1

Brazylijczyk Urugwajczyk Argentyńczyk
MSN?...
Nie to : Neymar Cavani Di Maria atak PSG...:-(

59

Oficjalnie : 9 sierpnia kwestią 2 godzin :-)

Dobranoc wszystkim:-)

0

Zgadzam się masz rację

1

Ter Stegen / Cillesen
Vidal /Semedo
Pique / Marlon
Umtiti / Mascherano
Alba /Digne
Busquets / Gomes
Rakitic / Roberto
Iniesta / Coutinho / Suarez
Dembele / Deulofeu
Suarez / Paco
Messi / Rafinha
Turan out
Taka kadra wystarczy :-) chociaż jak Matrnieza sprowadza nie będę płakał xd

0

Xd
Sory sam już się plątam w tym wszystkim.

2

Neymar jeszcze nie odszedł od nas, ale jak sobie przypominam co sobie wyobrażałem jak przychodził : że przejmie pałeczkę po Leo, zastąpi go weźmie 10 na plecy i będzie ciągnął na szczyt, kiedy Messi zejdzie ze sceny. Nie wiem czy płakać się czy śmiać, ale wiem że nie będzie takiego co zastąpi Messiego przynajmniej za naszych czasów i udźwignie nr 10 na plecach. Mam nadzieje że nr 10 przez jakiś czas po zakończeniu kariery Messiego będzie zastrzeżony. Neymar wybrał kasę, boli mnie ze zaufalem i uwierzyłem ze będzie naszym nowym Królem :-(

0

200 mln i Verratti i niech idzie w cholerę

1

Czyli jakby po twojej rodzinie też jechali też byś miał to w dupie :-)

15

Michnik, Petru, Lis - oni za to nie wylewaja mowy nienawiści :-)
Dla mnie dzisiaj cytat dnia to komentarz Prezesa Sądu Najwyższego : "Suwerenem jest Konstytucja" :-D :-D, a poza tym ciekawe czy ty nie zareagowalbys emocjonalnie na atak na swojego brata
Głosowałem na Kukiza i za pisem nie przepadam ale trochę gościa rozumiem

1

Batromeu tak mnie wkurza jak ocenzurowany Wilk z Wall Street na Polsacie

0

Miał przedłużyć do 2022, wyobrażałem sobie ze po otwarciu stadionu "nowego" Camp Nou, po sezonie 21/22 w wieku 35 lat wróci do gry w Argentynie, chociaż niewiadomo jak to się wszystko potoczy.
MŚ 2022 w Katarze będą zimą więc może Leo zostanie do sezonu 22/23 i po MŚ i sezonie w klubie w wieku 36 lat odejdzie z Barcelony i będzie to jeden z najgorszych chwil dla kibiców na całym świecie.

1

Tez prawda :-) Nie mogę się przyzwyczaić że Polacy są juz praktycznie na MŚ, a nie będą grać o honor na jesień xd

3

Argentyna za rok obowiązkowo na Biało - Niebiesko :-D

0

"Jak to mówią bramkarze : Tam gdzie bramkarze stoją" Żewłakow :-D

0

Zatrzymywanie czasu jest tak trudne podczas video weryfikacji?

0

VAR pokazał to co się wydarzyło, czerwonej nie było z dwóch możliwych powodów :

- Sędzia się przstraszyl i poprostu nie chciał dać czerwonej

-Sędzia nie zna przepisów piłki nożnej

0

Myślę że można by zatrzymać czas przy VAR, bo jeśli jest kilka sytuacji gdzie system jest wykorzystywany to sędzia musiałby z 15 min doliczyć

0

A to sory :-)

0

Deulofeu strzela - Borek : 1 strzał Hiszpanów dzisiaj, a strzał Bellerina to nie strzał był? :-)

0

Chile psuje kupon , grać! :-D

1

Trzymam za słowo! :-)

0

Wiem :-) Pytam jak wynik dziś obstawiacie? :-)

0

Jaki wynik dziś Barcelona B ?

0

Wygra mecz

0

Panowie i Panie obstawialem dziś Barcelonę B , wejdzie? :-) Jak obstawiacie ?

0

Niedługo do nr 2 niestety dojdzie Ronaldo

1

Ter Stegen / Cillesen
Vidal / Walker
Pique / Mascherano
Umtiti / Marlon
Alba/ Digne
Busquets / Gomes
Rakitic/ Roberto / Suarez
Veratti / Iniesta
MSN / Paco / Deulofeu
Co powiecie na taką kadrę na następny sezon?

2

Zawalił bramkę tzn źle się ustawił i jak napisali nie krył "swojego" rogu.

0

No to Deulofeu zamiast Dembele i sprobowac włączyć Turana za Bellerina może dopłacimy z 10 mln :-) Verratti może za 85 pójdzie Deulofeu za 10 i będzie 100 mln. Sprzedac Tello , Douglasa

0

No poprostu jeszcze 1 szansę bym mu dał, kontuzje cały czas myślę nie pozwoliły mu się rozwinąć, a może za 2-3 lata po odejściu Iniesty byłby idealnym dobrym zmienikiem jeśli sprowadzimy Marco :-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?