0

Za chwilę połowa kibiców Barcy przejdzie na Milan

0

Alexis out.
Villa in!

0

Wracaj Abi wracaj!!!

0

Where is Villa? No Villa? No Barca

0

Skreślam to mało powiedziane. Jego wymazać trzeba.

0

CHOLERA JASNA! JEŚLI VILLA NIE GRAŁ A JORDI MYŚLAŁ ŻE JAK W WPUŚCI SANCHEZA TO COŚ STRZELI?! Grr...

0

Jak Villa nie gra to niech się nie dziwią potem że odejdzie

0

Zaraz... ''Roura zdecydował się w 72. minucie, ściągając z boiska Pedro, a wpuszczając na nie Pedro'' ? xd

0

Super! Już ci walizki pakujemy Sanchez!

0

Pinto jest świetny. On nam wystarczy

0

Ojej. Tak samo jest z Man.Utd. Tracą bramki ale prowadzą w lidze.

0

Brawo Pinto że nie poszedłeś w ślady Valdesa mimo iż jesteś 7 lat starszy.

0

Biedny Real. Messi bedzie ich jeszcze meczyc przez wiele lat

0

0

Kiedyś był Villa
Potem był Torres
Teraz Jest PEDRO

0

FCB vs. FCB

0

Nawet gdyby pomnożyć przez 10 Sancheza to nie wyszedłby Villa. Villa THE BEST!

0

przecież taki news był już -,-

0

Mam nadzieję że nie będzie jak z Ibrahimoviciem i Eto'o. Może być tak samo z Neymarem i Villą.

0

esquena Tito!

0

lukasz16z3 kolejne dziecko które musi hejtować na stronie rywala

0

No ale musicie przyznać że ostatnio czadu dał Pedro - Hat-trick z Białorusią

0

Niestety prawda. Villa to wielki zawodnik ale nie. Musi grać Chilijski Torres bo miał kontuzję i odpadnie mu głowa jak będzie grać.

0

zależy jak wypadnie na pucharze konfederacji. w copa america dał ciała na 100%

0

FanRealu90 masz się czym chwalić - idziesz spać o 16:00

0

Czemu Davida nikt nie docenia? -,-

0

a no tak ale wtopa :>

0

Na Urugwaj stawiam taką 11:
Casillas
Ramos Pique Puyol Alba
Silva Xavi Iniesta Alonso
Pedro Villa

0

Nie oddamy króla strzelców ME 2008!

0

Real na początku sezonu miał fatalną formę. Ale z nami wywalczył remis. Będę trzymać kciuki tym bardziej że gramy na wyjeździe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?