0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dokładnie , mega kawałek,

0

kiedy to zleciało :D

5

Przypominają sie czasy okienka i transfery coutinho/verrattiego haha

0

Z tą LM to Cie troche poniosło :D

0

Czy ja wiem czy taki ciekawszy :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Komentarz usunięty

1

Bardzo lubie tego Szweda. Dał walke roku Z JJ . Z Cormierem troszeczke mu zabrakło do tego aby miał ten pas. Teraz wygra jakąś walkę i mam nadzieje na rewanż z Cormierem , bo jak wiemy Z JJ nie ma na co liczyc ;)

0

mi również przegrali . Mówili dawaj X2 , bedzie fajnie , pewniaczek

8

Najlepsze jest to że BigSam ma 60 mln klauzuli :D

0

X2 łatwoo ;D

1

a Ci powiem ze nawet sobie mógł gola strzelić ;D

5

Zmień sobie jedną literke u Carvajala bo zaraz kondomy cie napadną że nie znaja takiego zawodnika

0

Oki

17

Chyba najbardziej na tym transferze Neymara to Alba skorzystał . Znakomity występ !

0

nooo pewnie mu o to chodzilo :D

1

Jestem tylko ciekaw co te kondomy z zarządu powiedzą gdy sie okienko skończy ..Pare dni temu Robcio gadał 1-2 transferach a tu zostalo niecałe 4h do końca i raczej nic sie nie zapowiada że kogoś ściągną

0

niech są . mi akurat nie przeszkadzają ;D

1

epika , liryka, wrzutki Angela :D

0

bo gra 81735892735825093 razy lepiej niż inni młodzi w FCB

9

A może po prostu tak chciał napisać ?

0

A niektórzy gadają że Suarez bez formy XD
Przeciez Luis w takim meczu by mial hattricka jak nic ;D

3

Ja tam go bardzo lubie i nie sądze że publika mu do głowy odbiła. Po prostu innych boli to że mówi prawde i tyle

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

noo Melisa by sie sprzydała jak sie patrzy na te plotki wszystkie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jooo miyszkom, u nas najgorsze minęło ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?