Pawelm1999
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@neymarjr_143 Islam Makhachev , barboza , felder , blaydes. Super gala jak dla mnie
0
@Kajtek77 Pisali coś że przez siatkówke kobiet nie ujrzymy całej gali a 2 ostatnie walki. Oby tak sie nie stało.
Khabib decyzja
0
@BarcaInfo Cięzko mówić z Leo w innym języku niż w Hiszpańskim :D
0
Witam , zna ktoś może najlepszą/najtanszą stronkę żeby kupić loty do Barcelony ?
0
@pomi11 według mnie jedyny błąd jaki zrobił to za późna 3 zmiana, tak to nie mam żadnych zastrzeżeń do niego dzis
0
@Naturopata no widział ze taki rafinha ( znów ) kopie sie po czole , semedo również , 2 najsłabsze ogniwa siema i gra ruszyła.
10
Akurat dziś to do valverde nie można sie przyczepić , zmiany zrobił super , nie jego wina ze nikt nie pilnowal goscia z osasuny albo ze pique sie w siatkarza bawił
1
@jacobFCB okej , rozumiem taką odpowiedź ;)
1
@jacobFCB rzucil sie bo psyche ma słabą a słyszał pod swoim adresem mnóstwo nie fajnych słow. Ja tez jestem tego zdania że sie źle zachował. Ale i tak będe uwazał że jest duzo innych lepszych rzeczy do roboty niż hejtowanie goscią który jak by nie patrzeć walczył o mistrzostwo świata i do czasu nokautu nie wyglądał źle
0
@reakwon mam nadzieje ze to bait :D
0
@jacobFCB i żeby nie było nie jestem żadnym fanem szpilki, ale ostatnią rzeczą jaką powinniśmy robić to hejtować goscia który osiągnął o wiele wiecej niż my :)
1
@jacobFCB i po co tak piszesz xd ? chłop wraca , wiadomo forma nie ta, ale co ma teraz zrobic po napływie tylu hejtów , ludzi którzy jedynie potrafią wypisywac głupoty w internecie ? siedzieć na dupie ? fajnie ze sie nie poddaje choć juz wielkich walk mieć nie bedzie raczej
0
@Adamski69 pewnie trafne stwierdzenie.
0
Witam. Chciałbym 25 września jechac na mecz Barcy z Villareal. Nigdy nie byłem na takim wyjeździe i prosiłbym żeby ktoś ''doświadczony'' w tym aspekcie napisal na pw żeby tutaj nie robić spamu :)
0
@msmsms Jaką yerbe pijesz? kupilem ostatnio i mam 10 próbek do spróbowania :D
0
@Ghandi ale walki w parterze, gdzie facet ujeżdża faceta są niesmaczne
jak ktoś nie rozumie Jiu Jitsu to do typowego Janusza moze to być niesmaczne .
Musisz pooglądać filmiki na yt z MŚ ADCC , gdzie poziom grapplingu jest na najwyzszym światowym poziomie. Może zmienisz zdanie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Encore Imo najlepszy serial jaki powstał
0
nigdzie nie napisalem ze dembele jest lepszy od neymara
0
@fajny_football Mądrego to aż miło posluchac. Hristo dobra morda
0
@maly2012 serio ?
0
@fajny_football Dembele za Neymara i jazda ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Grzesior667 Pettis * Poirier to z Khabibem we wrzesniu xd
Ja najbardziej chce wlasnie zeby romero wygral bo nie lubie tego brazola, no i licze na cormiera. Diaz wydaje mi sie ze tez nie da rady Pettisowi , który w 170lb radzi sobie dobrze jak narazie
0
w 100% Diss dobrze gada na temat Neymara , pomijając jego inne filmiki tutaj sie zgadzam z nim w każdym zdaniu. Piłkarzem jest mega, ale imo nie jest aktualnie nam w ogóle potrzebny
0
@adamek1910 Semedo tez pewno chce żeby Neymar wrócił
0
@Grzesior667 jedna z lepszych gal w tym roku , a 3 ostatnie pojedynki sztoosik
0
@Explode no tak ale co dalej ? Suarez,Messi , Dembele , Griezmann + jeszcze Neymar? To nie może zadziałać , chyba że wtedy jeszcze Dembele out co według mnie było by głupotą
6
I po takim meczu warto sobie zadać pytanie czy tak na prawdę Neymar jest nam potrzebny, a jeżeli jest to gdzie go ''upchać'' przy tylu grajkach w napadzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika