0

Trzeba było ich w maju wywalić z ligi a nie dawać szanse

0

W następnym trafi xd

1

Według was Leo grał źle - Bramka
według was rakitic grał słabo - Bramka
Sandro if you know xd

0

W maju zostali w la lidze dzięki Barcy, teraz tak się odwdzięczają >:) xd

0

PSV, Benfica, PSG, Juventus, Arsenal, Dynamo Kijów, Gent. Kogo sobie państwo życzą? Xd

0

Dzięki, czyli kolega wyżej się pomylił?

0

Czyli np. Obstawie w meczu Bayer- Barcelona 2-2 tzn. Że jeżeli barca wygra 1 połowe albo wygra cały mecz to kupon wchodzi, tak?

0

Mam pytanie. Jestem początkującym gościem od zakładów. Gram na fortunie i chciałbym się zapytać czy wie ktoś co oznacza podwójna szansa? Np. Jest Bayer- Barcelona i można obstawić:
1-1
0-0
2-2
Czy mógł by mi to ktoś wyjaśnić? Z góry dzięki:-)

0

Spokojnie zostało 5 meczy do zakończenia rundy jesiennej, i teoretycznie już nie powiniśmy stracić pkt. Real ma jescze w tej rundzie Villareal i Valencie. A na wiosnę gramy u siebie z : Realem, Atletico, Atlethic, Valencia, Sevilla, Celta. Ciężki i trudny teren będzie tylko z villarealem. Vamos!

0

Nowe tridende SAM :-P

0

Adriano na ataku? :-D Ciekawy pomysł myślę że się sprawdzi.

0

Jaki był wynik pierwszego meczu real- cadiz w 1/16 cdr?

0

W pucharze króla spokojnie mogą strzelić z 8 jak się postarają i to rezerwowym składem

0

Masz racje. 44 dla Barcelony i 4 dla reprezentacji, tu jest tylko klub uwzględniony

0

Która przechodziła :-)

8

[Zobacz link: https://pbs.twimg.com/tweet_video/CU6OliCWUAACX0x.mp4]
Ja to zazdroszczę tej dziewczynce :-D jeśli wiecie o co chodzi :-P

1

Ten tytuł... :-)

0

MSN - 39 goli już w sezonie

1

Noname z 10 na plecach :-)

2

Każdy jest szczęśliwy z nas, jednak ja bym poczekał z tym optymizmem. Real dokładnie to samo miał rok temu: rozjechał nas i niszczył wszystkich,a potem wiemy jak to się skończyło. Vamos Barca!

0

Dziwne uczucie. Wygrywamy z Realwm 4-0 a najlepszy u nas obo Andresa jest bramkarz :-P

0

Zadebiutował 25 października, proszę poprawcie to

4

Ło o! Zawsze i wszędzie xd

0

Jasne że tak, pisze że się rozmażyłem po to by inni nie dopi....... się o to że już mi odbija, sezonowiec itp. Masz racje absolutną jest to w zasięgu:-P

0

Byłoby pięknie: za 2 tygodnie odskakujemy białym na 6 pkt i Leo wraca :-D tak wiem, troche już się rozmażyłem

0

Dokładnie, ale niestety tak będzie

0

Niech mu zabroni jeszcze noszenia spodenek

0

Hala dzieci czyli fotrooll :-D we wcześniejszej formie

0

Też tego pragnę ale będzie niestety tak: 1 Leo 2 CR11 3 Ney

0

Dla mnie newsem tygodnia jest powrót skrótów la liga ! Heeheheehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?