Pawelm1999
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Grzesior667 Albo Busi z De Jongiem od 1 minuty
0
@Lewando Skazany na Śmierć > wszystko imo
0
myślisz ze w ufc jest każdy czysty i nie biorą ? XDD
0
i również zara po meczu dodał wpis : '' Szacunek Leo'' ;)
0
Miałem okazje oglądać jak sobie radzi w okregówce w Oderce i nie byl jakąś wyróżniającą sie postacią. Dostał tyle szans , juz nie gadam od samej Odry bo inne kluby przed , tez dały mu szanse a niestety wszystko zaprzepaścił
0
wystarczy spojrzeć po meczu juve , kiedyś realu bądż teraz po meczu barcy co ludzi boli :D
0
Ale duzo tutaj ludzi boli to że wspomina o CR w trakcie meczu ( choć znów aż tak duzo to nie wspomniał , nie przesadzajmy ) , a dla mnie to spoko rzecz, niech porównują do końca życia tych 2 ''kosmitów'' i tyle
3
Taki jest niepoważny a nie w jednym wywiadzie mówił że Messi > Ronaldo . IMO jeden z najlepszych dziennikarzy/komentatorów
1
Mateusz Swięcicki , gość który gadał nie raz że Messi jest lepszym piłkarzem niż CR , pozdrawiam ;)
0
Nie ma sie do czego dojeba* to juz nawet do takiego czegoś. No jak debile
6
Tutaj większość boli że to Cr7 gra dalej niż że Atleti odpada :D
Prawda jest taka że Atleti nie wyszlo na ten mecz, 0 strzalow celnych przez caly mecz, a Mister Champion znów dał o sobie znać
0
Spójrz na to z innej strony , najlepsza Barca nawet nie obroniła Ligi mistrzów a co dopiero 3 razy pod rząd ją wygrać
0
Karim mu troszke note podratował
0
Ale jednak te 3 LM z rzędu , pomijając wszystkie pomyłki sędziego itp , zostaną w historii klubu na zawsze i IMO rzecz nie do powtórzenia
0
NaVi vs Faze i Renegades vs MiBr chyba najciekawsze
Astralis pewnie sie przejedzie po Szwedach ,
7
Luis Enrique na trybunach to nie wypadało wygrać inaczej niż 6;1
3
''Ale ta Barca Valverde jest nuudna '' :D
1
Jeden z lepszych seriali jak dla mnie. Mam nadzieje że szybko 3 sezon zobaczymy
6
Ten Vidal jest niesamowity haha :D
1
Jednak będzie bałagan. RFEF potwierdza, że Barcelona złamała przepisy i Chumi nie mógł grać z Levante. RFEF spodziewa się skargi Levante, którą rozważy TAS. Ma się on zebrać w trybie natychmiastowym i zadecydować o ew. wyrzuceniu Barçy z Pucharu jeszcze przed piątkowym losowaniem-J.Kręcidło
1
A to swoją drogą , Janek gość z klubu to trzymamy kciuki za niego w 100%
1
I tak UFC juz przez tą akcje ma 5 mln $ w plecy. Mam nadzieje że Alex pojedzie czarnucha i w końcu zdobedzie ten pas 93kg.
2
Prawie jak Andre Gomes
10
Messi 47 , Lewy 45 , Ronaldo 45 bramek w roku kalendarzowym . Pewnie któryś z nich dobije do 50 ale te 91 bramek co Leoś strzelił w 2012r to jest cos nieprawdopodobnego
7
''W przeciwieństwie do innych miejsc , gdzie niektórzy uważają się za lepszych od innych'' Powiedzial Ronaldo XD
0
Ugra ale w 52 a nie w 57
2
Gość ma niemożliwego pecha, liczyłem na Diabła Tasmańskiego ale zastępstwo również ogień ;)
0
Oderka zawsze z klasą :)
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/45883873_2447217428627548_7086397645547110400_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=fe0f8b3e934bed13b0b0f9566c0da14b&oe=5C822F17
0
co zrobił takiego dobrego ?
0
+1