0

Roura out

0

No cóż. Ja dalej kocham ten klub niezależnie czy będą przegrywać 3-1 czy 2-0

0

siema chłopaki już kupiłem chipsy na mecz. ile jest? ......o kur chyba zjem sam

0

Wystarczyła jedna bramka i już wiedziałem że się nie podniosą

0

3-0 nieeeeeeeeeeeeee

0

gol...a nie ma

0

pawlo93 ogarnij... czy roura zrobił ten faul?

0

ronaldo faul w karnym - karny
messi - nic sie nie dzieje

0

SEDZIA ZA JAJA POWIESZONY POWINIEN ZOSTAĆ!!!

0

na wyjeździe wymiatamy u siebie zamiatamy o co kaman

0

PO CO SPRZEDAŁ MAN UTD?!

0

w dupe 1-0

0

żeluś nie traf

0

a sorry tonie puyol to pique

0

puyol żółta!!

0

karny!!!

0

kurde! prześcieradła nie faulować!

0

kurde! blisko puyol

0

spell to byl iniesta

0

roura face :P

0

piotrek spoko - Prima aprilis za dwa miesiące

0

DLA TYCH DWÓCH DRUŻYN TO JEST JUŻ FINAŁ!

0

A...ten pan co wymiatał na MŚ 1998?

0

Co? Sanchez ma odejść? Tak! Już walizeczki pakujemy

0

Przynajmniej Chilijskiego Torresa nie ma

0

Bisz na Milan jakoś nie było stać

0

Genialny artykuł

0

Valdes jak mogłeś

0

Jezu nie rozumiem ludzi którzy się czepiają Ibry. A gdyby was też sprzedał jakiś klub i bylibyście w konflikcie z trenerem to co? Nie bylibyście źli? On ma swój charakter...

0

Villa! DAVID Villa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?