Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wkońcu Digne zagra, zawsze dotychczas dobrze się chłopak spisywał
0
Jakie święta dziś są w FIFA? :-)
9
Dupa boli? A jak. ... :-(
0
śmieszne w ch*j
0
Wie ktoś jak ściągnąć klucz do Fify 15 bez żadnego płacenia i wysyłania SMS-ów?
0
Niestety to prawda :-P
18
Kiedy Barcelona odpada z LM jej przeciwnik dochodzi do finału albo zostaje nowym mistrzem - Tak jest już blisko 10 lat:
2008- Manchester wygrywa LM - Pokonuje Barce w 1/2
2009- Barcelona wygrywa LM
2010 - Inter wygrywa LM - Pokonuje w 1/2 Barce
2011- Barcelona wygrywa LM
2012 - Chelsea wygrywa LM - Pokonuje w 1/2 Barce
2013 - Bayern wygrywa LM - Pokonuje w 1/2 Barce
2014- Atletico jest w finale LM - Pokonuje Barce w 1/4
2015 - Barcelona wygrywa LM
2016 Atletico jest w finale LM - Pokonuje Barce w 1/4
Juve mam nadzieje przerwie "złą"pasę Atleti :-D
Patrząc na te statystyki to kibice Barcelony powinni być dumni ze swojej drużyny, co roku nie da się wygrywać wszystkiego, dupa boli po wczorajszym meczu to prawda, ale taki jest futbol raz go kochamy raz nienawidzimy
Visca el Barca!!!!
0
Ej Mati, teraz trzymamy kciuki za Juventus
0
No narazie myślę że 500 ale wacham się i tę 6 stów chyba włożę xd
0
Panowie i Panie, mam 19lat, jutro idę na Wesele do bliskiej rodziny z osobą towarzysząca, od osoby w lokalu jest 180 ile waszym zdaniem powinienem włożyć do koperty ślubnej?
0
Ma ktoś zdjecie tego plakatu dla Messiego?
1
Boje się ze Mascherano odejdzie z Barcelony po tym sezonie. Nie chciał nigdy z karnego strzelać i to trochę dziwne, myślę że jeszcze 1 sezon powinien zostać w Barcelonie, nawet jeśli ten nie byl wymarzony sportowo w jego wykonaniu. Za te wszystkie lata należy mu się, niech odejdzie w 2018
1
Paco Suarez Pique powinno być już dawno po meczu
2
Zamiast się cofnąć kontrolować mecz to nasza linia obrony jest prawie na połowie realu, no i bramka dla realu :-(
0
Gomes, Masip, Mathieu out napewno
Rakitic/ Turan out jeszcze bym się zastanowił który
Mascherano? W życiu, chłop odaje serce Barcelonie, nie boi się rywalizacji ani ławki, jeszcze 1 sezon powinien zostać i zasługuje na to, po mistrzostwach Świata możemy go sprzedać
1 klasowy pomocnik który będzie prowadził naszą grę w środku
Prawy obrońca, kogoś do rywalizacji z Vidalem Roberto do Pomocy
Nie wiem co z Paco, ale wolę chyba żeby został, zresztą kogo nie kupimy do ataku, to napewno w następnym sezonie i tak będzie siedział na ławce
Wielkich zmian nie trzeba, no i trener który natchnie tą drużynę i ułoży
1
No to teraz powiem tak : Najbardziej chcę aby Buffon z Juve i Alvesem wygrali LM - tak jak większość z was, jak nie wszyscy tylko nie Real, mam nadzieję że w niedzielę poprawimy skuteczność i to szczęście Realu się skończy
0
Real - Juve w 1/2 i Higuain odbierający awans na Bernabeu Realowi i Perezowi ku uciesze Benzemy i reszty :-P
2
Wyobrażacie sobie finał Atletico - Juve?
To byłby mecz nudny, ale taktycznie pewnie byłby pyszny :-P
4
Od 2008 roku kto eliminuje Barcelonę gra w finale, albo wygrywa całą Ligę Mistrzów.
Chciałbym Real - Juve w 1/2 :-D
0
W niedzielę jak nie wygramy, to zostaje Barcelonie nabić bramki Leo na złotego buta i Puchar Króla. Taka niestety prawda
0
Trzeba wygrać z Realem i wierzyc ze jeszcze zgubi pkt
1
Bardzo boli ten 1 mecz 2 setki Iniesty i Suareza , dziś szanse mial Messi, niestety samymi cudami Ligi Mistrzów się nie wygrywa :-(
5
Enrique ubrał taką samą marynarkę jak Pep na rewanż z Interem, mecz niestety bardzo podobny :-(
0
Ma ktoś sytuacje z setka Leo?
0
Ma ktoś link na YouTube?
0
Panowie i Panie pomódlmy się jeszcze przed meczem, ostatnio Nam Pomógł :-)
4
Casemiro czerwień, Real musi zdjąć ofesywnego gracza, vidal nie zostaje wywalony Lewy zostaje na boisku, wcześniej lewy jest sam na sam przy wyniku 0-1 z navasem. .. można pisać i pisać ale to i tak nic nie zmieni. Dobranoc
0
http://m.fangol.pl/view/208230/sedziowie-popsuli-mecz
14
Prowadzący relacje live na stronie Realu : "Arbiter zepsuł to święto. Cóż, błędy sędziów są niestety częścią futbolu"
Po meczu z PSG ten sam redaktor publikuje artykuł " Madryt zszkokowany poziom sędziowania w meczu Barcelona - PSG"
No nie wierze xd hahahhahahhahahhah
1
Panowie ochłońmy jutro trzeba wierzyć w naszych, jeśli się nie uda to w niedziele rozwalić białych i trzymać kciuki za juve albo atleti w LM i tyle. Życzę wam jutro pięknego i szczęśliwego dnia, dobranoc
Vamos Barca!