0

Jak Leo wróci to na nim będzie wielka presja teraz, np. z karnymi

2

Czyżby od tego/przyszłego Barça miała nowego lidera?

0

Odbiegając od meczu: Leo już biega?

5

0

ma ktoś link do sytuacji z masche?

19

MASCHE powiedział, że "i tak Real nie wygra ligi nawet z Wami" a sędzia odpowiedział "nie?, to się zdziwisz". I wyjął czerwoną kartkę.
z rm

7

Real niech zdegradują do 4 ligi i usuną z lm :-D

16

Redakcja powinna jak najszybczej dodać newsa o tej aferze

1

Wchodzicie na strone sport.pl i zobaczcie co jest na pierwszej str ........ podejżewałem ale to są jaja

1

FIFA ogłosiła że lista 23 zawodników do ZP zostanie ogłoszona 19 października ( ten poniedziałek) TOP 3 zostanie podane 30 listopada, a gala 11 stycznia

1

Ze skrótów diss blastera z tamtego sezonu :-D

3

Nie wiem czy ktoś zauważył, po piosence "bałkanica " była muzyka którą diss blaster wstawiał do skrótów la liga z tamtego sezonu. Nieistotne info w tej chwili ale koń jak słyszał to pewnie dumny :-D Euro jest nasze!!

1

Półfinał pucharu niemiec



0

By było zabawnie i ciekawie:-)

0

Pomyśl ile Leo by w tej lidze nastrzelał :-D

0

A w jakim zespole grał? :-)

0

Oficjalnych 467

0

Ja robię dokładnie to samo, a teraz to się zaczyna w przeciąganie sznura na swoją stronę

1

Jeśli nie interesują Cię te statystyki to ignoruj, nie komentuj', a nie wchodź w dyskusje że ty masz racje

0

Ja mam inne zdanie, nie napisałem,"Messi 200 meczy mniej jest lepszy !" Stwierdzam fakty i tyle i nikomu w tym komentarzu nie miałem zamiaru uświadamiać który lepszy, widzisz są ludzie których to interesuje i tyle.

0

Podałem ogólnie gole CR7 w towarzyskich klubowych też bym podał,ale nie mogę znaleźć tych info,Messiego pisały więc podałem,ale obstawiam że CR7 ma podobnie w tych towarzyskich

23

Napisałem coś o tym który lepszy itd? Podałem suche fakty i tyle

8

Ronaldo 500 goli- 445 w klubach, 55 w reprezentacji. Messi 496 goli - 418 w klubie+26 towrzyskich goli, 49 reprezentacja. Wiek 30-28 ponad 200 meczy więcejCR7

0

Bravo-Roberto-Bartra-Masche-Alba-Busquets-Rakitić - Alves-Neymar-Suarez-Munir xd

0

Jakie były zmiany do tej pory?

0

Ja bym chciał 4-3-2-1: Ter Stegen/Bravo, Roberto, Verma(już niedługo), Pique/Bartra, Alba, Busi, Masche, Neymar, Rakitić, Suarez, Sandro

11

Znajdź teraz 5 do pomocy xd

4

Nie jest tak fatalnie jeśli chodzi o te mecze bez Leo; Nie zagra w trzech meczach LM - w tym 2 z bate i z bayerem( najbliższy mecz), i w 5 La Ligi: z getafe, eibarem, rayo będzie spoko, tylko z sevillą( mimo że gra słabo to jednak, jeszcze na wyjejździe) i u siebie z villarealem. Czyli 3 trudniejsze mecze w których Leo będzię bardzo brakować, a tw 5 to spokojnie ,możemy wygrać bez Niego Vamos Barca, Zdrowia Leo! Dobrze że w tym czasie są przerwy na repry. to mniej meczy jest.

27

Jak cr7 dostanie zp to będzię najlepszy żart fify

0

To munir czy messi w pomocy ? Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?