Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brazylijczyk Urugwajczyk Argentyńczyk
MSN?...
Nie to : Neymar Cavani Di Maria atak PSG...:-(
59
Oficjalnie : 9 sierpnia kwestią 2 godzin :-)
Dobranoc wszystkim:-)
0
Zgadzam się masz rację
1
Ter Stegen / Cillesen
Vidal /Semedo
Pique / Marlon
Umtiti / Mascherano
Alba /Digne
Busquets / Gomes
Rakitic / Roberto
Iniesta / Coutinho / Suarez
Dembele / Deulofeu
Suarez / Paco
Messi / Rafinha
Turan out
Taka kadra wystarczy :-) chociaż jak Matrnieza sprowadza nie będę płakał xd
0
Xd
Sory sam już się plątam w tym wszystkim.
2
Neymar jeszcze nie odszedł od nas, ale jak sobie przypominam co sobie wyobrażałem jak przychodził : że przejmie pałeczkę po Leo, zastąpi go weźmie 10 na plecy i będzie ciągnął na szczyt, kiedy Messi zejdzie ze sceny. Nie wiem czy płakać się czy śmiać, ale wiem że nie będzie takiego co zastąpi Messiego przynajmniej za naszych czasów i udźwignie nr 10 na plecach. Mam nadzieje że nr 10 przez jakiś czas po zakończeniu kariery Messiego będzie zastrzeżony. Neymar wybrał kasę, boli mnie ze zaufalem i uwierzyłem ze będzie naszym nowym Królem :-(
0
200 mln i Verratti i niech idzie w cholerę
1
Czyli jakby po twojej rodzinie też jechali też byś miał to w dupie :-)
15
Michnik, Petru, Lis - oni za to nie wylewaja mowy nienawiści :-)
Dla mnie dzisiaj cytat dnia to komentarz Prezesa Sądu Najwyższego : "Suwerenem jest Konstytucja" :-D :-D, a poza tym ciekawe czy ty nie zareagowalbys emocjonalnie na atak na swojego brata
Głosowałem na Kukiza i za pisem nie przepadam ale trochę gościa rozumiem
1
Batromeu tak mnie wkurza jak ocenzurowany Wilk z Wall Street na Polsacie
0
Miał przedłużyć do 2022, wyobrażałem sobie ze po otwarciu stadionu "nowego" Camp Nou, po sezonie 21/22 w wieku 35 lat wróci do gry w Argentynie, chociaż niewiadomo jak to się wszystko potoczy.
MŚ 2022 w Katarze będą zimą więc może Leo zostanie do sezonu 22/23 i po MŚ i sezonie w klubie w wieku 36 lat odejdzie z Barcelony i będzie to jeden z najgorszych chwil dla kibiców na całym świecie.
1
Tez prawda :-) Nie mogę się przyzwyczaić że Polacy są juz praktycznie na MŚ, a nie będą grać o honor na jesień xd
3
Argentyna za rok obowiązkowo na Biało - Niebiesko :-D
0
"Jak to mówią bramkarze : Tam gdzie bramkarze stoją" Żewłakow :-D
0
Zatrzymywanie czasu jest tak trudne podczas video weryfikacji?
0
VAR pokazał to co się wydarzyło, czerwonej nie było z dwóch możliwych powodów :
- Sędzia się przstraszyl i poprostu nie chciał dać czerwonej
-Sędzia nie zna przepisów piłki nożnej
0
Myślę że można by zatrzymać czas przy VAR, bo jeśli jest kilka sytuacji gdzie system jest wykorzystywany to sędzia musiałby z 15 min doliczyć
0
A to sory :-)
0
Deulofeu strzela - Borek : 1 strzał Hiszpanów dzisiaj, a strzał Bellerina to nie strzał był? :-)
0
Chile psuje kupon , grać! :-D
1
Trzymam za słowo! :-)
0
Wiem :-) Pytam jak wynik dziś obstawiacie? :-)
0
Jaki wynik dziś Barcelona B ?
0
Wygra mecz
0
Panowie i Panie obstawialem dziś Barcelonę B , wejdzie? :-) Jak obstawiacie ?
0
Niedługo do nr 2 niestety dojdzie Ronaldo
1
Ter Stegen / Cillesen
Vidal / Walker
Pique / Mascherano
Umtiti / Marlon
Alba/ Digne
Busquets / Gomes
Rakitic/ Roberto / Suarez
Veratti / Iniesta
MSN / Paco / Deulofeu
Co powiecie na taką kadrę na następny sezon?
2
Zawalił bramkę tzn źle się ustawił i jak napisali nie krył "swojego" rogu.
0
No to Deulofeu zamiast Dembele i sprobowac włączyć Turana za Bellerina może dopłacimy z 10 mln :-) Verratti może za 85 pójdzie Deulofeu za 10 i będzie 100 mln. Sprzedac Tello , Douglasa
0
No poprostu jeszcze 1 szansę bym mu dał, kontuzje cały czas myślę nie pozwoliły mu się rozwinąć, a może za 2-3 lata po odejściu Iniesty byłby idealnym dobrym zmienikiem jeśli sprowadzimy Marco :-D