27

@michaleu bo jest tu bardzo duzo ludzi którzy wgl nie mają poczucia humoru. i druga jest że boli niektórych prawda którą gada na temat Barcy. Ja go tam lubie słuchać

0

@hoeniker właśnie prędzej mi się wydaje z zespołami pokroju eibar itp gral maks 60 min zeby z topką grał przez 90 min na swoim poziomie

12

@Chwytliwy ARGENTYŃSCY

0

@ViscaBarca123 Yaya Toure 2 ! :)

0

80 min Werder- Heidenheim , 0 strzalow na bramke , fenomen

0

0

Nie wiem gdzie Pawłowski w walce Alana widział skrętówke , ale co tam

1

Antuła co pech dziś :D

0

Rakieta wejście roku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ściah XDDDDDDDDD

0

@RonnieXavi Gamer juz powiedzial że do 66 nie zbije. 70 to jego kategoria

0

Ale piłka TAA z lewitki do Robertsona chapeau bas !

0

Zajebisty meczyk,Liverpool klasa. Prawie jak Barca za Valverde :))))))

1

@ShowMe dokładnie, ale nasz ''boss'' tego chyba nie widzi

0

Busquets.. Nie da się patrzeć na jego gre. Co gość ma spadek formy...

2


Piękne czasy , choć to wcale nie tak dawno ;)

3

Najlepsza akcja meczu to i tak jak vidal wyjaśnił typa żeby zrobić miejsce Messiemu , no hit :D Teraz tylko znaleźć shota gdzieś z tego haha

0

Vidal z automatu 1 skład powinien dostać w nast. meczu za to wejście z Interem. Dzik!

0

@Suzu Na żywo niesamowicie to wyglądało

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamiVeB taa siatkówka weszła 3/3 , pierwszy meczyk lm i w pizd*

0

Czy posiada ktoś fajny link do dzisiejszego meczu ?

0

@degor102 imo , jeszcze ich doścignie

0

@Cave '' To samo czeka Tony’ego Fergusona, jeśli dojdzie do jego walki z Khabibem Nurmagomedovem i trafi ona do parteru. O tym zresztą, że solidni zapaśnicy nie dadzą się nabrać na jego szalone freestyle jiu-jitsu El Cucuy przekonał się już w starciach z Dannym Castillo, który przed laty skontrolował go z góry, oraz Kevinem Lee, który porozbijał go w pierwszej rundzie. Khabib Nurmagomedov to grappler o dwie klasy lepszy – pod każdym względem! – od tej dwójki, więc'' Bardzo mądrze napisane
Khabib inny level

0

@Coldi89 ja akurat lece pierwszy raz i kupilem na oficjalnej stronie

1

@eydem SteelSeries Rival 110 , bardzo fajna , polecam ;)

1

Nie ma ch*** na Khabiba. Gość jest maszyną , zrobi 30-31;0 i pewnie odejdzie jako undefeated , undisputed lightweight champion.Tyle ludzi próbowało go pokonać a chłop w 28 walkach przegrał tylko 1(!) runde.Maszyna :)

1

@Chwytliwy tak jak w klatce - bardzo dobrze ;)

1

@Krisgum mam nadzieje ze szybko sie skonczy te studio na polsat sport i puszczą juz gale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?