Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
http://m.fangol.pl/view/202819/athletic-bilbao-strollowal
3
Ma ktoś reakcje Lucho na bramkę Roberto?
2
Ej gdzie ten gościu co napisał że jak awansujemy to będzie się masturbowal na ulicy? Adres proszę :-D
2
Francuzi ostatni raz tak się sfrajerzyli w 1940 roku :-P
1
Jednak to nie przyczyniło się bardzo do wyniku , o karnych juz pisałem, kartek więcej my dostaliśmy także nie do końca było pod nas
25
Przed meczem odmowilem Koronkę do Bożego Miłosierdzia - tak to prawda nie robie sobie jaj, Boże Dziękuję!
4
Pierwszy Karny ewidentny drugi mógł zagwizdazac mógł puścić ale jak patrze na str realu to beka :-D Skandal jak w 2009? Hahahha niech się goście nie osmieszaja ból dupy mają i juz się przed nami trzęsą xs Vamos!
7
http://m.fangol.pl/view/202775/reakcja-gerrarda-owena
0
http://m.fangol.pl/view/202777/barcelona-oszukala
1
Umtiti Neymar zagrali zajebiście, praktycznie większość Messi i Suarez nie zagrali na swoim poziomie ale po bramce zdobyli :-) Myślę że nawet Messi nie wierzył jak byl karny albo wierzył i oddał bo wiadomo 2 raz vs bramkarz to jest ciężar większy i presja na wykonującym karniaka
1
Płacze :-)))))))) VAMOS BARCA, TO WSPANIAŁE UCZUCIE POCZUĆ SIĘ JAK RAMOS :-P
0
Kurde wiem ze bramka cavaniego podlamala ich ale od tego momentu było prawie i 30 min szkoda że zwolnili
0
Pique bardzo zagrożony Cavani tylko czeka na wślizg czy jakieś dotknięcie Gerarda. Rafinha z tyłu lepiej z przodu słabo, Turan się sprzyda potem
1
Obrona pięknie czyści, Iniesta musi skoczyć poziom wyżej i Messi, takie moje zdanie i dokładniej
0
Macie link na aliez?
0
Przynajmniej bez Di Marii ale boję się pomocy :-(
9
Ter Stegen - Mascherano - Pique- Umtiti- Sergio - Rakitic - Messi - Iniesta - Neymar - Suarez - Rafinha. JAZDA Z NIMI! Vamos!
4
Też tak czuję. Jeśli stracimy bramkę, boję się że zalamią się kompletnie. Nie oczekuje ze dziś awansują ale chcę by zagrali super. Jeśli mają odpasc po bardzo dobrym meczu to wolę 2:0, 3:1 , niż 4-1, 5-1. Będzie wielki żal i niedosyt, bo wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia.
0
A narządy płciowe badają?
0
LIDER! większy zawód można mieć do żółtej łodzi podwodnej, bo powiecie sami : Liczył ktoś ze Real straci dziś pkt?
1
Nieoficjalnie : Mundo Deportivo jutro wyda 3 okładki z powodu niezdecydowania:
Na jednej okładce :Odejście Lucho
Na drugiej : Liderzy i porażka Realu
Na trzeciej : Spalony Isco, Perez kupił sędziego
Dlaczego nieoficjalnie? Bo z boiska wypadł Bale, nie Ramos :-)
0
Wszystkim dziś smutno (oprócz sezonowców) wszystkim żal z powodu Lucho, to Zidane tez chce by wszyscy go oplakiwali
0
Jestem innego zdania ale nie mam zamiaru się trzeć z tobą.
1
Najlepsza jest argument - Wypalił się :-P Powiedzcie mi kto nie wypalił się według użytkowników na tej stronie? Sprzedawali każdego bo się "wypalił " a potem wychwalali przez niebiosa widząc że popełnili błąd. Jeśli Lucho podjął decyzję sam i taka jest jego wola trzeba to uszanować, tak chciał nie można nikogo zmuszać do niczego. Jeśli nie powinien przynajmniej dostać propozycje na następny sezon.
Obyśmy nie płakali za rok za nim.
Visca el Barca, Visa el Enrique!
0
Napisałem opinie swoją, mnie to bardziej śmieszy, jednak jestem zły ze odchodzi. Jestem ciekaw czy do odejścia przesadzilo 4-0 z PSG czy miał to wcześniej w głowie. Jak napisałem jeśli to zarząd to potwierdza ze nie nadają się do niczego
0
Sory za błędy :-)
6
Jestem przeciwko, jednak to jego dezyzja. Śmieszy mnie to że ponad połowa z was cieszy się ze odchodzi i sami byście go wywalili. Gość wygrał dla klubu poraz drugi w historii tryplet, kolejno zdobył dublet i teraz tez ma szanse na 3 z rzędu mistrzostwo, i Puchar Kraju. Przez co, bo zawalił mecz i dostał baty? Kto nie zalicza takich porazek? Nie ma takiego trenera i drużyny.
Możecie pisać że MSN ratowalo mu tylek bez przerwy, ok widocznie takie miał realia taktykę i prawo do tego, ktoś pisał że Pepowi ciągnie wózek magiczna Pomoc z Xavim, Iniestą i Sergio?
Zgodzę się że trochę za dużo na MSN spadło ciezaru pchania drużyny do przodu, ale np sezony 11/12, 12/13 to było uzależnienie od jednego gracza - Messiego.
Nie wiem czy zarząd naciskal na zwolnienie Enrique, ale jeśli tak a na koniec sezonu będzie dublet, to będzie śmiech na sali : Tryplet, dublet, dublet i trener out. Czy wcześniej gdy trener nie wygrywał LM zostawał zwolniony,? Nie bo wcześniej musieli by co roku zwalniać trenera. Dziękuję Lucho za 3 lata i zycze powodzenia dalej, jednak do końca sezonu walczymy z tobą Vamos!
0
To składam ukłony, sory nie zauważyłem, przeczytałem tresc i po prostu wybuchem śmiechem xd
0
Człowieku, albo nie wiesz co to spalony albo inny mecz oglądasz
0
Lucho wierzy jednak na odrobinie strat z PSG. inaczej by tak nie kombinowal z formacją i wymieniał by tylko zawodników na pozycjach.
Może się skończyć katastrofą z PSG z 3 obrońcami ale nie mamy nic do stracenia, tylko do zyskania.
Jednak najpierw wygrać dziś i w sobotę, pozostać w walce o Ligę Vamos!