Patrico297
Dołączył/a: listopad 2012
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za chwilę połowa kibiców Barcy przejdzie na Milan
0
Alexis out.
Villa in!
0
Wracaj Abi wracaj!!!
0
Where is Villa? No Villa? No Barca
0
Skreślam to mało powiedziane. Jego wymazać trzeba.
0
CHOLERA JASNA! JEŚLI VILLA NIE GRAŁ A JORDI MYŚLAŁ ŻE JAK W WPUŚCI SANCHEZA TO COŚ STRZELI?! Grr...
0
Jak Villa nie gra to niech się nie dziwią potem że odejdzie
0
Zaraz... ''Roura zdecydował się w 72. minucie, ściągając z boiska Pedro, a wpuszczając na nie Pedro'' ? xd
0
Super! Już ci walizki pakujemy Sanchez!
0
Pinto jest świetny. On nam wystarczy
0
Ojej. Tak samo jest z Man.Utd. Tracą bramki ale prowadzą w lidze.
0
Brawo Pinto że nie poszedłeś w ślady Valdesa mimo iż jesteś 7 lat starszy.
0
Biedny Real. Messi bedzie ich jeszcze meczyc przez wiele lat
0
0
Kiedyś był Villa
Potem był Torres
Teraz Jest PEDRO
0
FCB vs. FCB
0
Nawet gdyby pomnożyć przez 10 Sancheza to nie wyszedłby Villa. Villa THE BEST!
0
przecież taki news był już -,-
0
Mam nadzieję że nie będzie jak z Ibrahimoviciem i Eto'o. Może być tak samo z Neymarem i Villą.
0
esquena Tito!
0
lukasz16z3 kolejne dziecko które musi hejtować na stronie rywala
0
No ale musicie przyznać że ostatnio czadu dał Pedro - Hat-trick z Białorusią
0
Niestety prawda. Villa to wielki zawodnik ale nie. Musi grać Chilijski Torres bo miał kontuzję i odpadnie mu głowa jak będzie grać.
0
zależy jak wypadnie na pucharze konfederacji. w copa america dał ciała na 100%
0
FanRealu90 masz się czym chwalić - idziesz spać o 16:00
0
Czemu Davida nikt nie docenia? -,-
0
a no tak ale wtopa :>
0
Na Urugwaj stawiam taką 11:
Casillas
Ramos Pique Puyol Alba
Silva Xavi Iniesta Alonso
Pedro Villa
0
Nie oddamy króla strzelców ME 2008!
0
Real na początku sezonu miał fatalną formę. Ale z nami wywalczył remis. Będę trzymać kciuki tym bardziej że gramy na wyjeździe