Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
:-) zgadzam się, ale jakoś się to wcisnie
0
Większość z nas spodziewała się tego że Leo wróci. Wydaję mi się że zrobił to za szybo, kibice i cały kraj przekonaliby się że bez Messiego jest jeszcze gorzej, wtedy by go blagali jeszcze mocniej, i dopiero wtedy powrót. Po finale powiedział że to koniec i nie dziwię mu się, ponieważ fala frustracji, załamanie było maksymalne po tych 4 przegranych finałach, sam zepsuł karnego i jeszcze jedno : wydaje mi się że wtedy nie myślał o tym ale miał świadomość co będzie się działo w kraju i mediach : zostanie obrzucony błotem tak jak nigdy dotąd, zostanie przez pewną część niemal znienawidzony, a tak ludzie zrozumieli co czuje i że naprawdę mu zależało, ma dość presji, i porównań do Maradony. Dzięki temu ludzie zatęsknili i pokochali go by pomógł reprezentacji, by jej nie zostawił. Co do opaski, dajcie spokój, ten kto rządzi w szatni dalej będzie to robił bez względu na to kto ma opaskę na ręce, czy Messi nie powinien? Messi zrezygnował pod wpływem wielkich emocji, i myślę że nie powinno się pozbawiać opaski, a nawet jeśli odbiorą, nieważne. Messi ma ciągnąć zespół pilkarsko i ma pomóc w zdobyciu MŚ i miejmy nadzieję że tak będzie.
0
Już wiadomo do jakiego Boga Iran się modli : Fartowny Ramos. ... kurde za chwilę z 2-0 będzie 2-3
21
Ramos>Higuain
1
Dobrze by było gdyby palacio i higuain grali w realu, a ramos został argentyńczykiem ☺ wtedy ramos kończy karierę klubową i wszyscy zadowoleni, napewno Messi i fani Barcelony
0
Ok ☺ ale zakład jaki?
0
Jaki zakład i o co?
1
Ale wtedy nie było euro, copa, i mistrzostw świata. Więc w tych latach ok wtedy jesień jest bardzo ważna, ale nie wtedy kiedy są duże turnieje reprezentacyjne
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Nic się nie zmieni bo najważniejsze trofea były lub są teraz przyznawane i to jest w 95% najważniejsze. Forma jesienna któregokolwiek z piłkarzy nic nie da
0
Szkoda że Atletico nie wygrało Ligi Mistrzów. Griezmann miałby LM , i prawdopodobnie ME, najlepszy zawodnik euro król strzelców, Ronaldo byłby bez szans, a teraz ZP dla niego jest pewna
4
Cieszę się że Francja wyrzuciła Niemców do domu, ale jak przerżną finał to będę płakał że Niemcy odpadli - mam dziwnie wrażenie że Niemcy bez problemu ograliby pottugalie, a Francja niekoniecznie. Obym się mylił
0
Dajcie już spokój ze złotą piłką, bo temat po dzisiejszym meczu jest zamknięty, Ronaldo wygra i nie ma niestety innej opcji. Messi mógł się uratować Copa America, no ale cóż niestety. Teraz to trzeba się tylko modlić by na farcie tego finału nie wygrali bo to będzie tragedia. Ronaldo zostanie mistrzem z reprezentacją, a Messi zostanie z niczym? To brzmi okropnie. Nie kibicowałem na euro Francji, ale nie mam już wyjścia, finał portugalia niemcy to najgorszy dla mnie finał.
4
Jak wygrają finał to się zabiję, to jest kurwa niemożliwe
1
Kurwa nie wierze płacze
0
Szlag mnie trafia przez całą 2 połowę Argentyna atakowala 3 zawodnikami, pod koniec meczu ruszyli i odrazu mieli okazję. Mam nadzieje ze w dogrywce przycisną i nie będą czekać na karne
3
Jutro podniesie ☺
36
Nie mogę się doczekać finału CA . Jeśli teraz nie wygra Leo to będzie niepojęte. Messi jeśli dziś wygra ma bardzo dużo do zyskania, poza tym że wkońcu wygra trofeum z seniorską reprezentacją może miec:
- Najlepszy asystent i to się raczej nie zmieni bo ma 4 asysty i jest liderem
- Zostać królem strzelców ma 1 bramkę mniej niż Vargas
- Zostać MVP turnieju
- Zamknąć na chwilę japy hejterom
- Zwiększyć swoje szanse na Złota Piłkę
Do boju Argentyno!
16
Engel : "Copa America jest ciekawsza i i bardziej efektywna od Euro " Zgadzacie się?
0
Tak to jest jak się czegoś nie złapie :-D
0
Nie czujesz ironii? Messi nie gra na euro, tak jak benzema, robben i neymar, a Cristiano gra kupę
5
"Wreszcie w 78. minucie Ronaldo padł w polu karnym Austrii" Wkońcu na RM. Pl piszą jak jest
0
Wicemistrzowie świata? Mały błąd
0
Obrona Ter Stegena przy strzale Dżeko? Przecież to było w tamtym sezonie
9
Od czasu gdy Leo został piłkarzem Barcelony, Real przez 11 lat wygrał :
3/11 Mistrzostw Hiszpanii
1/11 Ligi Mistrzów
2/11 Pucharu Króla
2
Real zdobył 3 mistrzostwa przez 11 lat: 2007, 2008, 2012
11
Guardiola po 2 sezonach
2 Mistrzostwa Hiszpanii
Liga Mistrzów
Puchar Króla
SPE
KMŚ
SPH
Enrique po 2 sezonach :
2 Mistrzostwa Hiszpanii
Liga Mistrzów
2 Puchary Króla
SPE
KMŚ
7-7 :-)
3
MSN 131 goli 15/16
1
2/3 Puchary , albo 4/6 jak kto woli :-) Piękny sezon , dziękujemy Panowie
4
Faks się popsuł w Madrycie i dlatego sędzia zaczął normalnie sedziowac