0

jak najbardziej BJJ :)

7

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Podobnie kolego tylko zamiast Wrzoska to chyba jednak Erbst no i mam dylemat w walce Narkun v Wójcik

0

Ale jestes idiotą w tym momencie :D jest 11 pojedynków z ktorych 10 jest na bardzo wysokim poziomie. Powtarzam to już którejś osobie , że jak bedziesz ogladać gale to zawsze podczas pojedynku koks vs popek mozesz isc sobie zrobic kolacje itp. Ale nie , bo zazwyczaj ci co najbardziej hejtują te zestawienie będą je z wielkim zaciekawieniem oglądać . Ksw robi świetną robote z narodowym na skale światową a znajdą sie ludzie którzy gadają '' kto bedzie ogladał ten cyrk '' .. Szkoda że ten naród jest tak głupi w niektórych sprawach...

0

Czemu cyrk polaczku cebulaczku ?

1

Nooo, to wiemy ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Albo wydać 4 dychy na najlepszą galę ksw w historii i po problemie ;)

0

Co ty masz do Digne czy Turana gosciu..

0

Luis Enrique tez jakiegos super doswiadczenia z gwiazdami to nie mial

1

Ludzie ale macie bol dupy xd Tak ciezko wam przyznac ze Real gra super pilke I Liga Mistrzow to narazie ich Liga . Tak , sedzia im pomogl w rewanzu z bayernem ale gdyby taki pajac vidal strzelil na 2;0 to calkiem inny mecz by byl. Jak najbardziej zasluzyli na final I gdy zagraja swoje to juve tez pewnie jebną w finale. No,ale obym sie mylił. Czasem trzeba docenic klase najwiekszego rywala a nie gadac o fartach , latwych drabinkach , czerwonych kartkach itp. Z calego serca zycze Buffonowi aby wygral sobie w koncu ta LM ale trzeba powstrzymac ten niesamowity Real ;)

0

Sprawa z uchodźcami według mnie jest bardzo dobra dla państwa .

7

Najbardziej kibicuje partii Kukiz15, Pomysł Pana Pawła na swoją partie podoba mi sie najbardziej . Wole też gdy władze ma PiS które coś robi dla państwa niż ci z Platformy którzy przez 8 lat nic pożytecznego nie zrobili . Nawet ''głupie'' 500+ które wprowadziło PiS dało dużo niektórym . Wiadomo są przeciwnicy tego ( Duża większość to ludzie z PO którzy mają ból dupy po prostu ) , ale wszystkich nie zadowolisz ;)

1

''bez wiekszych problemow ''
to chyba inny pojedynek oglądaliśmy
wygrał przez piękne KO ale czy bez problemów ?
nie powiedziałbym

0

Ale ten Gomes jest świetny , kolejny , już 38 (?) mecz w tym sezonie na najwyzszym poziomie. Geniusz....
Nwm w czym gorszy byl Denis Suarez , że Lucho go zaraz po przerwie zdjął , no ale tego sie nie dowiemy
Kolejny mecz w którym nie wykorzystujemy potknięcia Realu ;/

2

Można śmiało powiedzieć że gorzej zostały wydane pieniadze na Gomesa niż te 20 mln na Mathieu 2 sezony temu..
Na 37 meczy Gomesa , w tym sezonie , w ilu zagrał na miare oczekiwań ? Bo ja sobie przypominam jedynie ten z Sevillą w Superpucharze. Alena mial lepsze 5 min niż ten cały mecz

27

''Uefa daje 0% szans Barcelonie na awans do 1/4 ''
Taaaaa mmmm ;)

0

Może i kpina , ale jeszcze większą kpiną jest fakt jak Bisping ucieka przed walką z Romero. Nie wiem jakim cudem ten facet jest jeszcze mistrzem w 84kg..

0

Jak wskoczy walka Marcina to super, ale wątpie w to .

0

a ja zaś liczylem na Khabiba . Chciałem żeby był dalej niepokonany w tym sporcie. No ale jeszcze troche pewnie poczekamy na ten pojedynek. Jak dla mnie najciekawszy w 70kg

0

czemu ze względu na tą walke? Przecież tak samo interesująca walka to rewanż Woodleya z Thompsonem. Wiadomo że gala straci i to bardzo ale walka wieczoru i tak wedlug mnie jest ciekawsza

5

Jedna pozytywna rzecz dzisiejszego dnia to taka że Polak bardzo dobrze prowadzil dzisiejsze zawody
Ps. Verratti jest niesamowity .

1

Zresztą kurde , gość który wykręca 49/0 to jednak o czymś świadczy. Nie mówie że zawsze walczył z najlepszymi ale sam fakt ;)

1

A zaś według mnie ma podstawy żeby mówić o sobie że jest wielki i dobry ;)

1

przereklamowany XDDDDDD

0

Jeżeli walka faktycznie się odbędzie to postawiłbym pieniądze na Floyda. McGregor co prawda wygrywa większość pojedynków przez TKO/KO ale nie widzi mi sie żeby wygrał, niemniej jednak kibicowałbym mu w tej walce :)

0

I nigdzie też nie napisałem że Stoch musi cały czas wygrywać .

0

Mnie na przykład bardzo obchodzi jak Polska drużyna pokazuję siłę na Majorze. Zresztą final oglądało ponad 1,3mln ludzi , to chyba kogoś jednak obchodzi. I nie płacze , tylko napisałem że zły dzień pod względem sportowym i esportowym jak dla mnie , więc wyluzuj ziomek

3

Zależy do kogo . Bardziej lubie Nadala dlatego tak napisałem , a kogo ty juz bardziej lubisz to twoja sprawa

6

- Barca traci punkty
- Rafa przegrywa w finale
- Kamil Stoch 5
- Virtus Pro po znakomitej walce przegrywa w finale ;c
- Real jak narazie wygrywa

Bad day ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?