Pawelm1999
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz tylko Tasmański Diabeł wygrywa walke i można iść spać ! :>
0
o 15 3 pkt lecą do Barcelony a o +-23 kolejny win wpada do rekordu Borysa Mańkowskiego i kończymy ten wspaniały dzień ! ;>
0
Całkiem jest możliwe że w marcu zaczną tam się nam praktyki miesięczne. 50% szans jest na to
20
Cristiano po takim meczu by mial mysli samobojcze
0
Widocznie kumplu masz w tym aspekcie większą kulture niż ja ; ) Cięzko sie niekiedy powstrzymać i banik zara wpada na rejon :D
0
ja sie już przyzwyczaiłem , ostatnio znowu wleciał banik za niekulturalne wyrażanie sie ale 2 dni czy tam max 7 to można wytrwać ;)
0
Wzajemnie mordo ;>
1
To że Mbappe jest nad Lewym to nawet zrozumiałe , ale że Neymar jest nad nimi to już nie za bardzo. Kolejny raz pokazuje że medialność przede wszystkim jest brana pod uwage
0
Dzięki ;)
0
Nie miałem okazji oglądać wczoraj meczu Realu Madryt. Pan Tomek Ćwiąkała odniósł sie może wczoraj do słow wspanialego CR7 o tym że jest najlepszym piłkarzem w historii ?
0
Jak zagrał nasz wspaniały Andre Gomes do 60 min spotkania ? Niestety do tego czasu nie miałem możliwosci oglądać
74
Ładnie zachował sie Mathieu że z bramki sie nie cieszył . Szacuneczek !
1
piękny rękaw jak dla mnie ;>
1
Barcki :D
0
Socjopata to ty ? Czemu sie nie chwalisz ;/
0
też pomysł
0
Może Albe na szpice dac za Luisa z Leganes. Plan igła :D
0
mówie se Socjopata przec*** w obstawianiu , zaufam mu , ALL IN Malediwy
0
Noo , ewidentnie bramka na 1;0 ich wyprowadziła z równowagi
9
Kurs kusił zeby postawić na te Malediwy ( jak kolega dzisiaj tu pisał ) ale niestety no przegrali po wyrównanej walce 8;1 ;/
0
0
oczywiście ;>
0
Kuponik jest postawiony , więc trzeba stawać i oglądać ! :D
0
tak
1
Komentarz usunięty
0
Byc moze Szuli jak wygra jeszcze jedna walke :)
0
Sam powiedzial ze zachowanie zalosne,ale nie mogl inaczej postapic. Po prostu jest tak nauczony i ja go jak najbardziej rozumiem.
0
BVB Pewniaczek
1
BigSam to jest gość . Jeszcze za taką cenę. Uważam że jest w ścisłej czołówce na swojej pozycji ;)
0
Zobacz sobie co Demetrious Johnson zrobil . To jest masakra co ten gosc robi w octagonie