Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba było ich w maju wywalić z ligi a nie dawać szanse
0
W następnym trafi xd
1
Według was Leo grał źle - Bramka
według was rakitic grał słabo - Bramka
Sandro if you know xd
0
W maju zostali w la lidze dzięki Barcy, teraz tak się odwdzięczają >:) xd
0
PSV, Benfica, PSG, Juventus, Arsenal, Dynamo Kijów, Gent. Kogo sobie państwo życzą? Xd
0
Dzięki, czyli kolega wyżej się pomylił?
0
Czyli np. Obstawie w meczu Bayer- Barcelona 2-2 tzn. Że jeżeli barca wygra 1 połowe albo wygra cały mecz to kupon wchodzi, tak?
0
Mam pytanie. Jestem początkującym gościem od zakładów. Gram na fortunie i chciałbym się zapytać czy wie ktoś co oznacza podwójna szansa? Np. Jest Bayer- Barcelona i można obstawić:
1-1
0-0
2-2
Czy mógł by mi to ktoś wyjaśnić? Z góry dzięki:-)
0
Spokojnie zostało 5 meczy do zakończenia rundy jesiennej, i teoretycznie już nie powiniśmy stracić pkt. Real ma jescze w tej rundzie Villareal i Valencie. A na wiosnę gramy u siebie z : Realem, Atletico, Atlethic, Valencia, Sevilla, Celta. Ciężki i trudny teren będzie tylko z villarealem. Vamos!
0
Nowe tridende SAM :-P
0
Adriano na ataku? :-D Ciekawy pomysł myślę że się sprawdzi.
0
Jaki był wynik pierwszego meczu real- cadiz w 1/16 cdr?
0
W pucharze króla spokojnie mogą strzelić z 8 jak się postarają i to rezerwowym składem
0
Masz racje. 44 dla Barcelony i 4 dla reprezentacji, tu jest tylko klub uwzględniony
0
Która przechodziła :-)
8
[Zobacz link: https://pbs.twimg.com/tweet_video/CU6OliCWUAACX0x.mp4]
Ja to zazdroszczę tej dziewczynce :-D jeśli wiecie o co chodzi :-P
1
Ten tytuł... :-)
0
MSN - 39 goli już w sezonie
1
Noname z 10 na plecach :-)
2
Każdy jest szczęśliwy z nas, jednak ja bym poczekał z tym optymizmem. Real dokładnie to samo miał rok temu: rozjechał nas i niszczył wszystkich,a potem wiemy jak to się skończyło. Vamos Barca!
0
Dziwne uczucie. Wygrywamy z Realwm 4-0 a najlepszy u nas obo Andresa jest bramkarz :-P
0
Zadebiutował 25 października, proszę poprawcie to
4
Ło o! Zawsze i wszędzie xd
0
Jasne że tak, pisze że się rozmażyłem po to by inni nie dopi....... się o to że już mi odbija, sezonowiec itp. Masz racje absolutną jest to w zasięgu:-P
0
Byłoby pięknie: za 2 tygodnie odskakujemy białym na 6 pkt i Leo wraca :-D tak wiem, troche już się rozmażyłem
0
Dokładnie, ale niestety tak będzie
0
Niech mu zabroni jeszcze noszenia spodenek
0
Hala dzieci czyli fotrooll :-D we wcześniejszej formie
0
Też tego pragnę ale będzie niestety tak: 1 Leo 2 CR11 3 Ney
0
Dla mnie newsem tygodnia jest powrót skrótów la liga ! Heeheheehe