0

dokładnie :D

1

''w ciągu kilku godzin'' , jak pięknie ! XDDD

9

Dobra , wracam za 2h z treningu I bedzie fichado . Potwierdzone info ;)

0

Nr7 Messi i gol na 3;2 z Realem :D

3

ciężko teraz ocenić podobną wartość rynkową. Na pewno isco , pierwszy gość co mi przychodzi do głowy. Bocznych obrońców również Real ma świetnych

0

być może ZDF , choć pewny nie jestem

0

Caly czas sie bede odnosił do akcji z Verrattim , tu też było, że pewny, sklady z nim były budowane a każdy wie jak sie skończyło, Trzeba czekac na oficjalke i tyle

0

Otóż to ;>

0

Dzień dobry to miało być z Verrattim :D

0

a tam jeden dzień. pare miesięcy wytrzymaj :D

0

budzik na 2;00 a potem wyczekiwanie na UFC ! ;>

0

Spokojnie 4;00 bedzie na 100% ;)

0

puszczają puszczają . 4;00 kumpel ;D

0

I na lewej pogrywał i na prawej ;>

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nieee , miejsce JJ jeest w 93 , co prawda gadał o walce z Brockiem , ale i tak do tej walki nie dojdzie ;D No i mam nadzieje że Cowboy pokona Lawlera . Super gala sie zapowiada ;>

0

Ale czy wy nie rozumiecie że stety, niestety Gomes nigdzie sie nie rusza w tym okienku . Arda ok , to predzej , ale Gomes zostaje jeszcze przynajmniej na rok

0

Ale mi sie chce śmiać jak piszecie 100mln + Verratti i Ney może sobie iść. No kurde , 2 najlepszy grajek w zespole i tak łatwo sie go pozbyć? Żadne Hazardy , Dybale itp nie zastąpią Neya i tyle. Jedyne jego miejsce to Barcelona :)

0

Tak ale nie mów że to są kelnerzy
Zresztą i tak nie dojdziemy do porozumienia
Ty masz swoje zdanie a ja swoje i tyle

0

Ty sobie lepiej zmień nick na kelner. Bo Chris Arreola kelner , bo Gerard Washington kelner . To są bdb bokserzy ale to pewnego goscia kelner. I kto tu nei ma pojęcia XD

0

Komentarz usunięty

0

Mollo kelner ? :D

1

ale spokojnie gościu XD

0

a jak nie Cou , to Eriksen , myśle że łatwiejsza opcja do pozyskania , ale co my tam mamy do gadania ;/

0

Najgorsze jest to że mało jest takich zawodników jak Verratti. Taką pomoc co ma Real to każda drużyna na świecie im może pozazdrościć.

0

Cou tez bedzie pewnie bardzo ciezko wyciągnąć ;/

0

Ja tylko przypominam tym co interesują sie sztukami walki , ze dzisiaj w nocy Daniel Omielańczuk zawalczy na gali UFC 213 , a w Co-Main Event zawalczy niesamowity Yoel Romero . Poczatek o 4;00 w Extreme ;>

0

Juz 10;7 ! Trzeba gonić :D

0

Czy ja wiem czy Denis jest niedoceniany. Nie można tak powiedziec wg mnie. Gdyby grał co mecz super to wtedy tak. Niedoceniany może być Busquets który jest mistrzem na swojej pozycji , ale np przez nasze Trio czesto jest właśnie niedoceniany

1

Audica a3 8l , serdecznie polecam ! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?