0

Czemu alba wgl nie gra?
Chociaż Dinge. .. a on Mathieu wpuszcza a potem zmienia go Gomes dramat

0

Błagam 1 bramkę proszę, proszę was Barcelono

13

Messiego strasznie szkoda walczy chłopak ale sam nic nie zrobi

Wejść do 1/4 w takim stylu z takimi nadziejami, całe siły na ligę mistrzów. . Ta dramat dziś po prostu

0

Kurwa mać w takich meczach nie mozemy marnować setek to samo co z PSG 1-0 gomes ma setkę i dupa 4-0. 1-0 Iniesta ma setkę i dupa 3-0 jak nie gorzej

1

2-1 brałbym w ciemno teraz

0

Messi 27 - 26 Lewy
Najważniejsze 3 pkt, ale też mam nadzieje że coś Messi strzeli

1

Messiemu brakuje 4 goli do 500 OFICJALNYCH bramek w Barcelonie, i 4 asyst do 200 OFICJALNYCH asyst w Barcelonie.
Nie spytam czy zdąży w tym sezonie, bo wyjde na idiotę, spytam czy zdąży w tym miesiącu? :-)

0

To chyba będzie tak :

Ter Stegen

Mascherano Pique Umtiti



Busquets

Roberto Rakitic Iniesta



Messi Suarez Neymar

0

Nie strzelił w Superpucharze Europy, tylko Hiszpanii z Atletico - to była 1 jego bramka :-)

1

Złoty But :25 Messi - 24 Lewandowski

0

Ter Stegen
Roberto Masche Umtiti Alba
Sergio Rakitic Iniesta
Paco Suarez Neymar
Nie ma co kombinować

0

Simone proszę tylko on może coś ruszyć w tej reprezentacji

1

To jak nazwać jego zachowanie z 1994? :-D

0

Grali bardzo mądrze w obronie, może nie grali super w ataku, ale każdy by chciał żeby grali przynajmniej tak za jego rzadów

0

Nie, ale bardzo dużo

0

Pastore dybala otamendi aguero gatian garay gdzie oni są? Ten trener to śmiech na sali, szkoda że Sabella nie został, myślę że Argentyna spokojnie wygrała by te 2 edycje Copa America, a teraz szła by na rowno z Brazylią w eliminacjach

2

Zobaczyłem skład argentyny, gdzie pastore, dybala, aguero banega, garay, szkoda ze Sabella zrezygnował

33

Nie dostaniemy Atletico, wychodzi tak:
12/13 - 1/4- PSG ( FRANCJA)
13/14 - 1/4- Atletico (HISZPANIA
14/15 - 1/4- PSG ( FRANCJA)
15/16 - 1/4- Atletico (HISZPANIA)
16/17 - 1/4 - Wychodzi Francja czyli Monaco, Atletico za rok :-P zapisujcie :-)

0

Barcelona - BVB
Bayern - Monaco
Leicester - Juventus
Real - Atletico

3

Gdyby zamiast Leicester w ćwierćfinale była Chelsea to były by naprawdę 8 najlepszych obecnie zespolów w Europie i każdy z każdym mógłby wygrać tzn. Teraz też te 3 pary będą równe obojętne kto z kim, tylko 1 drużyna w teorii będzie miała łatwiej trafiając na Lisów.

0

Pep długo tam z taką grą i wynikami nie zabaluje

1

6 podstawowych pilkarzy Bayeru nie gra, Atletico u siebie, nie oszczędza Simone piłkarzy... Dalej pisać? ?

0

Atletico zepsuje kupon nie jednej osobie dziś :-(
Monaco gra super na kogo nie trafimy będzie bardzo ciężko

0

Racja, jednak większe oczekiwania były od niego

0

Gdzie bym nie grał rozpierdalam (oprócz Barcelony :-)) więc mi mówią Zlatan



Słabe dla mnie ale małe epizoty pilkarskie są xd

1

"To się nie kończy tutaj! " Gramy do 3 czerwca, ze zwycięstwem :-) Oby, Vamos!

0

Nie mowie że tak twierdzę, bo od początku tego roku ciągnie nas mocno Strzela dalej, asysystuje, chodzi mi że takie mecze jak ten pokazują że Neymar jest już blisko Tronu w Barcelonie

0

Czy uważacie że ten sezon jest ostatni kiedy Messi jest nr 1 w Barcelonie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?