Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Leo wróci to na nim będzie wielka presja teraz, np. z karnymi
2
Czyżby od tego/przyszłego Barça miała nowego lidera?
0
Odbiegając od meczu: Leo już biega?
5
0
ma ktoś link do sytuacji z masche?
19
MASCHE powiedział, że "i tak Real nie wygra ligi nawet z Wami" a sędzia odpowiedział "nie?, to się zdziwisz". I wyjął czerwoną kartkę.
z rm
7
Real niech zdegradują do 4 ligi i usuną z lm :-D
16
Redakcja powinna jak najszybczej dodać newsa o tej aferze
1
Wchodzicie na strone sport.pl i zobaczcie co jest na pierwszej str ........ podejżewałem ale to są jaja
1
FIFA ogłosiła że lista 23 zawodników do ZP zostanie ogłoszona 19 października ( ten poniedziałek) TOP 3 zostanie podane 30 listopada, a gala 11 stycznia
1
Ze skrótów diss blastera z tamtego sezonu :-D
3
Nie wiem czy ktoś zauważył, po piosence "bałkanica " była muzyka którą diss blaster wstawiał do skrótów la liga z tamtego sezonu. Nieistotne info w tej chwili ale koń jak słyszał to pewnie dumny :-D Euro jest nasze!!
1
Półfinał pucharu niemiec
0
By było zabawnie i ciekawie:-)
0
Pomyśl ile Leo by w tej lidze nastrzelał :-D
0
A w jakim zespole grał? :-)
0
Oficjalnych 467
0
Ja robię dokładnie to samo, a teraz to się zaczyna w przeciąganie sznura na swoją stronę
1
Jeśli nie interesują Cię te statystyki to ignoruj, nie komentuj', a nie wchodź w dyskusje że ty masz racje
0
Ja mam inne zdanie, nie napisałem,"Messi 200 meczy mniej jest lepszy !" Stwierdzam fakty i tyle i nikomu w tym komentarzu nie miałem zamiaru uświadamiać który lepszy, widzisz są ludzie których to interesuje i tyle.
0
Podałem ogólnie gole CR7 w towarzyskich klubowych też bym podał,ale nie mogę znaleźć tych info,Messiego pisały więc podałem,ale obstawiam że CR7 ma podobnie w tych towarzyskich
23
Napisałem coś o tym który lepszy itd? Podałem suche fakty i tyle
8
Ronaldo 500 goli- 445 w klubach, 55 w reprezentacji. Messi 496 goli - 418 w klubie+26 towrzyskich goli, 49 reprezentacja. Wiek 30-28 ponad 200 meczy więcejCR7
0
Bravo-Roberto-Bartra-Masche-Alba-Busquets-Rakitić - Alves-Neymar-Suarez-Munir xd
0
Jakie były zmiany do tej pory?
0
Ja bym chciał 4-3-2-1: Ter Stegen/Bravo, Roberto, Verma(już niedługo), Pique/Bartra, Alba, Busi, Masche, Neymar, Rakitić, Suarez, Sandro
11
Znajdź teraz 5 do pomocy xd
4
Nie jest tak fatalnie jeśli chodzi o te mecze bez Leo; Nie zagra w trzech meczach LM - w tym 2 z bate i z bayerem( najbliższy mecz), i w 5 La Ligi: z getafe, eibarem, rayo będzie spoko, tylko z sevillą( mimo że gra słabo to jednak, jeszcze na wyjejździe) i u siebie z villarealem. Czyli 3 trudniejsze mecze w których Leo będzię bardzo brakować, a tw 5 to spokojnie ,możemy wygrać bez Niego Vamos Barca, Zdrowia Leo! Dobrze że w tym czasie są przerwy na repry. to mniej meczy jest.
27
Jak cr7 dostanie zp to będzię najlepszy żart fify
0
To munir czy messi w pomocy ? Xd