0

Teraz tylko Tasmański Diabeł wygrywa walke i można iść spać ! :>

0

o 15 3 pkt lecą do Barcelony a o +-23 kolejny win wpada do rekordu Borysa Mańkowskiego i kończymy ten wspaniały dzień ! ;>

0

Całkiem jest możliwe że w marcu zaczną tam się nam praktyki miesięczne. 50% szans jest na to

20

Cristiano po takim meczu by mial mysli samobojcze

0

Widocznie kumplu masz w tym aspekcie większą kulture niż ja ; ) Cięzko sie niekiedy powstrzymać i banik zara wpada na rejon :D

0

ja sie już przyzwyczaiłem , ostatnio znowu wleciał banik za niekulturalne wyrażanie sie ale 2 dni czy tam max 7 to można wytrwać ;)

0

Wzajemnie mordo ;>

1

To że Mbappe jest nad Lewym to nawet zrozumiałe , ale że Neymar jest nad nimi to już nie za bardzo. Kolejny raz pokazuje że medialność przede wszystkim jest brana pod uwage

0

Dzięki ;)

0

Nie miałem okazji oglądać wczoraj meczu Realu Madryt. Pan Tomek Ćwiąkała odniósł sie może wczoraj do słow wspanialego CR7 o tym że jest najlepszym piłkarzem w historii ?

0

Jak zagrał nasz wspaniały Andre Gomes do 60 min spotkania ? Niestety do tego czasu nie miałem możliwosci oglądać

74

Ładnie zachował sie Mathieu że z bramki sie nie cieszył . Szacuneczek !

1

piękny rękaw jak dla mnie ;>

1

Barcki :D

0

Socjopata to ty ? Czemu sie nie chwalisz ;/

0

też pomysł

0

Może Albe na szpice dac za Luisa z Leganes. Plan igła :D

0

mówie se Socjopata przec*** w obstawianiu , zaufam mu , ALL IN Malediwy

0

Noo , ewidentnie bramka na 1;0 ich wyprowadziła z równowagi

9

Kurs kusił zeby postawić na te Malediwy ( jak kolega dzisiaj tu pisał ) ale niestety no przegrali po wyrównanej walce 8;1 ;/

0

Brakuje tego gościa w pomocy oj brakuje ;>

0

oczywiście ;>

0

Kuponik jest postawiony , więc trzeba stawać i oglądać ! :D

0

tak

1

Komentarz usunięty

0

Byc moze Szuli jak wygra jeszcze jedna walke :)

0

Sam powiedzial ze zachowanie zalosne,ale nie mogl inaczej postapic. Po prostu jest tak nauczony i ja go jak najbardziej rozumiem.

0

BVB Pewniaczek

1

BigSam to jest gość . Jeszcze za taką cenę. Uważam że jest w ścisłej czołówce na swojej pozycji ;)

0

Zobacz sobie co Demetrious Johnson zrobil . To jest masakra co ten gosc robi w octagonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?