Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadza się, chyba strzelił wtedy 2 gole
2
Wtedy też tak było...
4
Czy tylko ja mam przed oczami sezon 06/07 i 37 kolejkę i remis z Espanyolem, i utratę mistrzostwa? Oby historia się nie powtórzyła
0
Adan, jak to było? wygram dla Realu? :-)
1
Oczywiście że nie :-). Ja też jestem w tej grupie:-)
0
Wiem że się nie zgodzi, ale zawsze to jakaś mała ciekawostka
17
Dziś wszyscy tutaj za Atletico, a w weekend wszyscy będą się modlić o porażkę Atletico :-)
8
14/15 - Droga Barcelony w fazie pucharowej :
Mistrz Anglii
Mistrz Francji
Mistrz Niemiec
Mistrz Włoch
15/16 - Dotychczasowa droga Atletico w fazie pucharowej:
Mistrz Holandii
Mistrz Hiszpanii
Mistrz Niemiec
???????
Ja nic nie sugeruje :-)
0
Panie, daj Pan spokój z taką grą:-)
0
A już myślałem że do wolnego podejdzie CR7, już by było po robocie i męczarniach, dostaliby walkowera i spokój:-)
1
Piszecie że i tak wygrany tego dwumeczu przegra w finale. Serio? Naprawdę myślicie że Real tak zagra, z takim nastawieniem w finale jak wejdzie za MIESIĄC? Oby przeszło City, bo jak przejdzie Real to mają duże szanse na zwycięstwo, lepsze słabe City niż największy wróg.
1
Czemu Barcelona dała dupy na Calderon? Na 200℅ zagralibyśmy lepiej od nich :-D
1
A ja wczoraj miałem sen, gdzie okazało się że 7 graczy Atleti brało środki niedozwolone i zostali wywaleni z Ligi Mistzów. Za nich do półfinału przeszła Barcelona:-) Jak ktoś chce napisać że zmyślam, to darujcie sobie, dla mnie ten sen też był jakiś dziwny, ale byłem przynajmniej przez chwilę bardzo szczęśliwy
2
Jak sobie przypomne 1 połowe meczu Barcelona-Bayern rok temu na Camp Nou, a potem patrzę na ten mecz, to czuję się jakbym oglądał 2 ligę Polską. Tamta połowa to chyba najlepsza połowa jaką kiedykolwiek oglądałem, mimo że było 0:0. Radzę wam sobie przypomnieć tamtą połowę, niż oglądać to gówno.:-)
0
No cóż, karny się należał i kropka. I nie ważne jest to jakbyśmy weszeli że nie zasłużyliśmy grą. Jednak jak to mówi Dissblaster, powtórek nie będzie bo wtedy te skur****** nie będą mogli ustawiać meczy. Jest to smutne, bo najlepszy sędzia nawet nie jest wstanie wyłapać wszystkiego. Bez powtórek cierpi piękno futbolu i zespoły którym przez niesprawiedliwość coś się odbiera, a drugim daje. Raz wpadnie na nas raz na innych.
1
Oby, choć na jesień będzie nagongka i propaganda o ZP dla Cristiano jak to miało miejsce w 2013
0
Masz, racje, ale jak Real wygra LM to CR7 na 95℅ ma ZP
2
Tak wiem, odpłynołem, ale warto pomarzyć. =-)
1
City wyeliminuje Real, zostaną z niczym, a Leo odzyska spore szanse na ZP( Jak wygra Ligę, Puchar, Superpuchar, może Copa America) nastrzela trochę to będzie miał spore szanse)
1
Dziś wszyscy jesteśmy Niebiescy, Petrodolary do boju!
0
Jasne że tak, ale biorę teraźniejszość na ten moment :-)
0
Ronaldo na ławce czy trybunach?
1
City- Atletico to byłby wymarzony, i sensacyjny finał. Przynajmniej nie musiałbym się stresować że Real wygra LM, albo mullery itd :-P
0
Dzieci z fioletowej już mają usprawiedliwienie :-D
0
Ten sezon mimo odpadnięcia z LM wciąż może być fantastyczny! Wygrać te 4 spotkania i bawimy się!
1
Messi gra na Luisa i Neymara, jak On chce zdobyć gole to oni wszystko jeb** i nic mu nie wyłożą.
0
Messi powinien mieć dziś co najmniej 2 gole za to jak gra.
0
Leo strzelaj! prosze
0
No to pichichi Suareza, jak real nie wygra LM to Real zostaje bez niczego :-)
1
Dla mnie Leo i tak MVP