Patrico297
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roura out
0
No cóż. Ja dalej kocham ten klub niezależnie czy będą przegrywać 3-1 czy 2-0
0
siema chłopaki już kupiłem chipsy na mecz. ile jest? ......o kur chyba zjem sam
0
Wystarczyła jedna bramka i już wiedziałem że się nie podniosą
0
3-0 nieeeeeeeeeeeeee
0
gol...a nie ma
0
pawlo93 ogarnij... czy roura zrobił ten faul?
0
ronaldo faul w karnym - karny
messi - nic sie nie dzieje
0
SEDZIA ZA JAJA POWIESZONY POWINIEN ZOSTAĆ!!!
0
na wyjeździe wymiatamy u siebie zamiatamy o co kaman
0
PO CO SPRZEDAŁ MAN UTD?!
0
w dupe 1-0
0
żeluś nie traf
0
a sorry tonie puyol to pique
0
puyol żółta!!
0
karny!!!
0
kurde! prześcieradła nie faulować!
0
kurde! blisko puyol
0
spell to byl iniesta
0
roura face :P
0
piotrek spoko - Prima aprilis za dwa miesiące
0
DLA TYCH DWÓCH DRUŻYN TO JEST JUŻ FINAŁ!
0
A...ten pan co wymiatał na MŚ 1998?
0
Co? Sanchez ma odejść? Tak! Już walizeczki pakujemy
0
Przynajmniej Chilijskiego Torresa nie ma
0
Bisz na Milan jakoś nie było stać
0
Genialny artykuł
0
Valdes jak mogłeś
0
Jezu nie rozumiem ludzi którzy się czepiają Ibry. A gdyby was też sprzedał jakiś klub i bylibyście w konflikcie z trenerem to co? Nie bylibyście źli? On ma swój charakter...
0
Villa! DAVID Villa!