Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jaki piękny świat, jaki piękny świat, gdy Leo w składzie masz
0
Ostatni raz graliśmy w dogrywce w sezonie 10/11 z Realem w Finale PK
0
Messi jak nie pociągnie nas to będzie ciężko
0
900-1000 jeszcze sie zastanawiam nad sony m4 aqua i samsung j5- one są tanisze tak ze 150 zł. O tym dostepie do baterii nie wiesz nic?
0
Mam zamiar kupić samsung galaxy a 5, i mam jedną wątpliwość: Wie ktoś czy da się ściągnąć klapke i dostać do baterii? Bo piszą że jest to niemożliwe, a jak będe musiał wymieniać baterie czy poprostu sie zawiesi i bede musial sie do niej dostać?
2
To Maradona zagra z Messim :-D
0
Gydybyśmy grali z Granadą u siebie to byłbym pewien już mistrza, ale na wyjazdach zawsze jest trudniej.
0
VALENCIA jak strzeli gola to za tydzień remis nam wystarczy do mistrza
3
ronaldo 33- 37 suarez
0
benzema ze spalonego
0
Ale te sukcesy to odnoszą się do nas, i dlatego czasem warto by dupa bolała dla tamtych chwil. Zgadzam się że Atletico łatwo nie odpuści ale wydaje mi się jednak że real wygra
3
No niestety prawdopodobnie będziemy musieli przeżyć 11 Ligę Mistrzów dla Realu. Cytując konia: Wszystkie sukcesy i zwycięstwa są warte by czasami nas pośladki poszczypały :-) Visca el Barca! W następnym roku Puchar mam nadzieję wróci tam gdzie jego miejsce :_D
8
Komentarz usunięty
0
Wiem ale jakby nie strzelili tego gola z dupy to może City by pociagnelo do karnych, a wtedy nigdy nie wiadomo
1
Gdyby Real wygrał 3,4 do zera to ok byli lepsi i tyle, ale jak wygrają to po bramce z dupy, to boli bardzo :-(
3
O co Ci chodzi? Napisałem prawdę i swoje zdanie, nie rozumiem tego gniewu
4
Gdybym napisał co tak naprawdę myślę o tych "kibicach" Barcelony, którzy w finale chcą kibicować Realowi, to trafilbym do więzienia
2
Właśnie na odwrót dla mnie real jak wygra to będzie boleć bardzo i długo jak wygra Atletico będzie ból przez krótki czas
0
Do wszystkich tych którzy zastanawiają się komu będą kibicować w ewentualnym finale Atletico - Real. Jakby miał ktoś wam strzelić kulką w łeb czy wolicie odcinać powoli wszystkie narządy ciała. Pytanie retoryczne, jeśli tak będzie to tylko Atletico
9
Ligę musimy wygrać! Chcę żeby na koniec sezonu Atletico miało tyle pkt co my i niech poczują że przegrali tą ligę bezpośrednio z nami w dwumeczu! Będzie to smakować pysznie i ból po odpadnięciu z nimi będzie mniejszy
0
Jutro mimo wszystko jestem za City, nie będę kibicował największemu choćby nie wiem co. A w finale niech materace dostaną od City i Toure podniesie puchar :-)
92
I ten moment gdy uświadamiamy sobię że najbliżej wyeliminowania Atletico było PSV
4
Niech City wygra Ligę Mistrzów :-P Po tym co Dziś zobaczyłem jestem wkurwiony na Simeone i Atletico za styl chamstwo i symulki niech jeszcze któryś z nich wypowie się że Barcelona jest chroniona przez sędziów to umrę ze śmiechu, sędziowie od 1/4 pchają ich do finału a ci jeszcze będą takie pierdoły mówić
7
Hat-Trick Pepa: 1/2 Real, Barcelona, Atletico :-P
12
Byłem dziś za Atletico ale po tym chamstwie symulowaniu i prezentów od sędziego wkurzyłem się, Bayernu nie lubię. Oby City wygrało LM - będzie przynajmniej beka :-D
7
Simeone będzie zawieszony za to
22
Tu karny nie strzelony tam nie strzelony.. MSN dziś gra w Monachium? :-D
0
Heheheheehehee Bayern do domu
3
Panowie i Panie mimo że mecz się jeszcze nie skończył to było wiadome że Atletico wejdzie do finału. W ostatnich latach każdy kto nas eliminuje to wchodzi do finału albo wygrywa Ligę Mistrzów
05/06 - Barcelona wygrywa
06/07 - Odpadamy w 1/8 z Liverpoolem - Dochodzą do finału
07/08 - Odpadamy w 1/2 z United - Wygrywają Lm
08/09 - Barcelona wygrywa
09/10 - Odpadamy w 1/2 z Interem - Wygrywają LM
10/11 - Barcelona wygrywa
11/12 - Odpadamy w 1/2 z Chelsea - Wygrywają LM
12/13 - Odpadamy w 1/2 z Bayernem - Wygrywają LM
13/14 - Odpadamy w 1/4 z Atletico - Dochodzą do finału
14/15 - Barcelona wygrywa
15/16 - Odpadamy w 1/4 z Atletico - Finał / Wygrana
Klątwa trwa :-) Dobrze że nie odpadamy z Ligi Mistrzów z Realem :-D
0
Do 130 dobiją jak za tydzień rozstrzelają Espyanol, bo na grad goli z Granadą i Sevilla nie liczę