0

@Grzesior667 Albo Busi z De Jongiem od 1 minuty

0

@Lewando Skazany na Śmierć > wszystko imo

0

myślisz ze w ufc jest każdy czysty i nie biorą ? XDD

0

i również zara po meczu dodał wpis : '' Szacunek Leo'' ;)

0

Miałem okazje oglądać jak sobie radzi w okregówce w Oderce i nie byl jakąś wyróżniającą sie postacią. Dostał tyle szans , juz nie gadam od samej Odry bo inne kluby przed , tez dały mu szanse a niestety wszystko zaprzepaścił

0

wystarczy spojrzeć po meczu juve , kiedyś realu bądż teraz po meczu barcy co ludzi boli :D

0

Ale duzo tutaj ludzi boli to że wspomina o CR w trakcie meczu ( choć znów aż tak duzo to nie wspomniał , nie przesadzajmy ) , a dla mnie to spoko rzecz, niech porównują do końca życia tych 2 ''kosmitów'' i tyle

3

Taki jest niepoważny a nie w jednym wywiadzie mówił że Messi > Ronaldo . IMO jeden z najlepszych dziennikarzy/komentatorów

1

Mateusz Swięcicki , gość który gadał nie raz że Messi jest lepszym piłkarzem niż CR , pozdrawiam ;)

0

Nie ma sie do czego dojeba* to juz nawet do takiego czegoś. No jak debile

6

Tutaj większość boli że to Cr7 gra dalej niż że Atleti odpada :D
Prawda jest taka że Atleti nie wyszlo na ten mecz, 0 strzalow celnych przez caly mecz, a Mister Champion znów dał o sobie znać

0

Spójrz na to z innej strony , najlepsza Barca nawet nie obroniła Ligi mistrzów a co dopiero 3 razy pod rząd ją wygrać

0

Karim mu troszke note podratował

0

Ale jednak te 3 LM z rzędu , pomijając wszystkie pomyłki sędziego itp , zostaną w historii klubu na zawsze i IMO rzecz nie do powtórzenia

0

NaVi vs Faze i Renegades vs MiBr chyba najciekawsze
Astralis pewnie sie przejedzie po Szwedach ,

7

Luis Enrique na trybunach to nie wypadało wygrać inaczej niż 6;1

3

''Ale ta Barca Valverde jest nuudna '' :D

1

Jeden z lepszych seriali jak dla mnie. Mam nadzieje że szybko 3 sezon zobaczymy

6

Ten Vidal jest niesamowity haha :D

1

Jednak będzie bałagan. RFEF potwierdza, że Barcelona złamała przepisy i Chumi nie mógł grać z Levante. RFEF spodziewa się skargi Levante, którą rozważy TAS. Ma się on zebrać w trybie natychmiastowym i zadecydować o ew. wyrzuceniu Barçy z Pucharu jeszcze przed piątkowym losowaniem-J.Kręcidło

1

A to swoją drogą , Janek gość z klubu to trzymamy kciuki za niego w 100%

1

I tak UFC juz przez tą akcje ma 5 mln $ w plecy. Mam nadzieje że Alex pojedzie czarnucha i w końcu zdobedzie ten pas 93kg.

2

Prawie jak Andre Gomes

10

Messi 47 , Lewy 45 , Ronaldo 45 bramek w roku kalendarzowym . Pewnie któryś z nich dobije do 50 ale te 91 bramek co Leoś strzelił w 2012r to jest cos nieprawdopodobnego

7

''W przeciwieństwie do innych miejsc , gdzie niektórzy uważają się za lepszych od innych'' Powiedzial Ronaldo XD

0

Ugra ale w 52 a nie w 57

2

Gość ma niemożliwego pecha, liczyłem na Diabła Tasmańskiego ale zastępstwo również ogień ;)

0

co zrobił takiego dobrego ?

0

+1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?