Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Barcelona mistrzem hiszpanii
Piękne pożegnanie Xaviego
Bravo z Zamorą
Messi najlepszym asystentem w Lidze
Vermalen i Douglas zagrali
CR11 nie pobił ani nie wyrównał rekordu Leo
:-D VISCA EL BARCA!
7
Cr11 schodzi :-D cyrk ale będzie placz o 50 goli
3
Messi uratuj to pożegnanie i załaduj bramę
0
kto ma Barcelonę na kuponie?
1
wejdzie sobie na statystyki Barcelony na tej stronie i zobaczcie jakich mamy zawodników
2
Pedro...
4
4
gdy Xavi jest przy piłce powinni go oklaskiwać
1
http://www.maxlive.us/live3.html
Polecam pl
2
MMMMMMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIII!
0
czy na jakimś kanale cyfrowym polsacie jest transmisja? jęsli tak to podajcie nr kanału. Z góry dzięki :-)
0
Boże napiszcie że to sen
0
Mam nadzieję że kiedyś zostanie trenerem Barcelony, i będzie tam jeszcze grał Leo. To by było piękne
8
Popatrzcie na prawą górna okładkę Maki - 2-0 z deportivo :-D
2
36 bez karnych, tyle samo Leo bez karnych
0
skład na deportivo bravo douglas bartra vermalen adriano samper xavi rafinha pedro messi sandro :-D
5
Komentarz usunięty
0
http://www.sport.pl/pilka/1,96012,17926171,Primera_Division__Wiceprezydent_Barcelony__Messi_.html#MT ??????
0
MSN ma 114 bramek
14
higuain zmarnował szanse na mś teraz zmarnował szanse na LE
3
http://noznapilka.pl/wp-content/uploads/2014/09/Perez.png
1
CR11ma usprawiedliwienie xd http://bezuzyteczna.pl/oto-nowy-chlopak-iriny-209456
0
kurs w tym momencie na Barcę - 1,65, Juve - 5.22, Remis - 3.6
0
Przynajmniej na finał będe miał ćiśnienie z 200, na real miałbym z 500 xd
1
teraz cr11 nastrzela getafe i espanyol i będzie miał pichichi. za to barca ( mam nadzieję) 3 puchary i Leo najlepszym strzelcem LM
1
Finalista Pucharu Króla czyli Atlethic
0
2013- niespodzianka w finale -BVB, 2014- niespodzianka w finale - Atletico, 2015- juventus - niespodzianka. Pamietajcie że 2 ostatnie finały były bardzo wyrównane i nie możemy ich zlekceważyć
6
Jeszcze wam źle? mamy finał! Wiemy dobrze że gdyby grali tak jak w 1 to spospokojne byłoby nasze zwycięstwo. Z Atletico chcemy zakończyć ligę i wygrać mistrzostwo. Więc spuscili z tonu i tyle. Jesteśmy w finale i za tydzień nikogo nie będzie obchodzić porażka tylko decydujący mecz, mam nadzieję że zwycięski! vamos Barcelona!
0
ma ktoś z youtube link?
0
ma ktoś live z youtub'a?