bayern: Faworytem jest Bayern ale i tak jest wyrównanie
Galatasaray - Schelke: Chciałbym Galatasaray ale raczej Schalke wygra
Milan - Barca: Po Milanie została tylko nazwa. Raczej nie będziemy mieli problemów
0
RONALDO MOŻE DOSTAĆ NAJWYŻEJ ZŁOTY ŻEL DO WŁOSÓW
0
Oglądając 1 połowę stwierdzam że Pinto nas ratował.
0
Falcao posiedzi a Atletico z 2 lata wg. mnie jeszcze
0
Biedne rekordy. Messi tyle ich pobił :P
0
Arsenal ciekawie by było
0
Cholerni dziennikarze....
0
przecież prima aprilis było 9 miesięcy temu 0.0
0
nie rozumiem czemu wszyscy się nim tak podniecają... widzieliście jego karnego z Kolumbią albo występ na IO? Niech idzie do innego klubu i się podszkoli.
0
A tak przy okazji gdzie Ibrahimović z Francją na Euro?
0
Stoch. Neymar to ładna akcja nie bramka a Falcao to średnia...
0
VeB
0
Wolałbym żeby Real Wygrał z Atletico? Dlatego że jak by Atletico wygrało to by nas ciągle goniło a tak to byśmy im odskoczyli. Z resztą Real i tak ma 8 punktów mniej od nich...
0
Messi. Nieźle by było jak taki młody zawodnik zdobyłby 4 złote piłki z rzędu :)
0
Iniesta. Ronaldo się spalił jakoś. Messi srebrną. Trener: Vicente del Bosque
0
Zamiast Rooneya powinien być Ibrahimović...
0
Alonso? Toure? Nie wiem czy się śmiać czy płakać...
Gdzie Mata? Kross? -,-
0
Kurde! Czemu nasi najlepsi obrońcy mają kontuzje? Najpierw Abidal a teraz Alves.
0
Real żegnajcie! Wy już się nie liczycie.