Pawelm1999
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dokładnie , mega kawałek,
0
kiedy to zleciało :D
5
Przypominają sie czasy okienka i transfery coutinho/verrattiego haha
0
Z tą LM to Cie troche poniosło :D
0
Czy ja wiem czy taki ciekawszy :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Komentarz usunięty
1
Bardzo lubie tego Szweda. Dał walke roku Z JJ . Z Cormierem troszeczke mu zabrakło do tego aby miał ten pas. Teraz wygra jakąś walkę i mam nadzieje na rewanż z Cormierem , bo jak wiemy Z JJ nie ma na co liczyc ;)
0
mi również przegrali . Mówili dawaj X2 , bedzie fajnie , pewniaczek
8
Najlepsze jest to że BigSam ma 60 mln klauzuli :D
0
X2 łatwoo ;D
1
a Ci powiem ze nawet sobie mógł gola strzelić ;D
5
Zmień sobie jedną literke u Carvajala bo zaraz kondomy cie napadną że nie znaja takiego zawodnika
0
Oki
17
Chyba najbardziej na tym transferze Neymara to Alba skorzystał . Znakomity występ !
0
nooo pewnie mu o to chodzilo :D
1
Jestem tylko ciekaw co te kondomy z zarządu powiedzą gdy sie okienko skończy ..Pare dni temu Robcio gadał 1-2 transferach a tu zostalo niecałe 4h do końca i raczej nic sie nie zapowiada że kogoś ściągną
0
niech są . mi akurat nie przeszkadzają ;D
1
epika , liryka, wrzutki Angela :D
0
bo gra 81735892735825093 razy lepiej niż inni młodzi w FCB
9
A może po prostu tak chciał napisać ?
0
A niektórzy gadają że Suarez bez formy XD
Przeciez Luis w takim meczu by mial hattricka jak nic ;D
3
Ja tam go bardzo lubie i nie sądze że publika mu do głowy odbiła. Po prostu innych boli to że mówi prawde i tyle
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
noo Melisa by sie sprzydała jak sie patrzy na te plotki wszystkie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jooo miyszkom, u nas najgorsze minęło ;D