Patrico297
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta jeszcze czego. David strzela gole w sekundę a Chiliskiemu Torresowi potrzeba na to stulecie. Będą braki w ataku
0
Gratulację David!
0
No Xavi No Barca
0
Ja bym bardzo chciał widzieć Neuera
0
Ja też gratuluję
0
Brawo!
0
Casillas do Barcelony? Prędzej Messi do Anży...
0
smlless zwróć uwagę że to Barceloński Casillas
0
nie będzie łatwo. to wiem na pewno.
0
mondli nie ta strona
0
Widocznie wszyscy oceniają mecze po jednej drużynie. MU chyba nikogo nie obchodzi :(
0
Messi 4-1 Ronaldo
0
Wow Falcao na 5 nie spodziewałbym się
0
kto dostał srebrną? prosze o odpowiedź
0
zastanawia mnie co na to Mourinho który mówił że jeśli nie dostanie jej Ronaldo to będzie przestępstwo :)
0
tak samo powie jak zgarnie 5,6 i 7 !
0
jeeeeeeeeest!!! Veb!
0
jak nie wiecie gdzie oglądać to nie czytacie tematu -,-
0
nie dziwie się że będzie lecieć BVB - Donieck zamiast Realu i MU. Zapewne większość Polaków woli ''boskiego'' Lewandowskiego zamiast porządnego widowiska
0
jedyne w czym Ronaldo jest lepszy od Messiego to chyba reprezentacja. Ronaldo zaszedł do Półfinału EURO a Messi do ćwierćfinału COPA AMERICA. Chciałbym żeby Messi wygrał bo fajnie by było jak by taki młody zawodnik zgarnął 4 ZP z rzędu
0
0
koniec! 4-0!
0
zal co za idioci faulują ciągle!
0
WOW! valdes obronił 1 na 1!
0
Montelq ja też :P
0
A co on ma na myśli mówiąc o tej niespodziadziance? Że wygrają 4-0?
0
Neuer powinien być wyżej tak samo jak Lloris
0
chcieć to oni sobie mogą. Villa ma zostać!
0
z powrotu Fabregasa się bardzo cieszę
0
w końcu!