0

Dobre: 5-2-1
Złe: 4-3-2

0

TELLO THE BEST! 50 sekund na boisku i gol!

0

damian93r - Ten Ronaldo tylko na forsę leci -,-

0

Nie zapominajmy że Sergio został wybrany również do drużyny marzeń EURO 2012. Pamiętam jak w finale podał pięknie do Torresa. Jedno z najlepszych podań jakie widziałem. :)

0

0

niech ci szejkowie zrozumieją że pieniądze to nie wszystko. man. city, psg, anży... mają forsę a jakoś furory nie robią. -,-

0

Wolę Ville ale lepszym rozwiązaniem było by kupienie nowego napastnika np. Neymar

0

Veb

0

Fabregas powinien być wyżej

0

3 punkty pod choinkę :P

0

Niby chcemy go przytrzymać ale i tak pewnie grać ławę będzie :(

0

Moje typy:
Celtic - Juventus: Celtic może sprawić niespodziankę.
Valencja - PSG: Wyrównany mecz ale stawiam na PSG
Donieck - Borrusia: Borrusia zdecydowanie
Real - Man.Utd: Najlepszy mecz i najbardziej wyrównany. Pozostawiam bez zdania.
Porto - Malaga: Wyrównany ale Porto powinno dać radę
Arsenal - Bayern: Faworytem jest Bayern ale i tak jest wyrównanie
Galatasaray - Schelke: Chciałbym Galatasaray ale raczej Schalke wygra
Milan - Barca: Po Milanie została tylko nazwa. Raczej nie będziemy mieli problemów

0

RONALDO MOŻE DOSTAĆ NAJWYŻEJ ZŁOTY ŻEL DO WŁOSÓW

0

Oglądając 1 połowę stwierdzam że Pinto nas ratował.

0

Falcao posiedzi a Atletico z 2 lata wg. mnie jeszcze

0

Biedne rekordy. Messi tyle ich pobił :P

0

Arsenal ciekawie by było

0

Cholerni dziennikarze....

0

przecież prima aprilis było 9 miesięcy temu 0.0

0

nie rozumiem czemu wszyscy się nim tak podniecają... widzieliście jego karnego z Kolumbią albo występ na IO? Niech idzie do innego klubu i się podszkoli.

0

A tak przy okazji gdzie Ibrahimović z Francją na Euro?

0

Stoch. Neymar to ładna akcja nie bramka a Falcao to średnia...

0

VeB

0

Wolałbym żeby Real Wygrał z Atletico? Dlatego że jak by Atletico wygrało to by nas ciągle goniło a tak to byśmy im odskoczyli. Z resztą Real i tak ma 8 punktów mniej od nich...

0

Messi. Nieźle by było jak taki młody zawodnik zdobyłby 4 złote piłki z rzędu :)

0

Iniesta. Ronaldo się spalił jakoś. Messi srebrną. Trener: Vicente del Bosque

0

Zamiast Rooneya powinien być Ibrahimović...

0

Alonso? Toure? Nie wiem czy się śmiać czy płakać...
Gdzie Mata? Kross? -,-

0

Kurde! Czemu nasi najlepsi obrońcy mają kontuzje? Najpierw Abidal a teraz Alves.

0

Real żegnajcie! Wy już się nie liczycie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?