0

Zgadza się, chyba strzelił wtedy 2 gole

2

Wtedy też tak było...

4

Czy tylko ja mam przed oczami sezon 06/07 i 37 kolejkę i remis z Espanyolem, i utratę mistrzostwa? Oby historia się nie powtórzyła

0

Adan, jak to było? wygram dla Realu? :-)

1

Oczywiście że nie :-). Ja też jestem w tej grupie:-)

0

Wiem że się nie zgodzi, ale zawsze to jakaś mała ciekawostka

17

Dziś wszyscy tutaj za Atletico, a w weekend wszyscy będą się modlić o porażkę Atletico :-)

8

14/15 - Droga Barcelony w fazie pucharowej :
Mistrz Anglii
Mistrz Francji
Mistrz Niemiec
Mistrz Włoch
15/16 - Dotychczasowa droga Atletico w fazie pucharowej:
Mistrz Holandii
Mistrz Hiszpanii
Mistrz Niemiec
???????
Ja nic nie sugeruje :-)

0

Panie, daj Pan spokój z taką grą:-)

0

A już myślałem że do wolnego podejdzie CR7, już by było po robocie i męczarniach, dostaliby walkowera i spokój:-)

1

Piszecie że i tak wygrany tego dwumeczu przegra w finale. Serio? Naprawdę myślicie że Real tak zagra, z takim nastawieniem w finale jak wejdzie za MIESIĄC? Oby przeszło City, bo jak przejdzie Real to mają duże szanse na zwycięstwo, lepsze słabe City niż największy wróg.

1

Czemu Barcelona dała dupy na Calderon? Na 200℅ zagralibyśmy lepiej od nich :-D

1

A ja wczoraj miałem sen, gdzie okazało się że 7 graczy Atleti brało środki niedozwolone i zostali wywaleni z Ligi Mistzów. Za nich do półfinału przeszła Barcelona:-) Jak ktoś chce napisać że zmyślam, to darujcie sobie, dla mnie ten sen też był jakiś dziwny, ale byłem przynajmniej przez chwilę bardzo szczęśliwy

2

Jak sobie przypomne 1 połowe meczu Barcelona-Bayern rok temu na Camp Nou, a potem patrzę na ten mecz, to czuję się jakbym oglądał 2 ligę Polską. Tamta połowa to chyba najlepsza połowa jaką kiedykolwiek oglądałem, mimo że było 0:0. Radzę wam sobie przypomnieć tamtą połowę, niż oglądać to gówno.:-)

0

No cóż, karny się należał i kropka. I nie ważne jest to jakbyśmy weszeli że nie zasłużyliśmy grą. Jednak jak to mówi Dissblaster, powtórek nie będzie bo wtedy te skur****** nie będą mogli ustawiać meczy. Jest to smutne, bo najlepszy sędzia nawet nie jest wstanie wyłapać wszystkiego. Bez powtórek cierpi piękno futbolu i zespoły którym przez niesprawiedliwość coś się odbiera, a drugim daje. Raz wpadnie na nas raz na innych.

1

Oby, choć na jesień będzie nagongka i propaganda o ZP dla Cristiano jak to miało miejsce w 2013

0

Masz, racje, ale jak Real wygra LM to CR7 na 95℅ ma ZP

2

Tak wiem, odpłynołem, ale warto pomarzyć. =-)

1

City wyeliminuje Real, zostaną z niczym, a Leo odzyska spore szanse na ZP( Jak wygra Ligę, Puchar, Superpuchar, może Copa America) nastrzela trochę to będzie miał spore szanse)

1

Dziś wszyscy jesteśmy Niebiescy, Petrodolary do boju!

0

Jasne że tak, ale biorę teraźniejszość na ten moment :-)

0

Ronaldo na ławce czy trybunach?

1

City- Atletico to byłby wymarzony, i sensacyjny finał. Przynajmniej nie musiałbym się stresować że Real wygra LM, albo mullery itd :-P

0

Dzieci z fioletowej już mają usprawiedliwienie :-D

0

Ten sezon mimo odpadnięcia z LM wciąż może być fantastyczny! Wygrać te 4 spotkania i bawimy się!

1

Messi gra na Luisa i Neymara, jak On chce zdobyć gole to oni wszystko jeb** i nic mu nie wyłożą.

0

Messi powinien mieć dziś co najmniej 2 gole za to jak gra.

0

Leo strzelaj! prosze

0

No to pichichi Suareza, jak real nie wygra LM to Real zostaje bez niczego :-)

1

Dla mnie Leo i tak MVP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?