Pawelsky
Dołączył/a: luty 2014
Kraków
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu alba wgl nie gra?
Chociaż Dinge. .. a on Mathieu wpuszcza a potem zmienia go Gomes dramat
0
Błagam 1 bramkę proszę, proszę was Barcelono
13
Messiego strasznie szkoda walczy chłopak ale sam nic nie zrobi
Wejść do 1/4 w takim stylu z takimi nadziejami, całe siły na ligę mistrzów. . Ta dramat dziś po prostu
0
Kurwa mać w takich meczach nie mozemy marnować setek to samo co z PSG 1-0 gomes ma setkę i dupa 4-0. 1-0 Iniesta ma setkę i dupa 3-0 jak nie gorzej
1
2-1 brałbym w ciemno teraz
0
Messi 27 - 26 Lewy
Najważniejsze 3 pkt, ale też mam nadzieje że coś Messi strzeli
1
Messiemu brakuje 4 goli do 500 OFICJALNYCH bramek w Barcelonie, i 4 asyst do 200 OFICJALNYCH asyst w Barcelonie.
Nie spytam czy zdąży w tym sezonie, bo wyjde na idiotę, spytam czy zdąży w tym miesiącu? :-)
0
To chyba będzie tak :
Ter Stegen
Mascherano Pique Umtiti
Busquets
Roberto Rakitic Iniesta
Messi Suarez Neymar
0
Nie strzelił w Superpucharze Europy, tylko Hiszpanii z Atletico - to była 1 jego bramka :-)
1
Złoty But :25 Messi - 24 Lewandowski
0
Ter Stegen
Roberto Masche Umtiti Alba
Sergio Rakitic Iniesta
Paco Suarez Neymar
Nie ma co kombinować
0
Simone proszę tylko on może coś ruszyć w tej reprezentacji
1
To jak nazwać jego zachowanie z 1994? :-D
0
Grali bardzo mądrze w obronie, może nie grali super w ataku, ale każdy by chciał żeby grali przynajmniej tak za jego rzadów
0
Nie, ale bardzo dużo
0
Pastore dybala otamendi aguero gatian garay gdzie oni są? Ten trener to śmiech na sali, szkoda że Sabella nie został, myślę że Argentyna spokojnie wygrała by te 2 edycje Copa America, a teraz szła by na rowno z Brazylią w eliminacjach
2
Zobaczyłem skład argentyny, gdzie pastore, dybala, aguero banega, garay, szkoda ze Sabella zrezygnował
33
Nie dostaniemy Atletico, wychodzi tak:
12/13 - 1/4- PSG ( FRANCJA)
13/14 - 1/4- Atletico (HISZPANIA
14/15 - 1/4- PSG ( FRANCJA)
15/16 - 1/4- Atletico (HISZPANIA)
16/17 - 1/4 - Wychodzi Francja czyli Monaco, Atletico za rok :-P zapisujcie :-)
0
Barcelona - BVB
Bayern - Monaco
Leicester - Juventus
Real - Atletico
3
Gdyby zamiast Leicester w ćwierćfinale była Chelsea to były by naprawdę 8 najlepszych obecnie zespolów w Europie i każdy z każdym mógłby wygrać tzn. Teraz też te 3 pary będą równe obojętne kto z kim, tylko 1 drużyna w teorii będzie miała łatwiej trafiając na Lisów.
0
Pep długo tam z taką grą i wynikami nie zabaluje
1
6 podstawowych pilkarzy Bayeru nie gra, Atletico u siebie, nie oszczędza Simone piłkarzy... Dalej pisać? ?
0
Atletico zepsuje kupon nie jednej osobie dziś :-(
Monaco gra super na kogo nie trafimy będzie bardzo ciężko
0
Racja, jednak większe oczekiwania były od niego
0
Gdzie bym nie grał rozpierdalam (oprócz Barcelony :-)) więc mi mówią Zlatan
Słabe dla mnie ale małe epizoty pilkarskie są xd
7
http://m.fangol.pl/view/202906/wtedy-okropnie-pali
1
"To się nie kończy tutaj! " Gramy do 3 czerwca, ze zwycięstwem :-) Oby, Vamos!
0
Nie mowie że tak twierdzę, bo od początku tego roku ciągnie nas mocno Strzela dalej, asysystuje, chodzi mi że takie mecze jak ten pokazują że Neymar jest już blisko Tronu w Barcelonie
0
Czy uważacie że ten sezon jest ostatni kiedy Messi jest nr 1 w Barcelonie?
1
http://m.fangol.pl/view/202818/niemozliwa-radosc