Pawelm1999
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
@michaleu bo jest tu bardzo duzo ludzi którzy wgl nie mają poczucia humoru. i druga jest że boli niektórych prawda którą gada na temat Barcy. Ja go tam lubie słuchać
0
@hoeniker właśnie prędzej mi się wydaje z zespołami pokroju eibar itp gral maks 60 min zeby z topką grał przez 90 min na swoim poziomie
12
@Chwytliwy ARGENTYŃSCY
0
@ViscaBarca123 Yaya Toure 2 ! :)
0
80 min Werder- Heidenheim , 0 strzalow na bramke , fenomen
0
@ForcaMilosz +1
0
Nie wiem gdzie Pawłowski w walce Alana widział skrętówke , ale co tam
1
Antuła co pech dziś :D
0
Rakieta wejście roku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ściah XDDDDDDDDD
0
@RonnieXavi Gamer juz powiedzial że do 66 nie zbije. 70 to jego kategoria
0
Ale piłka TAA z lewitki do Robertsona chapeau bas !
0
Zajebisty meczyk,Liverpool klasa. Prawie jak Barca za Valverde :))))))
1
@ShowMe dokładnie, ale nasz ''boss'' tego chyba nie widzi
0
Busquets.. Nie da się patrzeć na jego gre. Co gość ma spadek formy...
2
Piękne czasy , choć to wcale nie tak dawno ;)
3
Najlepsza akcja meczu to i tak jak vidal wyjaśnił typa żeby zrobić miejsce Messiemu , no hit :D Teraz tylko znaleźć shota gdzieś z tego haha
0
Vidal z automatu 1 skład powinien dostać w nast. meczu za to wejście z Interem. Dzik!
0
@Suzu Na żywo niesamowicie to wyglądało
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kamiVeB taa siatkówka weszła 3/3 , pierwszy meczyk lm i w pizd*
0
Czy posiada ktoś fajny link do dzisiejszego meczu ?
0
@degor102 imo , jeszcze ich doścignie
0
@Cave '' To samo czeka Tony’ego Fergusona, jeśli dojdzie do jego walki z Khabibem Nurmagomedovem i trafi ona do parteru. O tym zresztą, że solidni zapaśnicy nie dadzą się nabrać na jego szalone freestyle jiu-jitsu El Cucuy przekonał się już w starciach z Dannym Castillo, który przed laty skontrolował go z góry, oraz Kevinem Lee, który porozbijał go w pierwszej rundzie. Khabib Nurmagomedov to grappler o dwie klasy lepszy – pod każdym względem! – od tej dwójki, więc'' Bardzo mądrze napisane
Khabib inny level
0
@Coldi89 ja akurat lece pierwszy raz i kupilem na oficjalnej stronie
1
@eydem SteelSeries Rival 110 , bardzo fajna , polecam ;)
1
Nie ma ch*** na Khabiba. Gość jest maszyną , zrobi 30-31;0 i pewnie odejdzie jako undefeated , undisputed lightweight champion.Tyle ludzi próbowało go pokonać a chłop w 28 walkach przegrał tylko 1(!) runde.Maszyna :)
1
@Chwytliwy tak jak w klatce - bardzo dobrze ;)
1
@Krisgum mam nadzieje ze szybko sie skonczy te studio na polsat sport i puszczą juz gale