0

Ta jeszcze czego. David strzela gole w sekundę a Chiliskiemu Torresowi potrzeba na to stulecie. Będą braki w ataku

0

Gratulację David!

0

No Xavi No Barca

0

Ja bym bardzo chciał widzieć Neuera

0

Ja też gratuluję

0

Brawo!

0

Casillas do Barcelony? Prędzej Messi do Anży...

0

smlless zwróć uwagę że to Barceloński Casillas

0

nie będzie łatwo. to wiem na pewno.

0

mondli nie ta strona

0

Widocznie wszyscy oceniają mecze po jednej drużynie. MU chyba nikogo nie obchodzi :(

0

Messi 4-1 Ronaldo

0

Wow Falcao na 5 nie spodziewałbym się

0

kto dostał srebrną? prosze o odpowiedź

0

zastanawia mnie co na to Mourinho który mówił że jeśli nie dostanie jej Ronaldo to będzie przestępstwo :)

0

tak samo powie jak zgarnie 5,6 i 7 !

0

jeeeeeeeeest!!! Veb!

0

jak nie wiecie gdzie oglądać to nie czytacie tematu -,-

0

nie dziwie się że będzie lecieć BVB - Donieck zamiast Realu i MU. Zapewne większość Polaków woli ''boskiego'' Lewandowskiego zamiast porządnego widowiska

0

jedyne w czym Ronaldo jest lepszy od Messiego to chyba reprezentacja. Ronaldo zaszedł do Półfinału EURO a Messi do ćwierćfinału COPA AMERICA. Chciałbym żeby Messi wygrał bo fajnie by było jak by taki młody zawodnik zgarnął 4 ZP z rzędu

0

0

koniec! 4-0!

0

zal co za idioci faulują ciągle!

0

WOW! valdes obronił 1 na 1!

0

Montelq ja też :P

0

A co on ma na myśli mówiąc o tej niespodziadziance? Że wygrają 4-0?

0

Neuer powinien być wyżej tak samo jak Lloris

0

chcieć to oni sobie mogą. Villa ma zostać!

0

z powrotu Fabregasa się bardzo cieszę

0

w końcu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?